Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 2ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 35889
22.10.2018

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 2ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest a la 2ª prova el 23 i 24 d'octubre a Roc 3, bonÀrea i El Vallès

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimarts 23 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: Roc 3

 

ROC 3 MP

RES

VS

RES

PORTAL DEL ROC

 

ACPP002733

GOMEZ MARTIN, NAZARENO

(+)2,6

 

Tee 1

 

(+)3,9

TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL

ACPP002608

 

ACPP006439

VIÑAS TORRES, JOSE

(+)1,7

 

Tee 1

 

(+)3,4

MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE

ACPP010468

ACPP008500

PALLARES CASTELLO, VICENÇ

(+)0,9

 

Tee 2

 

(+)2,7

GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO

ACPP003781

ACPP001116

PALACIOS BLAZQUEZ, PERE

0,7

 

Tee 2

 

2,3

GIL MARTINEZ, JOSE

ACPP019187

ACPP008350

BELMONTE ROIG, JAIME

3,1

 

Tee 3

 

(+)2,2

FANDOS SILVESTRE, JAUME

ACPP003774

ACPP005124

FUENTES GONZALEZ, FRANCISCO

1,1

(+)3,6

SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO

ACPP008525

ACPP001036

GORRIZ QUEVEDO, ALBERTO

4,5

 

Tee 4

 

2,3

CERVERA GARCIA, NESTOR ANIBAL

ACPP027802

ACPP016080

LLOP RUPEREZ, ANTONI

5,1

5,3

LORENTE NORTE, JUAN

ACPP026357

BONAREA A

RES

VS

RES

EL VALLES  A

 

ACPP022610

MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO

(+)3,7

 

Tee 6

 

(+)4,1

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

ACPP027285

 

ACPP018790

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

(+)2,6

 

Tee 6

 

(+)3,9

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

ACPP008034

ACPP016636

ROS ARGANDOÑA, MARIANO

(+)1,5

 

Tee 7

 

(+)2,8

GONZALEZ MARTI, MIGUEL

ACPP019188

ACPP019775

MASES VILASECA, JOSEP MARIA

(+)0,3

 

Tee 7

 

(+)2,3

BONVILA BONET, RAMON

ACPP002661

ACPP025404

PARRA MORALES, PEDRO

(+)1,8

 

Tee 8

 

(+)2,4

OLIVER VERA, CARLOS

ACPP015577

ACPP022808

SERRANO CHAMORRO, DIONISIO

(+)1,2

 

(+)4

GONZALEZ DIAZ, EUGENI

ACPP021725

ACPP006731

SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC

1,1

 

Tee 9

 

(+)0,3

ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO

ACPP001281

ACPP027194

PUIG MAS, JOSEP

0,6

 

2,1

SISO GELABERT, MIQUEL

ACPP016058

MANRESA SAVA

RES

VS

RES

CAN RAFEL PENEDES

 

ACPP006236

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

(+)2,1

 

Tee 11

 

(+)4,2

TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC

ACPP004601

 

ACPP003161

MARTINEZ BELTRAN, ANTONI

(+)0,6

 

Tee 11

 

(+)1,2

JIMENEZ TEJERO, ANTONIO

ACPP001130

ACPP003146

CARNE SELLARES, JUAN

0,4

 

Tee 12

 

(+)1,2

PEREZ ALVAREZ, LUIS

ACPP003149

ACPP009819

ROMEU CABALLERO, JORDI

3,1

 

Tee 12

 

(+)0,7

FUENTES FUENTES, CELEDONIO

ACPP006305

ACPP011964

RIOS SANTANDER, GABRIEL

3,1

 

Tee 13

 

(+)0,5

CARBALLO VALLEJO, CONCHI

ACPP009175

ACPP020866

VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP

1,2

 

(+)0,4

FERRET MIRABENT, PERE

ACPP001787

ACPP001512

TUNEU GRANADOS, VALENTI

0,7

 

Tee 14

 

(+)1,8

MARTIN MOYA, ENRIC

ACPP007702

ACPP010272

PAUL TEJEDOR, IGNASI

4,4

 

7,6

OLIVA GALVEZ, Mª CARME

ACPP004230

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimarts 23 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: bonÀrea

 

BONAREA C

RES

VS

RES

SANT JAUME

 

ACPP016701

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

2,9

 

Tee 1

 

4,2

FERNANDEZ ROBLES, JUAN

ACPP017615

 

ACPP022895

MORROS VIVES, JOSEP

3,4

 

Tee 1

 

5,2

HOLGADO AVILA, JOSEP

ACPP007299

ACPP028049

ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO

3,6

 

Tee 2

 

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP025250

VAGUER PEROPADRE, TOMAS

4,3

 

Tee 2

 

8,1

REPRESA ACEVEDO, ANTONI

ACPP006247

ACPP016691

GUASCH ESCALE, ANTON

1,2

 

Tee 3

 

7

PULGARIN CARRIZOSA, JOSE

ACPP026887

ACPP016692

GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO

3,4

2,6

SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO

ACPP017439

ACPP016529

ALLUE PLA, RAMON

1,5

 

Tee 4

 

10,9

LEON MORALES, MATEO

ACPP026036

ACPP018462

DURAN BONJOCH, RAMON

7,3

(+)0,2

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

BELLPUIG

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

 

ACPP007603

LAPLANA PEDROL, JULI

(+)0,5

 

Tee 6

 

(+)4,7

GARCIA AVILA, ANTONIO

ACPP004714

 

ACPP006714

VILADOT SERRANO, MAGI

0,4

 

Tee 6

 

0,9

LEON HUGUET, ANTONIO

ACPP009143

ACPP016622

CRESPO MOTA, ROSSEND

1,7

 

Tee 7

 

3,9

GUASCH TUTUSAUS, JOSEP

ACPP001985

ACPP010084

LLORENS CANDALIGA, JOSEP

8,3

 

Tee 7

 

10,3

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ACPP024346

LORDAN TORRENTO, JOAQUIM

2,5

 

Tee 8

 

1,6

LIAÑO ROMERO, ROBERTO

ACPP009401

ACPP021584

URPI TORRENTS, RAMON

4,8

(+)2,5

CHAO PARADAS, LUIS

ACPP005292

ACPP020862

PROCTER *, MICHAEL JOHN

2,6

 

Tee 9

 

(+)1,6

MARTOS PEREZ, ANTONIO

ACPP006040

ACPP007753

MARRADES SEGURA, PEPITA

8,2

7,1

MAZA LOZANO, JOSE MANUEL

ACPP023372

CAN RAFEL SENIORS

RES

VS

RES

CAN CUYAS

 

ACPP001109

GARCIA VALERA, OSCAR

(+)3

 

Tee 11

 

(+)0,6

SERRA CATALAN, ANTONIO

ACPP002118

 

ACPP010647

BERNAT MUÑOZ, HERIBERT

(+)2,9

 

Tee 11

 

0,7

SERRANO LEON, DANIEL

ACPP001384

ACPP006335

RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI

(+)0,2

 

Tee 12

 

4,7

ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE

ACPP000183

ACPP027075

MARTIN ORTEGA, AMADOR

5,4

 

Tee 12

 

4,8

PASCUAL SANZA, EDELMIRO

ACPP028413

ACPP006701

LLADO PLA, CONRAD

(+)6

 

Tee 13

 

4,2

RIBES LLADO, COSME

ACPP008015

ACPP005586

JANSANA ANDUCAS, JOSEP M

3,6

7,5

RODRIGUEZ MINGUEZ, AURORA

ACPP024575

ACPP008202

CONSTANS LOPEZ, ANA

7,2

 

Tee 14

 

7,6

MAGRIÑA MORERA, JOSE

ACPP010734

ACPP008203

BALAGUE MUÑOZ, JOSEP

(+)1,9

5

VILARO CODINA, ANTONIO

ACPP019617

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimarts 23 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: El Vallès

 

EL VALLES B

RES

VS

RES

LUMINE G CAMBRILS

 

ACPP026785

TAMAYO LOPEZ, FRANCISCO

3,7

 

Tee 1

 

3

MORROS LLAURADO, JORDI

ACPP028551

 

ACPP006477

PINTOR BARBERO, JUAN

3,8

 

Tee 1

 

8,5

GUTIERREZ ORIBE, GERMAN

ACPP028555

ACPP026628

ESCUDE MATEU, JORGE

4,6

 

Tee 2

 

9,6

MARTINEZ LARRAÑAGA, JOSE ANTONIO

ACPP014132

ACPP021061

ROSIQUE NICOLAS, JUAN MANUEL

6

 

Tee 2

 

12,9

MARTINEZ NOVOA, AURELIO

ACPP028553

ACPP026106

RODRIGUEZ GARCIA, RAFAEL

2

 

Tee 3

 

13,3

CADENA GUTIERREZ, JULIO

ACPP028556

ACPP017676

MARCO CARRETERO, JOSE

1,1

 

5,6

BARTOLOME PIÑOL, JORDI

ACPP013349

ACPP024616

VALLBE ANSESA, RAMON

2,8

 

Tee 4

 

19,2

ALVAREZ CORDERO, ISABEL

ACPP016552

ACPP024267

COROMINAS PONS, JOAN

6,8

13,8

RODRIGUEZ CLAVERIAS, FUENSANTA

ACPP028552

MANRESA SAVA SENIORS

RES

VS

RES

ROC 3 PROMESES

 

ACPP000950

CATALA SALA, JOSEP MARIA

4,3

 

Tee 5

 

(+)0,2

QUILEZ MONREAL, MANUEL

ACPP008767

 

ACPP023367

FORTUÑO GARUZ, JESUS

6

 

Tee 5

 

1,1

MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE

ACPP010225

ACPP024652

HARO DIAZ, JOSEP

8,4

 

Tee 6

 

1,4

MARTI PALAU, XAVIER

ACPP008766

ACPP024520

SABANES RUBIO, LLUIS

9

 

Tee 6

 

1,6

LACALLE BUENO, CARMEN

ACPP007229

ACPP025528

CASAS LLADO, XAVIER

15,7

 

Tee 7

 

1,3

LACALLE BUENO, VICTOR

ACPP008635

ACPP029038

COMPANY ESCALADA, ANGEL

0

 

6,3

RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTONIO

ACPP023769

ACPP000119

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

10,5

 

Tee 8

 

9,6

ABAD ARNAL, JESUS

ACPP025781

ACPP025098

TRAPE PUJOL, JOSEP

11,6

 

0,4

PRIETO CALLE, JUSTINIANO

ACPP024864

Jornada 2 - Dimecres 24 d'octubre de 2018 a les 10:30

CAN MASCARO B

RES

VS

RES

BONAREA B

 

ACPP013106

PALLARES CANO, JOAN

1,6

 

Tee 1

 

5,6

GOENAGA PUEYO, ALFONSO

ACPP022798

 

ACPP021814

SEGU SARABIA, JORDI

5,6

 

Tee 1

 

10,9

MARTI BUIRA, JOAN

ACPP006739

ACPP013107

SORRIBES COBES, VICENTE

5,8

 

Tee 2

 

12,7

SANS MORROS, JOAN

ACPP019506

ACPP009604

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

11

 

Tee 2

 

20,6

MARTI PIJUAN, MIGUEL

ACPP027639

ACPP021482

SARRATE POCH, PEDRO

4,5

 

Tee 4

 

1,7

MUNTADA CAMPS, JOSEP MARIA

ACPP019294

ACPP021483

SERRA SANS, MAGDA

8

 

2,4

MUNTADA CAMPS, MATEU

ACPP019523

ACPP009142

SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA

12,8

 

Tee 5

 

3

AVILA PARDO, TOMAS

ACPP019589

ACPP027303

AYATS BUIL, FRANCISCO

15,1

 

6,8

SUCARRATS VIDAL, EMILI

ACPP026856

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC