Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 2ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 35898
23.10.2018

SèniorsResultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 2ª prova

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest a la 2ª prova el 23 i 24 d'octubre a Roc 3, bonÀrea i El Vallès

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Oest 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

EL VALLES A

4

4,5

8,5

1

CAN RAFEL PENEDES

4

4,5

8,5

3

ROC 3

2

4,5

6,5

4

MANRESA SAVA

4

1,5

5,5

5

BONAREA A

2

1,5

3,5

5

PORTAL DEL ROC

2

1,5

3,5

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Oest 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

BONAREA C

1

6

7

1

CAN CUYAS

4

3

7

1

CAN RAFEL SENIORS

4

3

7

1

CAN MASCARO A

5

2

7

5

BELLPUIG

2

4

6

6

SANT JAUME

2

0

2

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Oest 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

ROC 3 PROMESES

5

5

10

2

CAN MASCARO B

4

5

9

3

MANRESA SAVA

5

1

6

4

LUMINE G CAMBRILS

2

3,5

5,5

5

EL VALLES B

1

2,5

3,5

6

BONAREA B

1

1

2

 

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimarts 23 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: Roc 3

 

ROC 3 MP

RES

VS

RES

PORTAL DEL ROC

4,5

ACPP002733

GOMEZ MARTIN, NAZARENO

(+)2,6

3i2

Tee 1

 

(+)3,9

TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL

ACPP002608

1,5

ACPP006439

VIÑAS TORRES, JOSE

(+)1,7

as

Tee 1

as

(+)3,4

MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE

ACPP010468

ACPP008500

PALLARES CASTELLO, VICENÇ

(+)0,9

1up

Tee 2

 

(+)2,7

GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO

ACPP003781

ACPP001116

PALACIOS BLAZQUEZ, PERE

0,7

5i4

Tee 2

 

2,3

GIL MARTINEZ, JOSE

ACPP019187

ACPP008350

BELMONTE ROIG, JAIME

3,1

 

Tee 3

6i5

(+)2,2

FANDOS SILVESTRE, JAUME

ACPP003774

ACPP005124

FUENTES GONZALEZ, FRANCISCO

1,1

(+)3,6

SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO

ACPP008525

ACPP001036

GORRIZ QUEVEDO, ALBERTO

4,5

4i3

Tee 4

 

2,3

CERVERA GARCIA, NESTOR ANIBAL

ACPP027802

ACPP016080

LLOP RUPEREZ, ANTONI

5,1

5,3

LORENTE NORTE, JUAN

ACPP026357

BONAREA A

RES

VS

RES

EL VALLES  A

1,5

ACPP022610

MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO

(+)3,7

 

Tee 6

4i3

(+)4,1

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

ACPP027285

4,5

ACPP018790

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

(+)2,6

 

Tee 6

2i1

(+)3,9

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

ACPP008034

ACPP016636

ROS ARGANDOÑA, MARIANO

(+)1,5

2i1

Tee 7

 

(+)2,8

GONZALEZ MARTI, MIGUEL

ACPP019188

ACPP019775

MASES VILASECA, JOSEP MARIA

(+)0,3

 

Tee 7

3i2

(+)2,3

BONVILA BONET, RAMON

ACPP002661

ACPP025404

PARRA MORALES, PEDRO

(+)1,8

 

Tee 8

3i2

(+)2,4

OLIVER VERA, CARLOS

ACPP015577

ACPP022808

SERRANO CHAMORRO, DIONISIO

(+)1,2

 

(+)4

GONZALEZ DIAZ, EUGENI

ACPP021725

ACPP006731

SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC

1,1

as

Tee 9

as

(+)0,3

ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO

ACPP001281

ACPP027194

PUIG MAS, JOSEP

0,6

2,1

SISO GELABERT, MIQUEL

ACPP016058

MANRESA SAVA

RES

VS

RES

CAN RAFEL PENEDES

1,5

ACPP006236

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

(+)2,1

as

Tee 11

as

(+)4,2

TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC

ACPP004601

4,5

ACPP003161

MARTINEZ BELTRAN, ANTONI

(+)0,6

 

Tee 11

5i4

(+)1,2

JIMENEZ TEJERO, ANTONIO

ACPP001130

ACPP003146

CARNE SELLARES, JUAN

0,4

 

Tee 12

6i5

(+)1,2

PEREZ ALVAREZ, LUIS

ACPP003149

ACPP009819

ROMEU CABALLERO, JORDI

3,1

2i1

Tee 12

 

(+)0,7

FUENTES FUENTES, CELEDONIO

ACPP006305

ACPP011964

RIOS SANTANDER, GABRIEL

3,1

 

Tee 13

7i6

(+)0,5

CARBALLO VALLEJO, CONCHI

ACPP009175

ACPP020866

VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP

1,2

(+)0,4

FERRET MIRABENT, PERE

ACPP001787

ACPP001512

TUNEU GRANADOS, VALENTI

0,7

 

Tee 14

3i2

(+)1,8

MARTIN MOYA, ENRIC

ACPP007702

ACPP010272

PAUL TEJEDOR, IGNASI

4,4

7,6

OLIVA GALVEZ, Mª CARME

ACPP004230

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimarts 23 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: bonÀrea

 

BONAREA C

RES

VS

RES

SANT JAUME

6

ACPP016701

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

2,9

2i1

Tee 1

 

4,2

FERNANDEZ ROBLES, JUAN

ACPP017615

0

ACPP022895

MORROS VIVES, JOSEP

3,4

6i5

Tee 1

 

5,2

HOLGADO AVILA, JOSEP

ACPP007299

ACPP028049

ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO

3,6

7i6

Tee 2

 

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP025250

VAGUER PEROPADRE, TOMAS

4,3

7i6

Tee 2

 

8,1

REPRESA ACEVEDO, ANTONI

ACPP006247

ACPP016691

GUASCH ESCALE, ANTON

1,2

5i4

Tee 3

 

7

PULGARIN CARRIZOSA, JOSE

ACPP026887

ACPP016692

GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO

3,4

2,6

SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO

ACPP017439

ACPP016529

ALLUE PLA, RAMON

1,5

1 dalt

Tee 4

 

10,9

LEON MORALES, MATEO

ACPP026036

ACPP018462

DURAN BONJOCH, RAMON

7,3

(+)0,2

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

BELLPUIG

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

4

ACPP007603

LAPLANA PEDROL, JULI

(+)0,5

 

Tee 6

4i3

(+)4,7

GARCIA AVILA, ANTONIO

ACPP004714

2

ACPP006714

VILADOT SERRANO, MAGI

0,4

1 dalt

Tee 6

 

0,9

LEON HUGUET, ANTONIO

ACPP009143

ACPP016622

CRESPO MOTA, ROSSEND

1,7

2 dalt

Tee 7

 

3,9

GUASCH TUTUSAUS, JOSEP

ACPP001985

ACPP010084

LLORENS CANDALIGA, JOSEP

8,3

 

Tee 7

3i2

10,3

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ACPP024346

LORDAN TORRENTO, JOAQUIM

2,5

2i1

Tee 8

 

1,6

LIAÑO ROMERO, ROBERTO

ACPP009401

ACPP021584

URPI TORRENTS, RAMON

4,8

(+)2,5

CHAO PARADAS, LUIS

ACPP005292

ACPP020862

PROCTER *, MICHAEL JOHN

2,6

3i1

Tee 9

 

(+)1,6

MARTOS PEREZ, ANTONIO

ACPP006040

ACPP007753

MARRADES SEGURA, PEPITA

8,2

7,1

MAZA LOZANO, JOSE MANUEL

ACPP023372

CAN RAFEL SENIORS

RES

VS

RES

CAN CUYAS

3

ACPP001109

GARCIA VALERA, OSCAR

(+)3

 

Tee 11

2i1

(+)0,6

SERRA CATALAN, ANTONIO

ACPP002118

3

ACPP010647

BERNAT MUÑOZ, HERIBERT

(+)2,9

2i1

Tee 11

 

0,7

SERRANO LEON, DANIEL

ACPP001384

ACPP006335

RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI

(+)0,2

6i5

Tee 12

 

4,7

ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE

ACPP000183

ACPP027075

MARTIN ORTEGA, AMADOR

5,4

 

Tee 12

2i1

4,8

PASCUAL SANZA, EDELMIRO

ACPP028413

ACPP006701

LLADO PLA, CONRAD

(+)6

4i3

Tee 13

 

4,2

RIBES LLADO, COSME

ACPP008015

ACPP005586

JANSANA ANDUCAS, JOSEP M

3,6

7,5

RODRIGUEZ MINGUEZ, AURORA

ACPP024575

ACPP008202

CONSTANS LOPEZ, ANA

7,2

 

Tee 14

2 dalt

7,6

MAGRIÑA MORERA, JOSE

ACPP010734

ACPP008203

BALAGUE MUÑOZ, JOSEP

(+)1,9

5

VILARO CODINA, ANTONIO

ACPP019617

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimarts 23 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: El Vallès

 

EL VALLES B

RES

VS

RES

LUMINE G CAMBRILS

2,5

ACPP026785

TAMAYO LOPEZ, FRANCISCO

3,7

 

Tee 1

4i2

3

MORROS LLAURADO, JORDI

ACPP028551

3,5

ACPP006477

PINTOR BARBERO, JUAN

3,8

 

Tee 1

2i1

8,5

GUTIERREZ ORIBE, GERMAN

ACPP028555

ACPP026628

ESCUDE MATEU, JORGE

4,6

 

Tee 2

7i6

9,6

MARTINEZ LARRAÑAGA, JOSE ANTONIO

ACPP014132

ACPP021061

ROSIQUE NICOLAS, JUAN MANUEL

6

as

Tee 2

as

12,9

MARTINEZ NOVOA, AURELIO

ACPP028553

ACPP026106

RODRIGUEZ GARCIA, RAFAEL

2

6i5

Tee 3

 

13,3

CADENA GUTIERREZ, JULIO

ACPP028556

ACPP017676

MARCO CARRETERO, JOSE

1,1

 

5,6

BARTOLOME PIÑOL, JORDI

ACPP013349

ACPP024616

VALLBE ANSESA, RAMON

2,8

7i6

Tee 4

 

19,2

ALVAREZ CORDERO, ISABEL

ACPP016552

ACPP024267

COROMINAS PONS, JOAN

6,8

13,8

RODRIGUEZ CLAVERIAS, FUENSANTA

ACPP028552

MANRESA SAVA SENIORS

RES

VS

RES

ROC 3 PROMESES

1

ACPP000950

CATALA SALA, JOSEP MARIA

4,3

 

Tee 5

2i1

(+)0,2

QUILEZ MONREAL, MANUEL

ACPP008767

5

ACPP023367

FORTUÑO GARUZ, JESUS

6

 

Tee 5

1up

1,1

MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE

ACPP010225

ACPP024652

HARO DIAZ, JOSEP

8,4

 

Tee 6

6i5

1,4

MARTI PALAU, XAVIER

ACPP008766

ACPP024520

SABANES RUBIO, LLUIS

9

3i2

Tee 6

 

1,6

LACALLE BUENO, CARMEN

ACPP007229

ACPP025528

CASAS LLADO, XAVIER

15,7

 

Tee 7

1up

1,3

LACALLE BUENO, VICTOR

ACPP008635

ACPP029038

COMPANY ESCALADA, ANGEL

0

 

6,3

RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTONIO

ACPP023769

ACPP000119

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

10,5

 

Tee 8

2i1

9,6

ABAD ARNAL, JESUS

ACPP025781

ACPP025098

TRAPE PUJOL, JOSEP

11,6

 

0,4

PRIETO CALLE, JUSTINIANO

ACPP024864

Jornada 2 - Dimecres 24 d'octubre de 2018 a les 10:30

CAN MASCARO B

RES

VS

RES

BONAREA B

5

ACPP013106

PALLARES CANO, JOAN

1,6

5i3

Tee 1

 

5,6

GOENAGA PUEYO, ALFONSO

ACPP022798

1

ACPP021814

SEGU SARABIA, JORDI

5,6

8i7

Tee 1

 

10,9

MARTI BUIRA, JOAN

ACPP006739

ACPP013107

SORRIBES COBES, VICENTE

5,8

1up

Tee 2

 

12,7

SANS MORROS, JOAN

ACPP019506

ACPP009604

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

11

5i4

Tee 2

 

20,6

MARTI PIJUAN, MIGUEL

ACPP027639

ACPP021482

SARRATE POCH, PEDRO

4,5

 

Tee 4

2up

1,7

MUNTADA CAMPS, JOSEP MARIA

ACPP019294

ACPP021483

SERRA SANS, MAGDA

8

2,4

MUNTADA CAMPS, MATEU

ACPP019523

ACPP009142

SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA

12,8

4i3

Tee 5

 

3

AVILA PARDO, TOMAS

ACPP019589

ACPP027303

AYATS BUIL, FRANCISCO

15,1

6,8

SUCARRATS VIDAL, EMILI

ACPP026856

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC