Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 2ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 35862
17.10.2018

SèniorsResultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 2ª prova

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 2ª prova el 17 i 18 d'octubre a Badalona, Tennis Mora i Platja d'Aro

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

SANT CEBRIA C

4,5

6,5

11

2

BADALONA XL

4

6,5

10,5

3

SEMAR X

5

4

9

4

SEMAR B

3,5

4

7,5

5

SANT CEBRIA B

4

3,5

7,5

6

SANT CEBRIA A

6,5

-

6,5

7

VALLROMANES A

1,5

4,5

6

8

FORNELLS

3

1,5

4,5

9

TEIA D

-

1,5

1,5

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

SANT CEBRIA D

5

5,5

10,5

2

VALLROMANES B

5,5

4

9,5

3

TEIA C

4

5

9

4

VALLROMANES C

4

3,5

7,5

5

FRANCIAC B

3

4

7

6

TENNIS MORA B

2

4,5

6,5

7

VALLROMANES G1

6

-

6

8

SANT CEBRIA E

2,5

2,5

5

9

G10 SEMAR

-

3

3

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

LA GARRIGA 22

7,5

6,5

14

2

AMICS P&P LA GARRIGA

7

5

12

3

JUBICEC MOSTSENY

1

8

9

4

PLATJA D'ARO B

1

6,5

7,5

5

BADALONA A

4,5

3

7,5

6

GUALTA

7

-

7

7

TENNIS MORA A

3,5

0

3,5

8

BADALONA B

0,5

1,5

2

9

ST.CEBRIA GESPA VERDA

-

1,5

1,5

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimecres 17 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Badalona

 

TEIA D

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA XL

1,5

ACPP010632

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

(+)2,9

-

5i4

Tee 1

 

-

(+)5,8

GIRO CODINA, JORDI

ACPP000201

6,5

ACPP005573

GUILLEN CORTES, CARLOS

(+)1,3

-

 

Tee 1

5i3

-

(+)3,4

LLORET BOLDU, TOMAS

ACPP016215

ACPP012569

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

2,6

-

as

Tee 2

as

-

(+)3,2

SERRANO ESTAPE, OSCAR

ACPP001035

ACPP027213

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

3,5

-

 

Tee 2

2i1

-

(+)2,4

GIL ARGEMI, JAUME

ACPP024701

ACPP012506

RIMOLDI -, CLAUDIO

4,2

-

 

Tee 3

7i6

-

(+)2

VELA LEON, FRANCISCO

ACPP016994

ACPP019123

DOMENE SANCHEZ, DIDAC

6,3

-

 

Tee 3

2i1

-

(+)1,9

CABANILLAS ESPINO, TOMAS

ACPP016533

ACPP015103

MAGALLON LECINA, VICENTE

10

-

 

Tee 4

5i4

-

(+)1,7

CONESA MANZANARES, ANTONIO

ACPP019004

ACPP027212

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

12,4

-

 

Tee 4

5i3

-

(+)1,3

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

ACPP007284

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA B

4,5

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

(+)4,9

-

2i1

Tee 5

 

-

(+)3,9

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

ACPP011171

3,5

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)2,5

-

 

Tee 5

2i1

-

(+)3,5

LOPEZ FUENTES, JOSE

ACPP008793

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

(+)2,4

-

2i1

Tee 6

 

-

(+)3,5

NIETO ARAGONESES, CARLOS

ACPP009945

ACPP001333

LLAVINA SERRADELL, JAIME

(+)2,1

-

 

Tee 6

2i1

-

(+)1,6

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

ACPP000297

ACPP006213

MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA

(+)1,3

-

as

Tee 7

as

-

(+)1,4

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

ACPP023713

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

(+)1,1

-

5i4

Tee 7

 

-

(+)1

REQUENA DOMENE, ANTONIO

ACPP024577

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

(+)0,4

-

2i1

Tee 8

 

-

(+)0,5

HOLMES -, MARILYN

ACPP007845

ACPP009260

BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE

3,5

-

 

Tee 8

5i4

-

(+)0,4

TORRUS ROIG, DAMIA

ACPP001760

Jornada 2 - Dijous 18 d'octubre de 2018 a les 10:30

SEMAR X

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR B

4

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

(+)7,4

-

 

Tee 1

5i4

-

(+)1,6

ALSINA SIVILLA, JAIME

ACPP004789

4

ACPP003601

GARCIA MARMOL, JOSE

(+)3,8

-

 

Tee 1

3i2

-

(+)0,5

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

ACPP019060

ACPP007177

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

(+)1,8

-

as

Tee 2

as

-

(+)0,4

LOPEZ SORIANO, GREGORI

ACPP015730

ACPP010783

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

0,1

-

vo

Tee 2

 

-

1,1

OLIVA, JOSEP

ACPP020256

ACPP010778

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

0,6

-

vo

Tee 3

 

-

1,2

SOLSONA ARTOLA, DOMENECH

ACPP006339

ACPP024352

MORELL RIERA, JAUME

1,6

-

 

Tee 3

1up

-

1,7

FLORIACH RIVAS, JAUME

ACPP017912

ACPP026813

PEREZ CANDIA, PACO

2,8

-

as

Tee 4

as

-

3,4

TERRES SOLER, ANDRES

ACPP020688

ACPP027092

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

3,6

-

3i2

Tee 4

 

-

-

MONTARDIT, JOAN

ACPP012351

FORNELLS

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA C

1,5

ACPP002242

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

(+)1,4

-

 

Tee 5

1 a dalt

-

(+)3,4

SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES

ACPP000160

6,5

ACPP010379

MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE

(+)0,1

-

 

Tee 5

1 a dalt

-

0,4

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

ACPP021793

ACPP008180

VERDAGUER TARRATS, LLUIS

0,3

-

 

Tee 6

4i3

-

2,3

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

ACPP021953

ACPP002100

VICH FIGA, LLUÍS

2,8

-

 

Tee 6

1 a dalt

-

2,9

ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA

ACPP021741

ACPP022277

ENCISO CASABO, JULI

3,4

-

 

Tee 7

2 a dalt

-

5,3

PINEDA PINEDA, VICENTE

ACPP014556

ACPP023624

FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA

3,6

-

 

Tee 7

1 a dalt

-

5,7

FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP

ACPP023631

ACPP003004

VICH FIGA, XAVIER

4

-

as

Tee 8

as

-

11,3

VICARIA PASTOR, ALFONSO

ACPP023708

ACPP004973

IGLESIAS CARALT, XAVIER

6

-

9i8

Tee 8

 

-

12,9

VIVO GRAU, JAUME

ACPP020278

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimecres 17 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Tennis Mora

 

G10 SEMAR

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA C

3

ACPP024352

MORELL RIERA, JAUME

1,6

-

4i3

Tee 1

 

-

1,7

PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL

ACPP020106

5

ACPP025603

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

2,1

-

 

Tee 1

3i2

-

1,8

PLANS NAVARRO, RAMON

ACPP023277

ACPP023332

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

5,7

5,3

4i3

Tee 2

 

-

2,6

MARTINEZ GUZMAN, JORDI

ACPP006087

ACPP026487

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

7,5

5,3

 

Tee 2

5i4

-

5

PIÑON REY, SANTIAGO LUIS

ACPP016507

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

7,6

5

 

Tee 3

4i3

-

5,5

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

ACPP020175

ACPP027687

SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

11,5

5,3,14

 

Tee 3

2i1

-

6

VILA PERARNAU, PERE

ACPP028106

ACPP026634

ESTEVE PLA, LLUIS

12,4

-

 

Tee 4

4i3

-

11,6

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

ACPP022621

ACPP026441

SALVADOR CASTRO, MANUEL

13,4

-

2i1

Tee 4

 

5,3

17,2

TERES GRAU, LLUIS

ACPP023439

TENNIS MORA B

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES C

4,5

ACPP000660

SUAREZ ALSINA, JOSEP

(+)0,6

-

3i2

Tee 5

 

5

0,6

SALINAS ISABAL, JUAN

ACPP000831

3,5

ACPP008109

GISPERT MAROT, MANUEL

1,6

-

3i2

Tee 5

 

5

2,6

PAU AVENTIN, SALVADOR

ACPP001049

ACPP017030

MORCILLO MARTINEZ, RICARDO

2,7

-

5i4

Tee 6

 

-

2,8

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

ACPP000177

ACPP004326

GALLEGO CALIX, VICENTE

3,7

5

AS

Tee 6

AS

-

3

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

ACPP000178

ACPP026283

VINYOLES CAMPS, ESTEVE

4,6

-

4i3

Tee 7

 

5

7

VILAMITJANA ROBERT, JOSEP

ACPP024603

ACPP019684

MARTINEZ NAVARRO, JUAN

9,6

5

 

Tee 7

4i3

-

8,2

IBAR GONZALO, PABLO

ACPP024363

ACPP008087

BURGOS NEILA, ALICIA

12

5,3

 

Tee 8

4i3

-

8,4

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

ACPP005740

ACPP023330

PITART TRILLA, ALBERT

13,2

5,3

 

Tee 8

5i3

-

9,1

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

Jornada 2 - Dijous 18 d'octubre de 2018 a les 10:30

SANT CEBRIA D

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

5,5

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)3,7

-

 

Tee 1

1up

-

(+)3,9

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

2,5

ACPP001683

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

(+)0,7

-

2i1

Tee 1

 

-

(+)0,7

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP000165

TOLEDO TORRES, MARUJA

0,1

-

8i7

Tee 2

 

-

0,1

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

ACPP000258

CARRETERO ROGER, JOSEP

1,7

5

6i4

Tee 2

 

-

1,2

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

ACPP000891

GRAU OLIVA, JOSEP

5,3

5,3

2i1

Tee 3

 

-

1,5

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP002103

PUIG PUIG, JOSEP

6

5

6i5

Tee 3

 

-

4,2

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP002222

ARGEMI CARBONELL, KIKU

7,9

5,3

 

Tee 4

1up

-

5,3

TERES TOMAS, JOAN

ACPP023445

ACPP004257

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

9,2

-

as

Tee 4

as

5

10,5

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

FRANCIAC B

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES B

4

ACPP018804

MOLINS SALA, LLUIS

(+)2,3

-

5i4

Tee 5

 

5,3

1,3

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

4

ACPP001630

MANZANARES COLL, ANTONI

(+)1,8

-

4i3

Tee 5

 

5,3
14,12

4,6

CASTRO GARCIA, GREGORIO

ACPP003460

ACPP001708

GONZALEZ DORADO, EMILIA

1,7

-

6i5

Tee 6

 

5,3

4,7

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP023901

SUREDA ALSINA, PERE

2,4

-

 

Tee 6

4i2

5,3

5,1

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP005694

PIÑA PRAT, JOAN

2,5

-

 

Tee 7

1up

5,3

5,6

SANCHO ARCAS, MANUEL

ACPP006202

ACPP001638

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

3,4

-

1up

Tee 7

 

5,3

5,6

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

ACPP006609

MASA SURROCA, JORDI

4,7

-

 

Tee 8

4i3

5,3

9

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP006442

HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES

5,1

-

 

Tee 8

1up

5,3
14,12

12,1

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 2 - Dimecres 17 d'octubre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: Platja d'Aro

 

ST.CEBRIA GESPA VERDA

AV

RES

VS

RES

AV

LA GARRIGA 22

1,5

ACPP001311

GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME

5,1

-

 

Tee 1

2 up

6,18

7,9

RIBAS SALA, JOSE

ACPP026771

6,5

ACPP013981

GARCIA APARICIO, JOSE

7,3

-

1 up

Tee 1

 

6

8,7

VICENTE LISON, JOSEP

ACPP025538

ACPP022504

HURTADO LINARES, AURELIO

9,3

-

 

Tee 2

1 up

6

9,7

GARCIA CORTES, MARTIN

ACPP026483

ACPP019493

PUIG GRAELLS, CARLES

11,1

6

as

Tee 2

as

-

9,9

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

ACPP026775

ACPP019494

PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO

14,3

6,18

 

Tee 3

2 up

-

10,7

AVILES SANCHEZ, BARTOLOME

ACPP023080

ACPP024394

TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN

14,6

6,18

 

Tee 3

2 up

-

12,1

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

ACPP026456

ACPP016896

YAGÜE MONFIL, PABLO

16

-

 

Tee 4

5 up

6

14,3

GAY OLIVA, MARTI

ACPP025037

ACPP010721

LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO

18,1

-

 

Tee 4

4 up

6

16,1

SANGIL LOPEZ, JESUS

ACPP018852

PLATJA D'ARO B

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA B

6,5

ACPP001344

LLORET ESPINET, FREDERIC

(+)3,9

-

4 i 3

Tee 5

 

6,18
9,11

3,3

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

ACPP027266

1,5

ACPP002697

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

(+)1,1

-

6 i 5

Tee 5

 

6,18,9

4,9

COBOS SOLER, ALEJANDRO

ACPP013448

ACPP012387

SANCHEZ INGLES, FRANCISCO

0,6

-

2 up

Tee 6

 

6,18,9

6,2

COMPTE CORNEY, JOAN

ACPP013818

ACPP011690

ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL

0,9

-

 

Tee 6

4 i 3

6,18,9

7,4

MAYNE BELLERA, JOSEP

ACPP024063

ACPP026635

LLOPART PALAU, JULIAN

1,2

-

5 i 3

Tee 7

 

6,18
9,11

7,9

PIQUER PIÑA, ROBERTO

ACPP012618

ACPP001770

VIANA MARTINEZ, CARMELO

2,2

-

4 i 2

Tee 7

 

6,18
9,11

9,6

GELADA BLASI, PERE

ACPP016137

ACPP023524

O DONOVAN *, EDMUND

2,8

-

6 i 4

Tee 8

 

6,18
9,11

9,6

MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE

ACPP019084

ACPP008455

BAENA TRIGUERO, VICENTE

4,1

-

as

Tee 8

as

6,18
9,11,8

13,9

MUÑOZ POLONIO, JOSE

ACPP012832

JUBICEC MOSTSENY

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA A

8

ACPP004910

VILASECA FERNANDEZ, RAMON

4,1

6,18
9,11

4 i 2

Tee 10

 

-

(+)1,8

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

0

ACPP001975

CORTES GUERRA, NICOLAS

4,8

6,18
9,11

3 i 2

Tee 10

 

-

(+)0,2

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPP002479

GASPA TARRAGO, JORDI

7,9

6,18
9,11

3 i 2

Tee 11

 

-

(+)0,1

IBAÑEZ BORRAS, MANUEL

ACPP004767

ACPP003089

MASSONS PUIG, JOSEP MARIA

9,9

6,18
9,11

4 i 2

Tee 11

 

-

2,2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP002517

MAGRIÑA COSTAN, MANUEL

12,2

6,18
9,11

2 up

Tee 12

 

-

4,7

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP024226

BALLESTER MIRO, JAVIER

15

6,18
9,11

2 up

Tee 12

 

-

7,5

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

ACPP004252

BAYER HERNANDEZ, ALFONS

17,2

6,18
9,11

1 up

Tee 13

 

-

9

DOMENECH FUENTES, MANUEL

ACPP001126

ACPP027087

GARCIA ESCANES, JOSE MANUEL

17,8

6,18
9,11

6 i 4

Tee 13

 

-

9,6

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

AMICS LA GARRIGA

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA A

5

ACPP002249

LLOVERAS SERRA, MIQUEL

(+)1,8

-

4 i 3

Tee 14

 

-

(+)2,1

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

ACPP001450

3

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

3,5

6,18,9

8 i 7

Tee 14

 

-

(+)1,6

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

ACPP001449

ACPP019539

ARABIA ILLA, JOAN

4

6,18,9

 

Tee 15

7 i 4

-

(+)1

FUENTES SORIANO, EDMUNDO

ACPP026105

ACPP015181

FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO

5,1

6,18,9

6 i 4

Tee 15

 

-

(+)0,8

BLAJE GRACIA, ENRIC

ACPP006682

ACPP012959

PUNTI AGUILAR, FERRAN

7,5

6,18,9

2 up

Tee 16

 

-

1,5

CASTARNADO RUBIO, JOSE

ACPP011555

ACPP005579

ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª

8,5

6,18,9

 

Tee 16

4 i 3

-

3,1

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

ACPP002485

ACPP006128

HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES

9,9

6,18,9

 

Tee 17

4 i 3

-

3,5

VIDAL SABATA, JOSEP

ACPP023635

ACPP028840

LAGAR GALAN, RAFAEL

15,4

6,18,9

3 i 2

Tee 17

 

-

5,8

CORRERO PADILLA, JOSE

ACPP021970

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC