Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 3ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36081
19.11.2018

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 3ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest a la 3ª prova el 20 i 21 de novembre a Can Rafel, Can Cuyàs i bonÀrea

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 3 - Dimarts 20 de novembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: Can Rafel

 

 

CAN RAFEL PENEDES

RES

VS

RES

EL VALLES  A

 

ACPP001130

JIMENEZ TEJERO, ANTONIO

(+)1,8

 

Tee 1

 

(+)4,9

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

ACPP027285

 

ACPP003149

PEREZ ALVAREZ, LUIS

(+)1,2

 

Tee 1

 

(+)3,9

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

ACPP008034

ACPP006305

FUENTES FUENTES, CELEDONIO

(+)0,7

 

Tee 2

 

(+)3

GONZALEZ MARTI, MIGUEL

ACPP019188

ACPP001787

FERRET MIRABENT, PERE

(+)0,2

 

Tee 2

 

(+)2,7

BONVILA BONET, RAMON

ACPP002661

ACPP004601

TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC

(+)3,4

 

Tee 3

 

(+)2,4

OLIVER VERA, CARLOS

ACPP015577

ACPP001661

ROCA CARALT, JOAN

4

(+)4

GONZALEZ DIAZ, EUGENI

ACPP021725

ACPP003049

MONTANE CASAÑAS, JOAN

1,7

 

Tee 4

 

(+)0,2

ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO

ACPP001281

ACPP004230

OLIVA GALVEZ, Mª CARME

7,2

2

SISO GELABERT, MIQUEL

ACPP016058

MANRESA SAVA

RES

VS

RES

ROC 3

 

ACPP006236

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

(+)2,3

 

Tee 5

 

(+)2,6

GOMEZ MARTIN, NAZARENO

ACPP002733

 

ACPP001512

TUNEU GRANADOS, VALENTI

0,6

 

Tee 5

 

(+)1,5

VIÑAS TORRES, JOSE

ACPP006439

ACPP020866

VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP

1

 

Tee 6

 

(+)0,6

PALLARES CASTELLO, VICENÇ

ACPP008500

ACPP009819

ROMEU CABALLERO, JORDI

3,1

 

Tee 6

 

0,4

PALACIOS BLAZQUEZ, PERE

ACPP001116

ACPP003146

CARNE SELLARES, JUAN

0,3

 

Tee 7

 

1,9

GIL DE MIGUEL, JOSE MIGUEL

ACPP007677

ACPP003161

MARTINEZ BELTRAN, ANTONI

(+)0,6

 

3,3

BELMONTE ROIG, JAIME

ACPP008350

ACPP011964

RIOS SANTANDER, GABRIEL

3

 

Tee 8

 

1,3

FUENTES GONZALEZ, FRANCISCO

ACPP005124

ACPP010272

PAUL TEJEDOR, IGNASI

4,3

4,6

BELMONTE ROIG, JAVIER

ACPP007765

Jornada 3 - Dimecres 21 de novembre de 2018 a les 10:30

BONAREA A

RES

VS

RES

PORTAL DEL ROC

 

ACPP022610

MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO

(+)3,9

 

Tee 1

 

(+)3,8

MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE

ACPP010468

 

ACPP018790

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

(+)2,8

 

Tee 1

 

(+)1,9

OJEDA ROMERO, RAFAEL

ACPP008000

ACPP016636

ROS ARGANDOÑA, MARIANO

(+)1,5

 

Tee 2

 

(+)1,4

LAGUNA VARGAS, JOSE Mª

ACPP001186

ACPP019775

MASES VILASECA, JOSEP MARIA

(+)0,2

 

Tee 2

 

2,3

GIL MARTINEZ, JOSE

ACPP019187

ACPP025404

PARRA MORALES, PEDRO

(+)1,8

 

Tee 3

 

0,1

MAS QUILEZ, JUAN JOSE

ACPP026434

ACPP022808

SERRANO CHAMORRO, DIONISIO

(+)1,2

1,4

GIL CHAMORRO, RAFAEL

ACPP021912

ACPP016508

RIBERA ROQUE, IGNASI

(+)0,3

 

Tee 4

 

2,3

CERVERA GARCIA, NESTOR ANIBAL

ACPP027802

ACPP026743

SANCHEZ VALERO, BIENVENIDO

1,9

4,4

BATALLER REDORAT, ERNESTO

ACPP025068

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 3 - Dimarts 20 de novembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 2 - Camp: Can Cuyàs

 

 

CAN CUYAS

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

 

ACPP002118

SERRA CATALAN, ANTONIO

(+)0,4

 

Tee 1

 

(+)5,4

GARCIA AVILA, ANTONIO

ACPP004714

 

ACPP001384

SERRANO LEON, DANIEL

0,7

 

Tee 1

 

2,1

LOPEZ RUIZ, ANIBAL

ACPP010396

ACPP008649

MORENO BUEDO, MARTIN

1,4

 

Tee 2

 

2,4

TENOR GUERRERO, JOAQUIN

ACPP017312

ACPP020160

DIEGO CELIS, EULOGIO ENRIQUE

4,9

 

Tee 2

 

10,5

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ACPP019617

VILARO CODINA, ANTONIO

4,9

 

Tee 3

 

4,1

GUASCH TUTUSAUS, JOSEP

ACPP001985

ACPP008015

RIBES LLADO, COSME

4,2

(+)2,1

CHAO PARADAS, LUIS

ACPP005292

ACPP020698

DICENTE SUAREZ, BALTASAR

6,1

 

Tee 4

 

1,1

LEON HUGUET, ANTONIO

ACPP009143

ACPP010293

LLENAS CALVO, JESUS

5,2

6,7

MAZA LOZANO, JOSE MANUEL

ACPP023372

CAN RAFEL SENIORS

RES

VS

RES

BONAREA C

 

ACPP003847

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

(+)4,3

 

Tee 5

 

1,8

DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI

ACPP016796

 

ACPP001109

GARCIA VALERA, OSCAR

(+)3

 

Tee 5

 

2,9

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

ACPP016701

ACPP010647

BERNAT MUÑOZ, HERIBERT

(+)2,6

 

Tee 6

 

3

ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO

ACPP028049

ACPP010226

BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN

0,3

 

Tee 6

 

8,1

FERNANDEZ VALENTIN, JUAN

ACPP028300

ACPP006701

LLADO PLA, CONRAD

(+)6

 

Tee 7

 

1

GUASCH ESCALE, ANTON

ACPP016691

ACPP005586

JANSANA ANDUCAS, JOSEP M

3,6

3,4

GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO

ACPP016692

ACPP003188

LOPEZ LOSADA, MANUEL

1,2

 

Tee 8

 

1,5

ALLUE PLA, RAMON

ACPP016529

ACPP008203

BALAGUE MUÑOZ, JOSEP

(+)1,9

4,5

GRAU CLOSA, JOSEP

ACPP025277

Jornada 3 - Dimecres 21 de novembre de 2018 a les 10:30

BELLPUIG

RES

VS

RES

SANT JAUME

 

ACPP007908

RIBO ESTRADA, FRANCESC

(+)1,2

 

Tee 1

 

3,1

VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA

ACPP010839

 

ACPP007603

LAPLANA PEDROL, JULI

(+)0,3

 

Tee 1

 

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP016622

CRESPO MOTA, ROSSEND

1,7

 

Tee 2

 

8,1

REPRESA ACEVEDO, ANTONI

ACPP006247

ACPP020862

PROCTER *, MICHAEL JOHN

2,8

 

Tee 2

 

12

FERNANDEZ MORERA, JUAN

ACPP027695

ACPP024977

ODENA MONTALA, JOAN

5,4

 

Tee 3

 

7

PULGARIN CARRIZOSA, JOSE

ACPP026887

ACPP007750

BUJEDA LOPEZ, JESUS

1,2

2,7

SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO

ACPP017439

ACPP024346

LORDAN TORRENTO, JOAQUIM

2,5

 

Tee 4

 

10,9

LEON MORALES, MATEO

ACPP026036

ACPP021584

URPI TORRENTS, RAMON

4,8

(+)0,2

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada 3 - Dimarts 20 de novembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 3 - Camp: bonÀrea

 

BONAREA B

RES

VS

RES

ROC 3 PROMESES

 

ACPP019294

MUNTADA CAMPS, JOSEP MARIA

1,7

 

Tee 1

 

0

QUILEZ MONREAL, MANUEL

ACPP008767

 

ACPP019523

MUNTADA CAMPS, MATEU

2,4

 

Tee 1

 

0,6

PRIETO CALLE, JUSTINIANO

ACPP024864

ACPP019589

AVILA PARDO, TOMAS

2,9

 

Tee 2

 

1,8

MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE

ACPP010225

ACPP019328

PONT SARRI, PEPITA

5,8

 

Tee 2

 

9,6

ABAD ARNAL, JESUS

ACPP025781

ACPP006739

MARTI BUIRA, JOAN

10,9

 

Tee 3

 

1,5

LACALLE BUENO, CARMEN

ACPP007229

ACPP022798

GOENAGA PUEYO, ALFONSO

5,8

 

2,6

SIERRA GONZALEZ, JOSE MARIA

ACPP014078

ACPP027639

MARTI PIJUAN, MIGUEL

20,8

 

Tee 4

 

7,3

IGLESIAS PEREZ, ENRIQUE

ACPP028406

ACPP024006

SEDO BARRUFET, JUAN

1,6

6,5

RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTONIO

ACPP023769

CAN MASCARO B

RES

VS

RES

EL VALLES B

 

ACPP021482

SARRATE POCH, PEDRO

4,4

 

Tee 6

 

1,1

MARCO CARRETERO, JOSE

ACPP017676

 

ACPP007301

PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN

4,9

 

Tee 6

 

2,2

RODRIGUEZ GARCIA, RAFAEL

ACPP026106

ACPP013107

SORRIBES COBES, VICENTE

5,7

 

Tee 7

 

3,6

MARTINEZ FERNANDEZ, EMILIO

ACPP015550

ACPP021483

SERRA SANS, MAGDA

7,9

 

Tee 7

 

4,6

ESCUDE MATEU, JORGE

ACPP026628

ACPP009604

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

11

 

Tee 8

 

4,5

MARTINEZ RIERA, MIQUEL

ACPP004568

ACPP009142

SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA

12,9

 

3,6

TAMAYO LOPEZ, FRANCISCO

ACPP026785

ACPP027303

AYATS BUIL, FRANCISCO

15,3

 

Tee 9

 

4

PINTOR BARBERO, JUAN

ACPP006477

ACPP025799

ALBARRACIN CANO, JOSEP MANEL

11

 

6

COROMINAS PONS, JOAN

ACPP024267

MANRESA SAVA SENIORS

RES

VS

RES

LUMINE G CAMBRILS

 

ACPP000950

CATALA SALA, JOSEP MARIA

4,3

 

Tee 11

 

3

MORROS LLAURADO, JORDI

ACPP028551

 

ACPP004723

ROMERO GARCIA, JUAN JULIAN

4,6

 

Tee 11

 

8,5

GUTIERREZ ORIBE, GERMAN

ACPP028555

ACPP024652

HARO DIAZ, JOSEP

8,3

 

Tee 12

 

9,6

MARTINEZ LARRAÑAGA, JOSE ANTONIO

ACPP014132

ACPP029038

COMPANY ESCALADA, ANGEL

9

 

Tee 12

 

10,4

EIZAGUIRRE LOPEZ DE MUNAIN, JOSE MARIA

ACPP028557

ACPP025098

TRAPE PUJOL, JOSEP

11,6

 

Tee 13

 

13,7

VALERO PEÑAS, FRANCISCO

ACPP028554

ACPP000119

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

10,5

12,9

MARTINEZ NOVOA, AURELIO

ACPP028553

ACPP028364

PRATS VALLDEPERAS, RAMON

12,2

 

Tee 14

 

13,8

RODRIGUEZ CLAVERIAS, FUENSANTA

ACPP028552

ACPP025528

CASAS LLADO, XAVIER

15,7

13,3

CADENA GUTIERREZ, JULIO

ACPP028556

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC