Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 3ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 35986
06.11.2018

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 3ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est a la 3ª prova el 7 i 8 de novembre a Badalona, Franciac, Teià, Gualta, Can Pascual i Hcp 1
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 07/11/2018 a les 10:30
Divisió: HONOR - 3ª Prova - Camp: Badalona
1 fourball ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
2 fourball ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO ROC 3
ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
3 fourball ACPP002733 GOMEZ MARTIN, NAZARENO ROC 3
ACPP006439 VIÑAS TORRES, JOSE
ACPP001117 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO VALLROMANES A
ACPP001118 MARIN GARCIA, EUSEBIO
4 fourball ACPP002125 OLLER NAVARRO, FRANCISCO ROC 3
ACPP019822 CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP012872 LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO
5 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
6 fourball ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES SANT CEBRIA A
ACPP000292 SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER HCP 1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
7 fourball ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO VALLROMANES A
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR
ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO HCP 1 SEMAR
ACPP019026 PADILLA SERRANO, MIGUEL
8 fourball ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE HCP 1 SEMAR
ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD
Dijous 08/11/2018 a les 10:30
1 fourball ACPP005768 CASTELL SALVANES, CARLOS CAMBRILS
ACPP006268 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE
2 fourball ACPP012263 VILELA FERREIRA, ANTONIO CAMBRILS
ACPP024850 PENELLA SOLANO, AGUSTIN
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS BADALONA XL
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP
3 fourball ACPP025763 GARCIA ROJAS, JOSE MARIA CAMBRILS
ACPP024849 BUSTILLO BARBERO, GORGONIO
ACPP022610 MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO BONAREA A
ACPP022609 SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP
4 fourball ACPP008816 MORLANS ROIG, ANTONI CAMBRILS
ACPP027873 JULIA MOLTO, MIGUEL ANGEL
ACPP019188 GONZALEZ MARTI, MIGUEL EL VALLES A
ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO
5 fourball ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME BADALONA XL
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO
ACPP016636 ROS ARGANDOÑA, MARIANO BONAREA A
ACPP019775 MASES VILASECA, JOSEP MARIA
6 fourball ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA BADALONA XL
ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO
ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL EL VALLES A
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON
7 fourball ACPP025404 PARRA MORALES, PEDRO BONAREA A
ACPP022808 SERRANO CHAMORRO, DIONISIO
ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
8 fourball ACPP016508 RIBERA ROQUE, IGNASI BONAREA A
ACPP026743 SANCHEZ VALERO, BIENVENIDO
ACPP001281 ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO EL VALLES A
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 07/11/2018 a les 10:30
Divisió: 1ª EST - 3ª Prova - Camp: Franciac
1 fourball ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO
ACPP000234 PUNSODA BOU, JOAQUIM TEIA A
ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP
2 fourball ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS PAPALUS A
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL TEIA A
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA
3 fourball ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI PAPALUS A
ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN
ACPP018804 MOLINS SALA, LLUIS FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
4 fourball ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC PAPALUS A
ACPP001896 BERTRAN GELABERT, JOAN
ACPP023631 FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP SANT CEBRIA B
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
5 fourball ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE
ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA
6 fourball ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA
7 fourball ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL FRANCIAC A
ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN
8 fourball ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI FRANCIAC A
ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI
ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS SANT CEBRIA B
ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO
10 fourball ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP001622 COLL RIGAU, JAUME
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE SEMAR X
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE
11 fourball ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
12 fourball ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE FRANCIAC B
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC
13 fourball ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
14 fourball ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO SEMAR X
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
15 fourball ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO
ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
16 fourball ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
17 fourball ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 07/11/2018 a les 10:30
Divisió: 2ª EST - 3ª Prova - Camp: Teià
1 fourball ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC PLATJA D'ARO NOU
ACPP008157 COMAS LOPEZ, ANTONI
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP
2 fourball ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
ACPP001400 BOSCH CASELLAS, PERE FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, JOSEP
3 fourball ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP006682 BLAJE GRACIA, ENRIC
4 fourball ACPP008551 MASGRAU SERRA, FINETA PLATJA D'ARO NOU
ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI
5 fourball ACPP003307 SEGARRA MARTIN, ANTONI FORNELLS
ACPP018342 BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJA D’ARO A
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
6 fourball ACPP014276 MONTALBAN PICO, PAU PLATJA D’ARO A
ACPP027155 PARAYRE XIRINACHS, DAVID
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
7 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
8 fourball ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO PLATJA D’ARO A
ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES BADALONA A
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE
9 fourball ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE PLATJA D’ARO A
ACPP023189 TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO
10 fourball ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP BADALONA A
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN
ACPP011978 FONTOBA BOTANCH, MARIA TERESA MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP005778 TORRAS CAMPS, AGUSTI
11 fourball ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO
12 fourball ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC
13 fourball ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN TEIA B
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI
ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
14 fourball ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP001376 GASSIOT MARTI, JOAQUIM
15 fourball ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP020255 SURROCA CORET, JOSEP
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO VALLROMANES B
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC
16 fourball ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES SEMAR B
ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI
ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
17 fourball ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL SEMAR B
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES C
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS
18 fourball ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
ACPP024363 IBAR GONZALO, PABLO VALLROMANES C
ACPP027415 ARPA DOMINGUEZ, RICARDO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 07/11/2018 a les 10:30
Divisió: 3ª EST - 3ª Prova - Camp: Gualta
1 fourball ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE SANT CEBRIA E
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID
ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP028101 SANDFORD , SABINE
2 fourball ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
ACPP005095 GURILLO HUETA, JOSEP GUALTA PAR 3
ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE
3 fourball ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN
ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
4 fourball ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO
ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP026087 MAESTRO GUTIERREZ, JUAN
5 fourball ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
ACPP005010 MARTINEZ MARTOS, JOSEP GUALTA PAR 3
ACPP005006 LARROQUE ALLENDE, GONZALO
6 fourball ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
ACPP028186 SANDFORD , RICHARD GUALTA PAR 3
ACPP028366 ARNOULT , FRANCK
7 fourball ACPP000145 PEARSON -, MERVYN SANT CEBRIA D
ACPP001098 CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL
ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
8 fourball ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP011958 BOIX BORRELL, BERNABE
10 fourball ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. TENNIS MORA A
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE GUALTA
ACPP016915 GONZALEZ SANZ, PERE
11 fourball ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª TENNIS MORA A
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU
ACPP025745 DALMAU CANER, JORDI GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
12 fourball ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP TENNIS MORA A
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO G10 SEMAR
ACPP025603 GONZALEZ GOMEZ, FELIPE
13 fourball ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL TENNIS MORA A
- -
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO G10 SEMAR
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS
14 fourball ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
15 fourball ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE TENNIS MORA B
ACPP019684 MARTINEZ NAVARRO, JUAN
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
16 fourball ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO
ACPP013341 GUELL PI, RAMON G10 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
17 fourball ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO TENNIS MORA B
ACPP023330 PITART TRILLA, ALBERT
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 07/11/2018 a les 10:30
Divisió: 4ª EST - 3ª Prova - Camp: Can Pascual
1 fourball ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS VALLROMANES G1
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONTSENY
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER
2 fourball ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME
3 fourball ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO VALLROMANES G1
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE
ACPP012781 ROMERO VIDAL, JUAN RAMON PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
4 fourball ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN VALLROMANES G1
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
5 fourball ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON JUBICEC MONTSENY
ACPP003089 MASSONS PUIG, JOSEP MARIA
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC PALAMOS MAS TAPIOLAS
- -
6 fourball ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL JUBICEC MONTSENY
ACPP002517 MAGRIÑA COSTAN, MANUEL
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN
7 fourball ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI JUBICEC MONTSENY
ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
8 fourball ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
- -
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO
9 fourball ACPP024904 ROS GARCIA, JUAN PALAMOS MAS TAPIOLAS
- -
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
1bis fourball ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
Dijous 08/11/2018 a les 10:30
1 fourball ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
2 fourball ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
ACPP013193 ORTEGA DEL RIO, JESUS TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
3 fourball ACPP018385 VILA LUCAS, ERNEST CAN PASCUAL
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME LA GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
4 fourball ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO
5 fourball ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON TEIA C
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
6 fourball ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR SEMAR 1
ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª
7 fourball ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN LA GARRIGA 22
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
ACPP021393 SOLERA CHAPARRO, ANTONIO SEMAR 1
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
8 fourball ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 07/11/2018 a les 10:30
Divisió: 5ª EST - 3ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR MIXTE
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
2 fourball ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
3 fourball ACPP015613 SURRA JODAR, MAGDALENA SEMAR MIXTE
ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI VALLROMANES G2
ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT
4 fourball ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO SEMAR MIXTE
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO
ACPP027438 SANMARTI CARTES, ALFRED VALLROMANES G2
ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO
5 fourball ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO
ACPP027987 ALTES SOLER, JOSEP MAS TORRELLAS
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO
6 fourball ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
ACPP027934 HERNANDEZ SOLE, JAIME MAS TORRELLAS
ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES
7 fourball ACPP013964 BADOSA SOLER, LAIA SEMAR C
ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS
ACPP002662 CHERTA BARBA, FERNANDO VALLROMANES G2
ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI
8 fourball ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI VALLROMANES G2
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
10 fourball ACPP027786 GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL FRANCIAC C
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
11 fourball ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN FRANCIAC C
ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP022504 HURTADO LINARES, AURELIO
12 fourball ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE
13 fourball ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS FRANCIAC C
ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE
ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI
14 fourball ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI
15 fourball ACPP021884 ALTAMIRANO OSORIO, FRANCISCO ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA PAPALUS B
ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª
16 fourball ACPP019888 ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028037 JIMENEZ NEGRIN, SILVIA
ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI
17 fourball ACPP027566 PRAT BOIX, PERE MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT
ACPP026573 MUÑOZ RUS, FRANCISCO PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC