Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a la 2ª final del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 24853
27.10.2014

JuvenilsResultats a la 2ª final del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 180 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 38 35 38 32 31 37
2 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 178 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 35 33 39 32 39  
3 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 175 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30 34 35 35 33 38
4 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 174 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 37 43 32 33
5 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 170 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 36 34 32 38 28
6 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 168 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 35 36 33 33 31
7 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 166 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 32 31 34 34 35 27
8 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 165 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 34 33 30 39
8 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 165 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 27 39 36 26 34
10 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 161 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 33   30 34 37
10 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 161 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 31 28 36 35 31 28
10 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 161 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22   34 37 32 36
13 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 160 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 34 32 34 31 25 29
14 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 159 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 29 28 36 32 34
14 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 159 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 34 29 33 33 30 28
16 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 158 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 20 30 24 33 38 33
16 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 158 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 31 34 35 26 32  
18 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 156 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   31 28 33 34
19 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 155 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 29 33 29 30 34
20 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 153 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 31 32 30 31 29 25
21 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 151 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 33 30 30 28  
22 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 150 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 20 33 26 32 26 33
22 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 150 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 28 32 30 31 26
24 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 147 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 24 27 31 34 28
24 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 147 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 29 28 31 31 24
26 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 145 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 26 30 32 26 31 25
27 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 142 ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)   32 26 29 32 23
28 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 141 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 32 35 37   37  
29 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 140 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)   32 20 25 26 37
30 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 139 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 31 23 32 28 25
31 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 138 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 20 23 31 21 32 31
32 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 137 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 27 21 26 28 28
33 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 136 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21 34 23 30   28
34 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 27   31 23 29 25
35 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 133 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 28 25 28   25
36 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 132 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 14 33 30 23 27
36 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 132 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 23 28 31   27 23
38 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 131 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 24 29 32   24
39 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 127 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 37 32   35  
40 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 125 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 32 25 28 22
41 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 124 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 34   30   32 28
41 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 124 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 27   24 26 21
43 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 123 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 26 22 21 25 20
44 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 119 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 22 23 25 27 20
45 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 117 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 18 19 27 23
46 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 115 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 25 18 27 23 22 18
47 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 114 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 29   17 30 16
47 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 114 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 27 26 24 23 13
49 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 112 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 20 21 21 24 20
50 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 111 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 19 23 24 20 25
51 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIA 107 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 21 18 19 24   25
52 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 106 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   30 26 22   28
53 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 105 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 14   19 24 24 24
53 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 105 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 12 26 20 16 20 23
55 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 104 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 25 23 15   19
56 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 103 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 33     39 31  
57 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 102 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 24 23 21  
58 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 100 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30     28 20 22
59 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 99 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 21 17 20 24   17
59 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 99 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 22 21    
61 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 98 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 21 16 13 22 23
62 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 95 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 32 33      
63 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 94 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 34 34 26      
64 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 92 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   35 28     29
64 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 92 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 26 18    
66 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 91 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 13 17 22 25   14
66 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 91 INDIVIDUAL 18 27 26 20    
68 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 90 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 20   28 23   19
69 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 89 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 26   34   29  
70 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 86 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 22 16 16 13 16
71 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 78 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 13 26 19 20    
72 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 77 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 26 28      
73 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 74 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       38 36  
74 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 72 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 15 25   17  
75 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 71 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 41   30      
76 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 70 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   36 34      
77 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 69 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 36         33
78 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 65 INDIVIDUAL 8 15 19 23    
79 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 64 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   34      
80 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 63 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 16 18 17     12
80 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 63 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 20 15     12
80 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 63 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 21 27      
83 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 62 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   16 15 18   13
84 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 61 INDIVIDUAL 8 16 16 21    
85 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 59 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 25   34      
86 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 53 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)   11 12 17 13  
87 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 52 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 23     29    
88 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 51 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 24     27    
89 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 48 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 15     13 15 5
90 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 46 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 8 21 17      
90 ACPP021930 LOPEZ RUIZ, GERMAN 46 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 23 23        
92 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 45 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)   19 26      
93 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 44 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   18 26      
94 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 42 INDIVIDUAL 19 23        
95 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 41 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)   27       14
96 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 40 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 24        
97 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 12        
98 ACPP026440 GEORGIAN POPA, ALBERT 33 INDIVIDUAL   33        
99 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 32 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 11 11 10      
100 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 29 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)       29    
100 A1 GOUNINE CHELNOKOVA, NICOLAS 29 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)       29    
100 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 29          
100 ACPP023025 VILLALONGA RIOS, JORDI 29 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ (COMPETICIÓ)   13 16      
100 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 29 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 29          
105 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 28 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 11 10 7      
106 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 8   19      
106 ACPP021359 GAIXAS PONT, ARNAU 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   27        
108 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 23 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 15 8        
109 ACPP026623 MACORI LONGAS, MARC 21 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21          
109 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 21 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 21          
109 ACPP025155 FERRERO REY, POL 21 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21          
112 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 20 INDIVIDUAL         20  
112 ACPP026311 ALFONSO MALUENDA, PABLO 20 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 8 12        
112 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 20 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 20          
115 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 19 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 19          
116 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 17 INDIVIDUAL   17        
116 ACPP025476 FERNANDEZ MIYAHARA, ANTONIO 17 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   17        
118 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 15 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       5   10
118 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 15 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   5 10      
120 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 13 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 13          
121 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 11 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)     11      
121 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 11 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 11          
123 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 7 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 7          
124 ACPP025285 CARO VICARIA, MANEL 3 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 3          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Júnior Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 180 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 38 35 38 32 31 37
2 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 170 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 36 34 32 38 28
3 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 166 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 32 31 34 34 35 27
4 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 156 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   31 28 33 34
5 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 155 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 29 33 29 30 34
6 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 140 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)   32 20 25 26 37
7 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 27   31 23 29 25
8 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 124 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 34   30   32 28
8 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 124 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 27   24 26 21
10 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 99 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 22 21    
11 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 95 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 32 33      
12 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 94 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 34 34 26      
13 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 90 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 20   28 23   19
14 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 89 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 26   34   29  
15 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 74 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       38 36  
16 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 72 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 15 25   17  
17 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 69 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 36         33
18 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 64 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   34      
19 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 63 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 16 18 17     12
20 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 59 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 25   34      
21 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 41 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)   27       14
22 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 29 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 29          
23 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 19 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 19          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Cadet Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 175 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30 34 35 35 33 38
2 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 168 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 35 36 33 33 31
3 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 161 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 33   30 34 37
3 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 161 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 31 28 36 35 31 28
3 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 161 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22   34 37 32 36
6 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 160 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 34 32 34 31 25 29
7 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 159 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 34 29 33 33 30 28
8 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 153 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 31 32 30 31 29 25
9 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 151 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 33 30 30 28  
10 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 139 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 31 23 32 28 25
11 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 131 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 24 29 32   24
12 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 119 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 22 23 25 27 20
13 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 111 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 19 23 24 20 25
14 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIA 107 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 21 18 19 24   25
15 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 102 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 24 23 21  
16 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 100 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30     28 20 22
17 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 91 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 13 17 22 25   14
18 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 77 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 26 28      
19 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 71 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 41   30      
20 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 70 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   36 34      
21 ACPP021930 LOPEZ RUIZ, GERMAN 46 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 23 23        
22 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 45 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)   19 26      
23 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 12        
24 ACPP023025 VILLALONGA RIOS, JORDI 29 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ (COMPETICIÓ)   13 16      
25 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 8   19      
25 ACPP021359 GAIXAS PONT, ARNAU 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   27        
27 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 23 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 15 8        
28 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 20 INDIVIDUAL         20  
29 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 13 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 13          
30 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 11 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)     11      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Infantil Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 178 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 35 33 39 32 39  
2 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 174 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 37 43 32 33
3 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 165 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 34 33 30 39
3 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 165 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 27 39 36 26 34
5 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 159 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 29 28 36 32 34
6 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 158 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 20 30 24 33 38 33
7 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 150 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 28 32 30 31 26
8 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 147 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 29 28 31 31 24
9 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 145 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 26 30 32 26 31 25
10 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 141 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 32 35 37   37  
11 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 138 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 20 23 31 21 32 31
12 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 133 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 28 25 28   25
13 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 132 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 23 28 31   27 23
14 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 127 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 37 32   35  
15 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 123 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 26 22 21 25 20
16 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 114 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 29   17 30 16
16 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 114 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 27 26 24 23 13
18 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 112 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 20 21 21 24 20
19 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 106 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   30 26 22   28
20 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 105 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 14   19 24 24 24
21 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 104 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 25 23 15   19
22 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 103 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 33     39 31  
23 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 99 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 21 17 20 24   17
24 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 92 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   35 28     29
24 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 92 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 26 18    
26 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 91 INDIVIDUAL 18 27 26 20    
27 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 65 INDIVIDUAL 8 15 19 23    
28 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 63 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 20 15     12
28 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 63 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 21 27      
30 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 61 INDIVIDUAL 8 16 16 21    
31 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 53 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   11 12 17 13  
32 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 46 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 8 21 17      
33 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 44 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   18 26      
34 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 29 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)       29    
35 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 28 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 11 10 7      
36 ACPP026623 MACORI LONGAS, MARC 21 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21          
36 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 21 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 21          
38 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 20 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 20          
39 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 17 INDIVIDUAL   17        
40 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 15 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       5   10
41 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 7 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 7          
42 ACPP025285 CARO VICARIA, MANEL 3 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 3          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Aleví Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 158 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 31 34 35 26 32  
2 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 150 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 20 33 26 32 26 33
3 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 147 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 24 27 31 34 28
4 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 142 ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)   32 26 29 32 23
5 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 137 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 27 21 26 28 28
6 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 136 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21 34 23 30   28
7 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 132 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 14 33 30 23 27
8 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 125 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 32 25 28 22
9 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 117 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 18 19 27 23
10 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 115 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 25 18 27 23 22 18
11 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 105 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 12 26 20 16 20 23
12 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 86 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 22 16 16 13 16
13 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 78 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 13 26 19 20    
14 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 62 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   16 15 18   13
15 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 52 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 23     29    
16 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 51 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 24     27    
17 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 48 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 15     13 15 5
18 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 42 INDIVIDUAL 19 23        
19 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 40 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 24        
20 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 32 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 11 11 10      
21 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 29          
22 ACPP025155 FERRERO REY, POL 21 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21          
23 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 15 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   5 10      
24 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 11 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 11          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 98 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 21 16 13 22 23

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC