Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a la 2ª final del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 24852
27.10.2014

JuvenilsResultats a la 2ª final del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 75 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13 15 14
2 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 74 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 17 14 13 14 16
3 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 68 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   13 15 8 13 19
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 68 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15 13 17
5 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 67 LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 10 17 12 8 16
6 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 65 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11 17 10
7 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 64 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16 10 15
8 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 60 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15 15 13
8 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 60 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12 11 13
10 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 59 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17 9 9
11 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 58 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10 14 12
11 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 58 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 11 10 14 9 13 10
13 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 53 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10 11 13
14 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 52 INDIVIDUAL 6 4 13 11 10 12
15 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 51 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 10 9 10 12
16 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 49 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15 6 8
17 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 48 PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ) 6 10   12 12 8
18 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 47 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 11 12 10 6 8 6
19 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7 12 10
20 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 45 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10 10 8
21 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 40 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6     9 11
22 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 39 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 4 9 8 8
22 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 39 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 14 4 7   5
24 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 36 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 10   9 9
24 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 36 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9 9 7
26 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 35 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8 7 6
26 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 35 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 11 14 10      
28 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 34 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8     8 10 8
29 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 33 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9   9 7
29 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 33 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7 5 6
29 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 33 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8 7 4 9 4 5
29 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 33 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6   13 2
29 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10 7  
34 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 32 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6 6 8 4
34 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 32 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6 7  
36 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 30 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8     11 7
36 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15      
38 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 29 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8 3 8
38 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11 4 7
38 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10 5 4
41 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 28 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7     3 10
41 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 28 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 8 3   9 4
43 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 27 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8   10
43 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 27 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7 7 4
43 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 27 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   8 7   12  
43 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 27 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5 7  
47 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 26 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6       13
47 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 26 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 4 8 5 3   6
47 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 26 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12 6 3
47 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 26 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8 10  
51 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 25 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 8 3 6 1 6
52 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9 5 4
52 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 24 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 1 6 3 8 4 3
54 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 22 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6   5 6
54 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 22 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 11 5     5
54 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 22 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2   4 7 5 4
57 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)     8   7 6
57 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8 0 2
59 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 20 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7 5 2
59 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9 3    
61 ACPP026848 BLANCAFORT GOMEZ, JOEL 19 VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)       8 5 6
61 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 0 4 5 4 3 3
61 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 9   5 4  
64 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 17 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 3 9 2 0 2
64 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 17 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9 5  
64 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 17 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)       17    
67 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 16 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2     6 5
67 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6 5  
67 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   16        
67 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 12        
67 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 16 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 9 7        
72 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5      
72 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 15 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 7 4      
74 ACPP024024 CRUZ SORROSAL, MARTA 14 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       4 7 3
74 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 14 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 3 4 4   3  
74 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14          
77 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1 1 3
77 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 13 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4 2   3
77 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7 5  
77 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 13 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6    
81 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2        
82 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4 2  
82 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5     2  
82 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 11 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   11        
85 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 10 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 2 1 1 5
85 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 10 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4     2  
85 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   4 1 5    
85 ACPP026718 PASCAL LLOPIS, KILLIAN 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   5 5      
89 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2     4 3
89 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   1 0 2 3 3
89 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 9 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6     3
89 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 5   0   3
89 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 0 5   3   1
89 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   7   0 2 0
89 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 9 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1 4  
89 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9    
97 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 8 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)           8
97 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 8 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3 2 1
97 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3     2  
100 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       0 2 5
100 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2       5
100 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     4     3
100 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4    
100 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 7 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4   3      
100 ACPP026710 KNOX *, ETHAN 7 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   6 1      
106 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1     4
106 ACPP026648 CLUBB *, MAX THOMAS 6 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   3     3  
106 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 6 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2 1  
106 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4        
106 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3        
106 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3        
106 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6          
106 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6          
106 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6          
115 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 5 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2 1     2
115 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3   0
115 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3     2  
115 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5      
115 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5        
115 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4        
115 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4        
115 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3        
115 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5          
124 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4        
124 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4          
126 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3        
126 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 3 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     1 2    
128 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2      
128 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2          
128 ACPP025566 ESPINOSA DURAN, DIANA 2 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 2          
128 ACPP026783 CABERO GOULOUSSI, DANAI 2 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     2      
132 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     0   1  
132 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1        
132 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1        
132 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1          
132 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1          
132 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1          
138 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0        
138 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0        
138 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0          
138 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0          
138 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     0 0    
138 ACPP026782 CABERO GOULOSSI, ELI 0 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     0      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Infantil Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 51 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 10 9 10 12
2 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10 7  
3 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6 5  
4 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     4     3
5 ACPP026648 CLUBB *, MAX THOMAS 6 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   3     3  
5 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Aleví Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 68 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   13 15 8 13 19
1 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 68 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15 13 17
3 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 64 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16 10 15
4 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 60 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15 15 13
5 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 59 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17 9 9
6 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 53 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10 11 13
7 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 49 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15 6 8
8 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 48 PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ) 6 10   12 12 8
9 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 40 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6     9 11
10 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 35 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 11 14 10      
11 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 32 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6 7  
12 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 30 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8     11 7
12 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15      
14 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 28 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7     3 10
15 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 27 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8   10
15 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 27 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   8 7   12  
17 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 26 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6       13
18 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)     8   7 6
19 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 20 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7 5 2
20 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 16 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2     6 5
20 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 16 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 9 7        
22 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4 2  
23 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   1 0 2 3 3
23 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9    
25 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3     2  
26 ACPP026710 KNOX *, ETHAN 7 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   6 1      
27 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3        
27 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6          
29 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 5 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2 1     2
29 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3        
31 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4        
32 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Benjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 75 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13 15 14
2 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 74 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 17 14 13 14 16
3 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 67 LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 10 17 12 8 16
4 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 65 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11 17 10
5 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 58 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10 14 12
5 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 58 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 11 10 14 9 13 10
7 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7 12 10
8 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 45 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10 10 8
9 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 39 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 4 9 8 8
10 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 36 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 10   9 9
11 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 35 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8 7 6
12 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 34 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8     8 10 8
13 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 33 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8 7 4 9 4 5
13 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 33 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6   13 2
15 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11 4 7
15 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10 5 4
17 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 28 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 8 3   9 4
18 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 26 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 4 8 5 3   6
18 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 26 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8 10  
20 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 22 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 11 5     5
21 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8 0 2
22 ACPP026848 BLANCAFORT GOMEZ, JOEL 19 VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)       8 5 6
23 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 17 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 3 9 2 0 2
23 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 17 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9 5  
23 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 17 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)       17    
26 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   16        
27 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5      
27 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 15 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 7 4      
29 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 14 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 3 4 4   3  
30 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1 1 3
30 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 13 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4 2   3
30 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 13 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6    
33 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5     2  
33 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 11 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   11        
35 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 10 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 2 1 1 5
35 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 10 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4     2  
35 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   4 1 5    
35 ACPP026718 PASCAL LLOPIS, KILLIAN 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   5 5      
39 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 9 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6     3
39 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 5   0   3
39 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 9 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1 4  
42 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2       5
42 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 7 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4   3      
44 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1     4
44 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4        
44 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6          
47 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3     2  
47 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5      
47 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5        
47 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4        
47 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4        
47 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5          
53 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4          
54 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3        
54 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 3 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     1 2    
56 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2          
56 ACPP026783 CABERO GOULOUSSI, DANAI 2 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     2      
58 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1          
58 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1          
60 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Prebenjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 60 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12 11 13
2 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 52 INDIVIDUAL 6 4 13 11 10 12
3 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 47 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 11 12 10 6 8 6
4 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 39 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 14 4 7   5
5 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 36 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9 9 7
6 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 33 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9   9 7
6 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 33 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7 5 6
8 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 32 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6 6 8 4
9 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 29 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8 3 8
10 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 27 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7 7 4
10 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 27 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5 7  
12 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 26 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12 6 3
13 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 25 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 8 3 6 1 6
14 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9 5 4
14 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 24 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 1 6 3 8 4 3
16 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 22 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6   5 6
16 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 22 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2   4 7 5 4
18 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9 3    
19 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 9   5 4  
20 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 12        
21 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14          
22 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7 5  
23 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2        
24 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2     4 3
24 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 0 5   3   1
24 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   7   0 2 0
27 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 8 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)           8
27 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 8 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3 2 1
29 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4    
30 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 6 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2 1  
30 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3        
32 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3   0
33 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2      
34 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     0   1  
34 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1        
34 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1        
37 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0        
37 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0        
37 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0          
37 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     0 0    
37 ACPP026782 CABERO GOULOSSI, ELI 0 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     0      

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC