Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Josep Iglesias Miralpeix guanya el Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2020

Ets a:  IniciNotíciesCampionats de CatalunyaNotícia id 40129
20.09.2020

Campionats de CatalunyaJosep Iglesias Miralpeix guanya el Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2020

1a Ronda - 32ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-64

19/09/20 - 9:00

2i1

MOREU GARCIA, SALVADOR

PEREZ CABALLERO, VALENTI

 

 1-64

19/09/20 - 9:06

2i1

BALART RUIZ, JOSEP ANTONI

CARRETER MARTINEZ, DANIEL

 

 1-64

19/09/20 - 9:12

8i6

SOLE MARZO, DAVID

BARRERA BASSO, CARLES

 

 1-64

19/09/20 - 9:18

 

RAMOS MERINO, RAFAEL

MORENO COLL, MARTI

2up

 1-64

19/09/20 - 9:24

2up

NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL

RUIZ REALES, JORDI

 

 1-64

19/09/20 - 9:30

2up

SABORIT FLORETA, JORDI

PINADERO BADOSA, XEVI

 

 1-64

19/09/20 - 9:36

1up

GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

 

 1-64

19/09/20 - 9:42

5i4

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO

 

 1-64

19/09/20 - 9:48

 

RIBAS ALONSO, JOSEP

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

1up

 1-64

19/09/20 - 9:54

 

RIERA VALLCORBA, DAVID

CHECA CASTAÑO, JOSE ANTONIO

3i2

 1-64

19/09/20 - 10:00

 

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

EVANS *, JOHN FREDERICK

2i1

 1-64

19/09/20 - 10:06

 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

REQUEJO BONILLA, OSCAR

1up

 1-64

19/09/20 - 10:12

3i1

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

RAMOS VARGAS, MANUEL

 

 1-64

19/09/20 - 10:18

 

MATEO PEREZ, ANTONIO

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

5i4

 1-64

19/09/20 - 10:24

 

ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

3i2

 1-64

19/09/20 - 10:30

 

VIDAL SERRAT, JAUME

PORTA FARRAN, MIQUEL

1up

 1-64

19/09/20 - 10:36

 

ESPEJO MARTINEZ, YURI

ALCAZAR PONS, JUAN

2up

 1-64

19/09/20 - 10:42

 

LOPEZ CALONGE, ADAN

NIÑEROLA GALINDO, JORDI

2i1

 1-64

19/09/20 - 10:48

1up

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

DIAZ CORTES, DAVID

 

 1-64

19/09/20 - 10:54

 

DIAZ CARRERAS, RICARD

PETIT GARCIA, EDGAR

5i4

 1-64

19/09/20 - 11:00

 

STUART COLEMAN, DANIEL

PIQUE PARROT, OSCAR

4i3

 1-64

19/09/20 - 11:06

5i4

NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER

CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO

 

 1-64

19/09/20 - 11:12

4i3

GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO

AVILES DE DIEGO, JUANJO

 

 1-64

19/09/20 - 11:18

 

SANZ RAMON, ENRIC

MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS

1up

 1-64

19/09/20 - 11:24

3i2

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

PELLICER CASTELLVI, JOAN

 

 1-64

19/09/20 - 11:30

7i6

DEL RIO MARTIN, JORDI

LOPEZ SORIANO, GREGORI

 

 1-64

19/09/20 - 11:36

 

OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL

FOSALBA VELA, PABLO

4i3

 1-64

19/09/20 - 11:42

6i5

AMOR ROYO, MANUEL

PAGES PRAT, MIQUEL

 

 1-64

19/09/20 - 11:48

 

YUSTE ROSAL, ANTONIO

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

4i3

 1-64

19/09/20 - 11:54

 

TORRES ROSELL, XAVIER LLUIS

HERMAN RAMOS, MARC

2i1

 1-64

19/09/20 - 12:00

 

CASELLAS GARCIA, MARC

AGUAZA SALVADOR, JOAQUIN

1up

 1-64

19/09/20 - 12:06

1up

BARRY COOMBER

SUREDA SANDONIS, ALBERT

 

2a Ronda - 16ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-32

19/09/20 - 12:12

1up

MOREU GARCIA, SALVADOR

BALART RUIZ, JOSEP ANTONI

 

 1-32

19/09/20 - 12:18

3i2

SOLE MARZO, DAVID

MORENO COLL, MARTI

 

 1-32

19/09/20 - 12:24

 

NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL

SABORIT FLORETA, JORDI

5i4

 1-32

19/09/20 - 12:30

 

GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

4i2

 1-32

19/09/20 - 12:36

4i3

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

CHECA CASTAÑO, JOSE ANTONIO

 

 1-32

19/09/20 - 12:42

 

EVANS *, JOHN FREDERICK

REQUEJO BONILLA, OSCAR

1up

 1-32

19/09/20 - 12:48

1up

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

 

 1-32

19/09/20 - 13:00

3i2

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

PORTA FARRAN, MIQUEL

 

 1-32

19/09/20 - 13:12

1up

ALCAZAR PONS, JUAN

NIÑEROLA GALINDO, JORDI

 

 1-32

19/09/20 - 13:24

4i2

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

PETIT GARCIA, EDGAR

 

 1-32

19/09/20 - 13:36

4i3

PIQUE PARROT, OSCAR

NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER

 

 1-32

19/09/20 - 13:48

 

GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO

MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS

1up

 1-32

19/09/20 - 14:00

4i3

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

DEL RIO MARTIN, JORDI

 

 1-32

19/09/20 - 14:12

5i4

FOSALBA VELA, PABLO

AMOR ROYO, MANUEL

 

 1-32

19/09/20 - 14:24

3i2

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

HERMAN RAMOS, MARC

 

 1-32

19/09/20 - 14:36

 

AGUAZA SALVADOR, JOAQUIN

BARRY COOMBER

4i3

3a Ronda - 8ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-16

19/09/20 - 14:48

 

MOREU GARCIA, SALVADOR

SOLE MARZO, DAVID

3i1

 1-16

19/09/20 - 15:00

 

SABORIT FLORETA, JORDI

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

2i1

 1-16

19/09/20 - 15:12

3i1

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

REQUEJO BONILLA, OSCAR

 

 1-16

19/09/20 - 15:30

 

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

1up

 1-16

19/09/20 - 15:54

 

ALCAZAR PONS, JUAN

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

4i3

 1-16

19/09/20 - 16:18

6i5

PIQUE PARROT, OSCAR

MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS

 

 1-16

19/09/20 - 16:42

1up

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

FOSALBA VELA, PABLO

 

 1-16

19/09/20 - 17:06

 

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

BARRY COOMBER

1up

4a Ronda - 4rts de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-8NP

20/09/20 - 9:00

3i2

GARCIA MORENO, FEDERICO

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

 

 1-8NP

20/09/20 - 9:06

 

AZNAR RUIZ, JOSEP

MENDOZA BLASCO, ANDRES

2i1

 1-8NP

20/09/20 - 9:12

 

FLORIACH RIVAS, JAUME

GARCIA RAMOS, TONI

5i4

 1-8NP

20/09/20 - 9:18

4i3

CALLE MARTINEZ, RAUL

ROSA FERNANDEZ, SERGI

 

 1-8 F

20/09/20 - 9:24

 

CARBALLO VALLEJO, CONCHI

RUIZ ESTANY, GLORIA

4i3

 1-8 F

20/09/20 - 9:30

 

MONTERO SANCHEZ, PILAR

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

1up

 1-8 F

20/09/20 - 9:36

1up

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

LACALLE BUENO, CARMEN

 

 1-8 F

20/09/20 - 9:42

 

FRANCISCO APARICIO, AMPARO

FARRES BALLESTE, MARTA

1up

 1-8 S

20/09/20 - 9:48

1up

BONVILA BONET, RAMON

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

 

 1-8 S

20/09/20 - 9:54

 

MARIN GORDILLO, ANTONIO

PUNSODA BOU, JOAQUIM

6i5

 1-8 S

20/09/20 - 10:00

4i2

BAQUES PASCUAL, JORGE

TORRAS MUNTANE, JAUME

 

 1-8 S

20/09/20 - 10:06

 

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

SIN CIRES, PEDRO

2i1

 1-8

20/09/20 - 10:12

 

SOLE MARZO, DAVID

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

1up

 1-8

20/09/20 - 10:18

3i2

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

 

 1-8

20/09/20 - 10:24

2i1

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

PIQUE PARROT, OSCAR

 

 1-8

20/09/20 - 10:30

4i3

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

BARRY COOMBER

 

5a Ronda - Semifinals

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 5-8NP

20/10/20 - 11:42

2up

AZNAR RUIZ, JOSEP

FLORIACH RIVAS, JAUME

 

 5-8NP

20/10/20 - 11:48

2i1

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

ROSA FERNANDEZ, SERGI

3i2

 5-8 F

20/10/20 - 12:06

 

MONTERO SANCHEZ, PILAR

LACALLE BUENO, CARMEN

2i1

 5-8 F

20/10/20 - 12:12

 

CARBALLO VALLEJO, CONCHI

FRANCISCO APARICIO, AMPARO

5i4

 5-8 S

20/10/20 - 12:30

 

TORRAS MUNTANE, JAUME

MARIN GORDILLO, ANTONIO

4i2

 5-8 S

20/10/20 - 12:36

1up

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

 

 5-8

20/10/20 - 12:54

1up

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

PIQUE PARROT, OSCAR

 

 5-8

20/10/20 - 13:00

 

SOLE MARZO, DAVID

BARRY COOMBER

4i3

 1-4NP

20/10/20 - 11:54

 

MENDOZA BLASCO, ANDRES

GARCIA RAMOS, TONI

1up

 1-4NP

20/10/20 - 12:00

 

GARCIA MORENO, FEDERICO

CALLE MARTINEZ, RAUL

1up

 1-4 F

20/10/20 - 12:18

 

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

2i1

 1-4 F

20/10/20 - 12:24

1up

RUIZ ESTANY, GLORIA

FARRES BALLESTE, MARTA

 

 1-4 S

20/10/20 - 12:42

5i3

BAQUES PASCUAL, JORGE

PUNSODA BOU, JOAQUIM

 

 1-4 S

20/10/20 - 12:48

5i4

SIN CIRES, PEDRO

BONVILA BONET, RAMON

 

 1-4

20/10/20 - 13:06

 

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

2i1

 1-4

20/10/20 - 13:12

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

1up

6a Ronda - Finals

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 7-8NP

20/10/20 - 14:18

 

FLORIACH RIVAS, JAUME

ROSA FERNANDEZ, SERGI

2i1

 7-8 F

20/10/20 - 14:42

3i1

MONTERO SANCHEZ, PILAR

CARBALLO VALLEJO, CONCHI

 

 7-8 S

20/10/20 - 15:12

 

TORRAS MUNTANE, JAUME

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

vo

 7-8

20/10/20 - 15:36

 

PIQUE PARROT, OSCAR

SOLE MARZO, DAVID

2i1

 5-6NP

20/10/20 - 14:24

2i1

AZNAR RUIZ, JOSEP

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

 

 5-6 F

20/10/20 - 14:54

 

LACALLE BUENO, CARMEN

FRANCISCO APARICIO, AMPARO

2up

 5-6 S

20/10/20 - 15:18

1up

MARIN GORDILLO, ANTONIO

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

 

 5-6

20/10/20 - 15:42

 

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

BARRY COOMBER

2up

 3-4NP

20/10/20 - 14:30

3i2

MENDOZA BLASCO, ANDRES

GARCIA MORENO, FEDERICO

 

 3-4 F

20/10/20 - 15:00

 

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

FARRES BALLESTE, MARTA

1up

 3-4 S

20/10/20 - 15:24

 

PUNSODA BOU, JOAQUIM

BONVILA BONET, RAMON

2up

 3-4

20/10/20 - 15:54

 

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

2i1

 1-2NP

20/10/20 - 14:36

 

GARCIA RAMOS, TONI

CALLE MARTINEZ, RAUL

2i1

 1-2 F

20/10/20 - 15:06

 

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

RUIZ ESTANY, GLORIA

6i5

 1-2 S

20/10/20 - 15:30

 

BAQUES PASCUAL, JORGE

SIN CIRES, PEDRO

2up

 1-2

20/10/20 - 16:00

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

1up

Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2020 - Cat ABSOLUTA

Posició Final

Nom

1

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

2

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

3

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

4

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

5

BARRY COOMBER

6

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

7

SOLE MARZO, DAVID

8

PIQUE PARROT, OSCAR

Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2020 - Cat SÈNIOR

Posició Final

Nom

1

SIN CIRES, PEDRO

2

BAQUES PASCUAL, JORGE

3

BONVILA BONET, RAMON

4

PUNSODA BOU, JOAQUIM

5

MARIN GORDILLO, ANTONIO

6

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

7

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

8

TORRAS MUNTANE, JAUME

Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2020 - Cat FEMENÍ

Posició Final

Nom

1

RUIZ ESTANY, GLORIA

2

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

3

FARRES BALLESTE, MARTA

4

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

5

FRANCISCO APARICIO, AMPARO

6

LACALLE BUENO, CARMEN

7

MONTERO SANCHEZ, PILAR

8

CARBALLO VALLEJO, CONCHI

Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2020 - Cat HCP NO POSITIU

Posició Final

Nom

1

CALLE MARTINEZ, RAUL

2

GARCIA RAMOS, TONI

3

MENDOZA BLASCO, ANDRES

4

GARCIA MORENO, FEDERICO

5

ROSA FERNANDEZ, SERGI

6

FLORIACH RIVAS, JAUME

7

AZNAR RUIZ, JOSEP

8

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

 

Quadre d'enfrontaments al Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2020

1

BARRY COOMBER

 

 

VIDAL SERRAT, JAUME

3

 

 

 

 

 

BARRY COOMBER

 

 

PORTA FARRAN, MIQUEL

 

 

 

 

 

 

 

64

SUREDA SANDONIS, ALBERT

 

 

 

 

 

PORTA FARRAN, MIQUEL

62

 

 

 

 

 

BARRY COOMBER

 

 

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

 

 

 

 

 

 

 

32

CASELLAS GARCIA, MARC

 

 

 

 

 

 

ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AGUAZA SALVADOR, JOAQUIN

 

 

 

 

 

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

 

 

 

 

 

 

 

33

AGUAZA SALVADOR, JOAQUIN

 

 

 

 

 

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

35

 

 

 

 

 

 

BARRY COOMBER

 

 

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

 

 

 

 

 

 

 

 

16

TORRES ROSELL, XAVIER LLUIS

 

 

 

 

 

 

MATEO PEREZ, ANTONIO

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERMAN RAMOS, MARC

 

 

 

 

 

 

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49

HERMAN RAMOS, MARC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

 

 

 

 

 

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

 

 

 

 

 

 

 

17

YUSTE ROSAL, ANTONIO

 

 

 

 

 

 

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

 

 

 

 

 

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

 

 

 

 

 

 

 

48

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

 

 

 

 

 

RAMOS VARGAS, MANUEL

46

 

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

 

 

 

 

 

 

 

8

AMOR ROYO, MANUEL

 

 

 

 

 

 

 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMOR ROYO, MANUEL

 

 

 

 

 

 

REQUEJO BONILLA, OSCAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

57

PAGES PRAT, MIQUEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REQUEJO BONILLA, OSCAR

59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOSALBA VELA, PABLO

 

 

 

 

 

 

REQUEJO BONILLA, OSCAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOSALBA VELA, PABLO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EVANS *, JOHN FREDERICK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

FOSALBA VELA, PABLO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EVANS *, JOHN FREDERICK

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

 

 

 

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

 

 

 

 

 

 

 

 

9

DEL RIO MARTIN, JORDI

 

 

 

 

 

 

RIERA VALLCORBA, DAVID

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEL RIO MARTIN, JORDI

 

 

 

 

 

 

CHECA CASTAÑO, JOSE ANTONIO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

56

LOPEZ SORIANO, GREGORI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHECA CASTAÑO, JOSE ANTONIO

54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

 

 

 

 

 

 

 

 

24

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

 

 

 

RIBAS ALONSO, JOSEP

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

 

 

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

 

 

 

 

 

 

 

41

PELLICER CASTELLVI, JOAN

 

 

 

 

 

FEBRERO LOPEZ, TEODORO

43

 

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 

 

 

21

MOREU GARCIA, SALVADOR

 

 

 

 

ESPEJO MARTINEZ, YURI

23

 

 

 

 

 

 

 

 

MOREU GARCIA, SALVADOR

 

 

 

 

ALCAZAR PONS, JUAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

PEREZ CABALLERO, VALENTI

 

 

 

 

 

 

 

ALCAZAR PONS, JUAN

42

 

 

 

 

 

 

 

MOREU GARCIA, SALVADOR

 

 

 

 

ALCAZAR PONS, JUAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

BALART RUIZ, JOSEP ANTONI

 

 

 

 

 

 

 

 

LOPEZ CALONGE, ADAN

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALART RUIZ, JOSEP ANTONI

 

 

 

 

 

 

 

NIÑEROLA GALINDO, JORDI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

53

CARRETER MARTINEZ, DANIEL

 

 

 

 

 

 

 

NIÑEROLA GALINDO, JORDI

55

 

 

 

 

 

 

 

SOLE MARZO, DAVID

 

 

 

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

SOLE MARZO, DAVID

 

 

 

 

 

 

 

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOLE MARZO, DAVID

 

 

 

 

 

 

 

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

BARRERA BASSO, CARLES

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIAZ CORTES, DAVID

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOLE MARZO, DAVID

 

 

 

 

 

 

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

RAMOS MERINO, RAFAEL

 

 

 

 

 

 

 

 

DIAZ CARRERAS, RICARD

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MORENO COLL, MARTI

 

 

 

 

 

 

 

PETIT GARCIA, EDGAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60

MORENO COLL, MARTI

 

 

 

 

 

 

 

PETIT GARCIA, EDGAR

58

 

 

 

 

 

 

 

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

 

 

 

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 

 

20

NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL

 

 

 

 

STUART COLEMAN, DANIEL

18

 

 

 

 

 

 

 

 

NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL

 

 

 

 

PIQUE PARROT, OSCAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

RUIZ REALES, JORDI

 

 

 

 

 

 

 

PIQUE PARROT, OSCAR

47

 

 

 

 

 

 

 

SABORIT FLORETA, JORDI

 

 

 

 

PIQUE PARROT, OSCAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

SABORIT FLORETA, JORDI

 

 

 

 

 

 

 

 

NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SABORIT FLORETA, JORDI

 

 

 

 

 

 

 

NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52

PINADERO BADOSA, XEVI

 

 

 

 

 

 

 

CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO

50

 

 

 

 

 

 

 

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

 

 

 

 

PIQUE PARROT, OSCAR

 

 

 

 

 

29

GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL