Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats Interclubs Sènior 2018-19, grup Intercamps Est 4, 9ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36873
06.03.2019

SèniorsResultats Interclubs Sènior 2018-19, grup Intercamps Est 4, 9ª jornada

Intercamps Sènior 2018-19
Grup: Intercamps Est 4
9ª jornada , PITCH & PUTT MONTSENY

 

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1 TEIA C ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 36 100
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 32
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL 32
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 30
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
2 VALLROMANES G1 ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE 39 97
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS 30
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN 28
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 25
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
3 JUBICEC MONTSENY ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON 32 88
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI 30
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 26
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO 24
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC
4 LA GARRIGA 22 ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN 30 87
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 29
ACPP026389 URREA HIDALGO, JORGE
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 28
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 25
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM
5 CAN PASCUAL ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 35 87
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI
ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE 30
--- ---
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 22
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM 20
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
6 PLATJA D'ARO TROBADORS ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 29 81
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 28
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR 24
ACPP025070 RAJADEL BELMONTE, ALVARO
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 21
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN
7 BADALONA B ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 28 80
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 27
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 25
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
ACPP007612 CASTELL SEGRE, JOSEP 19
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN
8 PALAMOS MAS TAPIOLAS ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO 28 79
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC 27
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME
ACPP005099 VIDAL ESTRANY, NARCIS 24
ACPP010291 VINYES GES, JOAN
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP 22
ACPP005230 SABRIA MASSO, JOSEP
9 SEMAR 1 ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª 28 79
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 27
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 24
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA 0
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE (+)3,6 (+)4 (+)3,6 39 39 VALLROMANES G1
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS 1,8 2 1,8
2 ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 2,6 2 2,6 36 39 TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5 4 5
3 ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 0,3 0 0,3 35 36 CAN PASCUAL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI 3,3 2 3,3
4 ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 2,2 2 2,2 32 38 TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS 16,8 13 16,8
5 ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON 3,8 3 3,8 32 36 JUBICEC MONTSENY
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL 6,9 5 6,9
6 ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL 1,8 2 1,8 32 35 TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 5,1 4 5,1
7 ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 5,3 4 5,3 30 37 TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 10,3 8 10,3
8 ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN 3,7 3 3,7 30 36 LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 9,9 8 9,9
9 ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI 7,6 6 7,6 30 36 JUBICEC MONTSENY
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS 7,7 6 7,7
10 ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS 1,4 1 1,4 30 32 VALLROMANES G1
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA 2,6 2 2,6
11 ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE 0 0 0 30 30 CAN PASCUAL
- - - - -
12 ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 7 5 7 29 36 LA GARRIGA 22
ACPP026389 URREA HIDALGO, JORGE 11,4 8 11,4
13 ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 0,4 0 0,4 29 31 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER 2,8 2 2,8
14 ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 12,4 9 12,4 28 39 LA GARRIGA 22
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS 15,5 12 15,5
15 ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 9,6 8 9,6 28 37 BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE 13,9 11 13,9
16 ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª 6,9 5 6,9 28 36 SEMAR 1
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN 15 11 15
17 ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN 2,8 2 2,8 28 36 VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO 11,5 9 11,5
18 ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO 5,9 5 5,9 28 34 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO 10,1 8 10,1
19 ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 0,4 0 0,4 28 30 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO 6 5 6
20 ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC 9,5 8 9,5 27 35 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME 9,6 8 9,6
21 ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 5 4 5 27 34 SEMAR 1
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR 8,8 7 8,8
22 ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 3,3 2 3,3 27 31 BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO 7,7 6 7,7
23 ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 10 8 10 26 36 JUBICEC MONTSENY
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE 18,7 14 18,7
24 ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 8,6 7 8,6 25 38 LA GARRIGA 22
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM 16,9 13 16,9
25 ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 7,8 6 7,8 25 34 VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN 12 9 12
26 ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 4,9 4 4,9 25 29 BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP 7,4 5 7,4
27 ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR 6,5 5 6,5 24 32 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP025070 RAJADEL BELMONTE, ALVARO 12 9 12
28 ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO 6,9 5 6,9 24 32 JUBICEC MONTSENY
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC 12,8 10 12,8
29 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 8,3 6 8,3 24 31 SEMAR 1
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT 8,7 7 8,7
30 ACPP005099 VIDAL ESTRANY, NARCIS 3,5 3 3,5 24 31 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP010291 VINYES GES, JOAN 19 14 19
31 ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 13,3 10 13,3 22 34 CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC 16,3 12 16,3
32 ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP 4,1 3 4,1 22 27 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP005230 SABRIA MASSO, JOSEP 8,6 7 8,6
33 ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 5,5 5 5,5 21 26 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN 7,2 5 7,2
34 ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM 10,1 8 10,1 20 32 CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO 16,7 13 16,7
35 ACPP007612 CASTELL SEGRE, JOSEP 11,4 8 11,4 19 30 BADALONA B
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN 14,2 11 14,2
36 ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA 10,6 8 10,6 0 0 SEMAR 1
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA 12,9 10 12,9

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 7 8 9 10 TOTAL
1 VALLROMANES G1 102 103 93 92 97 100 107 97   791
2 JUBICEC MONTSENY 93 100 100 102 97 105 91 88   776
3 TEIA C 92 91 97 96 95 100 104 100   775
4 CAN PASCUAL 99 93 102 90 93 97 98 87   759
5 PLATJA D'ARO TROBADORS 95 98 87 93 101 101 101 81   757
6 LA GARRIGA 22 98 89 96 87 83 97 102 87   739
7 BADALONA B 84 97 90 81 90 107 91 80   720
8 SEMAR 1 91 80 94 68 84 99 106 79   701
9 PALAMOS MAS TAPIOLAS 79 98 89 77 98 84 81 79   685

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1 TEIA C ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 39 114
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 38
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 37
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL 35
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
2 LA GARRIGA 22 ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 39 113
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 38
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM
ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN 36
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 36
ACPP026389 URREA HIDALGO, JORGE
3 VALLROMANES G1 ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE 39 109
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN 36
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 34
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS 32
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA
4 JUBICEC MONTSENY ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON 36 108
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI 36
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 36
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO 32
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC
5 CAN PASCUAL ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 36 102
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 34
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM 32
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE 30
--- ---
6 SEMAR 1 ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª 36 101
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 34
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 31
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA 0
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA
7 PALAMOS MAS TAPIOLAS ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC 35 100
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME
ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO 34
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO
ACPP005099 VIDAL ESTRANY, NARCIS 31
ACPP010291 VINYES GES, JOAN
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP 27
ACPP005230 SABRIA MASSO, JOSEP
8 BADALONA B ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 37 98
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 31
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP007612 CASTELL SEGRE, JOSEP 30
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 29
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
9 PLATJA D'ARO TROBADORS ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR 32 93
ACPP025070 RAJADEL BELMONTE, ALVARO
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 31
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 30
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 26
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE (+)3,6 (+)4 (+)3,6 39 39 VALLROMANES G1
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS 1,8 2 1,8
2 ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 2,6 2 2,6 36 39 TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5 4 5
3 ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 12,4 9 12,4 28 39 LA GARRIGA 22
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS 15,5 12 15,5
4 ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 2,2 2 2,2 32 38 TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS 16,8 13 16,8
5 ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 8,6 7 8,6 25 38 LA GARRIGA 22
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM 16,9 13 16,9
6 ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 5,3 4 5,3 30 37 TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 10,3 8 10,3
7 ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 9,6 8 9,6 28 37 BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE 13,9 11 13,9
8 ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 0,3 0 0,3 35 36 CAN PASCUAL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI 3,3 2 3,3
9 ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON 3,8 3 3,8 32 36 JUBICEC MONTSENY
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL 6,9 5 6,9
10 ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN 3,7 3 3,7 30 36 LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 9,9 8 9,9
11 ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI 7,6 6 7,6 30 36 JUBICEC MONTSENY
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS 7,7 6 7,7
12 ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 7 5 7 29 36 LA GARRIGA 22
ACPP026389 URREA HIDALGO, JORGE 11,4 8 11,4
13 ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª 6,9 5 6,9 28 36 SEMAR 1
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN 15 11 15
14 ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN 2,8 2 2,8 28 36 VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO 11,5 9 11,5
15 ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 10 8 10 26 36 JUBICEC MONTSENY
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE 18,7 14 18,7
16 ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL 1,8 2 1,8 32 35 TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 5,1 4 5,1
17 ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC 9,5 8 9,5 27 35 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME 9,6 8 9,6
18 ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO 5,9 5 5,9 28 34 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO 10,1 8 10,1
19 ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 5 4 5 27 34 SEMAR 1
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR 8,8 7 8,8
20 ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 7,8 6 7,8 25 34 VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN 12 9 12
21 ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 13,3 10 13,3 22 34 CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC 16,3 12 16,3
22 ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS 1,4 1 1,4 30 32 VALLROMANES G1
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA 2,6 2 2,6
23 ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR 6,5 5 6,5 24 32 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP025070 RAJADEL BELMONTE, ALVARO 12 9 12
24 ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO 6,9 5 6,9 24 32 JUBICEC MONTSENY
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC 12,8 10 12,8
25 ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM 10,1 8 10,1 20 32 CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO 16,7 13 16,7
26 ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 0,4 0 0,4 29 31 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER 2,8 2 2,8
27 ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 3,3 2 3,3 27 31 BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO 7,7 6 7,7
28 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 8,3 6 8,3 24 31 SEMAR 1
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT 8,7 7 8,7
29 ACPP005099 VIDAL ESTRANY, NARCIS 3,5 3 3,5 24 31 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP010291 VINYES GES, JOAN 19 14 19
30 ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE 0 0 0 30 30 CAN PASCUAL
- - - - -
31 ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 0,4 0 0,4 28 30 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO 6 5 6
32 ACPP007612 CASTELL SEGRE, JOSEP 11,4 8 11,4 19 30 BADALONA B
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN 14,2 11 14,2
33 ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 4,9 4 4,9 25 29 BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP 7,4 5 7,4
34 ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP 4,1 3 4,1 22 27 PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP005230 SABRIA MASSO, JOSEP 8,6 7 8,6
35 ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 5,5 5 5,5 21 26 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN 7,2 5 7,2
36 ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA 10,6 8 10,6 0 0 SEMAR 1
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA 12,9 10 12,9

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 7 8 9 10 TOTAL
1 LA GARRIGA 22 118 112 125 115 111 124 121 113   939
2 JUBICEC MONTSENY 115 119 118 119 119 119 116 108   933
3 TEIA C 106 112 116 116 116 116 119 114   915
4 VALLROMANES G1 116 117 111 107 116 114 118 109   908
5 CAN PASCUAL 116 110 114 103 116 121 126 102   908
6 PALAMOS MAS TAPIOLAS 106 120 106 103 122 113 110 100   880
7 SEMAR 1 110 101 108 96 104 119 125 101   864
8 BADALONA B 103 116 108 101 110 120 106 98   862
9 PLATJA D'ARO TROBADORS 101 107 93 102 108 105 107 93   816

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC