Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 3ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36092
21.11.2018

SèniorsResultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 3ª prova

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 3ª prova el 21 de novembre a Vallromanes, Sant Cebrià i La Garriga

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

SEMAR X

5

4

6

15

2

VALLROMANES A

1,5

4,5

7

13

3

SANT CEBRIA C

4,5

6,5

2

13

4

SANT CEBRIA A

6,5

-

6

12,5

5

SEMAR B

3,5

4

4

11,5

6

BADALONA XL

4

6,5

-

10,5

7

SANT CEBRIA B

4

3,5

2

9,5

8

FORNELLS

3

1,5

4

8,5

9

TEIA D

-

1,5

1

2,5

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

VALLROMANES B

5,5

4

5

14,5

2

SANT CEBRIA D

5

5,5

3

13,5

3

TENNIS MORA B

2

4,5

6,5

13

4

FRANCIAC B

3

4

5

12

5

VALLROMANES C

4

3,5

4,5

12

6

VALLROMANES G1

6

-

3,5

9,5

7

TEIA C

4

5

-

9

8

SANT CEBRIA E

2,5

2,5

3

8

9

G10 SEMAR

-

3

1,5

4,5

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

AMICS P&P LA GARRIGA

7

5

6

18

2

GUALTA

7

-

7,5

14,5

3

LA GARRIGA 22

7,5

6,5

-

14

4

BADALONA A

4,5

3

6

13,5

5

PLATJA D'ARO B

1

6,5

4

11,5

6

JUBICEC MOSTSENY

1

8

2

11

7

ST.CEBRIA GESPA VERDA

-

1,5

4

5,5

8

TENNIS MORA A

3,5

0

2

5,5

9

BADALONA B

0,5

1,5

0,5

2,5

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 3 - Dimecres 21 de novembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Vallromanes

 

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA B

6

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)8,4

-

5i4

Tee 1

 

-

(+)3,9

NIETO ARAGONESES, CARLOS

ACPP009945

2

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)5,6

-

4i3

Tee 1

 

-

(+)1,9

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

ACPP023713

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

(+)4,5

-

1up

Tee 2

 

-

(+)1,6

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

ACPP000297

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)4

-

as

Tee 2

as

-

(+)1

REQUENA DOMENE, ANTONIO

ACPP024577

ACPP001504

GARCIA BELMONTE, JOAN

(+)3,5

-

2i1

Tee 3

 

-

(+)0,9

NAVARRO TENA, VICENS

ACPP000381

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)3,3

-

as

Tee 3

as

-

(+)0,8

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

ACPP008189

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)3,2

-

 

Tee 4

vo

-

(+)0,7

TORRUS ROIG, DAMIA

ACPP001760

ACPP003295

SANCHEZ BOU, EDUARD

(+)2,7

-

5i3

Tee 4

 

-

(+)0,3

HOLMES -, MARILYN

ACPP007845

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA D

7

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

(+)5,2

-

5i4

Tee 5

 

-

-

JUAN ANTONIO DURAN

-

1

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)2,7

-

4i3

Tee 5

 

-

-

CARLOS GUILLEN

-

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

(+)2,5

-

3i2

Tee 6

 

-

-

JUAN MIGUERL CALVO

-

ACPP001333

LLAVINA SERRADELL, JAIME

(+)1,9

-

 

Tee 6

1up

-

-

JOAQUIN ARIÑO

-

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

(+)0,8

-

4i3

Tee 7

 

-

-

PACO SOTO

-

ACPP024431

ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL

2,6

-

2i1

Tee 7

 

-

-

JOSE LOPEZ ROJO

-

ACPP009260

BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE

3,5

-

4i3

Tee 8

 

-

-

DIDAC DOMENE

-

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

4,8

-

2i1

Tee 8

 

-

-

CLAUDIO RIMOLDI

-

SEMAR X

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA C

6

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

(+)7,4

-

2i1

Tee 10

 

-

(+)0,8

RUIZ OCHOA, RAFAEL

ACPP009787

2

ACPP007177

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

(+)1,7

-

6i5

Tee 10

 

-

0,5

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

ACPP021793

ACPP024405

JUBANY CLARET, ANTONIO

0

-

1up

Tee 11

 

-

2,1

PEÑA MENDEZ, EMILIO

ACPP019714

ACPP010783

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

0,1

-

2up

Tee 11

 

-

2,4

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

ACPP021953

ACPP010778

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

0,6

-

 

Tee 12

6i5

-

4,6

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

ACPP007870

ACPP024352

MORELL RIERA, JAUME

1,6

-

 

Tee 12

5i4

-

4,9

PINEDA PINEDA, VICENTE

ACPP014556

ACPP026813

PEREZ CANDIA, PACO

2,6

-

2i1

Tee 13

 

-

5,7

FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP

ACPP023631

ACPP027092

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

3,6

-

5i4

Tee 13

 

-

9,8

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

ACPP012757

FORNELLS

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR B

4

ACPP008180

VERDAGUER TARRATS, LLUIS

0,4

-

1up

Tee 14

 

-

(+)5,3

SURROCA CORET, JOSEP

ACPP020255

4

ACPP003050

SALGAS RICH, JOSEP

2

-

7i6

Tee 14

 

-

(+)1,6

ALSINA SIVILLA, JAIME

ACPP004789

ACPP024121

PINSACH JULIA, JOSEP

2,5

-

 

Tee 15

2i1

-

-

MARKO LAIKOREN

-

ACPP002100

VICH FIGA, LLUÍS

3

-

 

Tee 15

5i4

-

(+)0,2

LOPEZ SORIANO, GREGORI

ACPP015730

ACPP003004

VICH FIGA, XAVIER

3

-

4i3

Tee 16

 

-

0,8

MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL

ACPP011841

ACPP022277

ENCISO CASABO, JULI

3,6

-

1up

Tee 16

 

-

1,7

FLORIACH RIVAS, JAUME

ACPP017912

ACPP004973

IGLESIAS CARALT, XAVIER

6

-

 

Tee 17

1up

-

2

OLIVA SALA, JOSEP

ACPP020256

ACPP003307

SEGARRA MARTIN, ANTONI

9

-

 

Tee 17

3i2

-

3,4

TERRES SOLER, ANDRES

ACPP020688

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 3 - Dimecres 21 de novembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Sant Cebrià

 

VALLROMANES G1

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES C

3,5

ACPP016853

ALCOJOR BERNARDO, SANTOS

1,6

-

4i2

Tee 1

 

2

3

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

ACPP000178

4,5

ACPP016191

GUILLEN GARCIA, JOAN

2,8

-

 

Tee 1

322

-

3

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

ACPP000177

ACPP019058

MUNNE SURIÑA, JOSEP

4,5

-

1up

Tee 2

 

2,8

8,4

IBAR GONZALO, PABLO

ACPP024363

ACPP012031

ROBUSTE CARTAÑA, JOSEP MARIA

5,4

-

 

Tee 2

8i6

2,8

8,8

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

ACPP005740

ACPP023759

CONNOLLY *, STEPHEN

7,8

-

as

Tee 3

as

2

9,5

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

ACPP020392

CANUT GALLART, ENRIQUE

8,9

-

6i4

Tee 3

 

2

9,6

GASSIOT MARTI, JOAQUIM

ACPP001376

ACPP027596

CASTRO DEGARA, FRANCISCO

11,5

2

 

Tee 4

7i5

-

8

DELGADO, JOSE ANTONIO

ACPP009055

ACPP013154

SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN

12,1

-

 

Tee 4

5i4

-

10,6

DELGADO, JUAN JOSE

ACPP011373

TENNIS MORA B

AV

RES

VS

RES

AV

G10 SEMAR

6,5

ACPP000660

SUAREZ ALSINA, JOSEP

(+)0,6

-

3i1

Tee 5

 

2

2,1

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

ACPP025603

1,5

ACPP008109

GISPERT MAROT, MANUEL

1,4

-

7i6

Tee 5

 

2,8

6,3

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

ACPP023332

ACPP007191

ARENAS VILA, JAUME

2,5

-

8i6

Tee 6

 

2,8,7

7,6

GUELL PI, RAMON

ACPP013341

ACPP004326

GALLEGO CALIX, VICENTE

3,5

-

as

Tee 6

as

2,8

8

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

ACPP026487

ACPP026283

VINYOLES CAMPS, ESTEVE

4,4

-

5i4

Tee 7

 

2,8,7

10,9

SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

ACPP027687

ACPP001097

ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES

6,9

-

 

Tee 7

2i1

2,8,7

11,9

ESTEVE PLA, LLUIS

ACPP026634

ACPP019684

MARTINEZ NAVARRO, JUAN

9,6

-

6i5

Tee 8

 

2,8,7
11,4

19,8

DE FEBRER PUJOL, ANTONI

ACPP017106

ACPP012001

VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO

11,6

-

vo

Tee 8

 

2,8,7
11,4

21

RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL

ACPP028867

SANT CEBRIA D

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES B

3

ACPP001683

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

(+)0,5

-

 

Tee 10

1up

2

2,4

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

ACPP019323

5

ACPP000145

PEARSON -, MERVYN

(+)0,5

-

 

Tee 10

3i1

2,8,7

4,7

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP000165

TOLEDO TORRES, MARUJA

0

-

5i4

Tee 11

 

2,8,7

5,1

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP000258

CARRETERO ROGER, JOSEP

1,9

-

2i1

Tee 11

 

2,8

5,4

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

ACPP001098

CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL

3,9

-

 

Tee 12

6i5

2

5,8

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP014100

PARRA JODAR, DIEGO

6,1

-

 

Tee 12

6i4

2

9

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP002103

PUIG PUIG, JOSEP

6,2

-

2i1

Tee 13

 

2,8

10,4

MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO

ACPP006421

ACPP004257

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

8,8

-

 

Tee 13

2i1

2,8

12,1

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

FRANCIAC B

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

5

ACPP018804

MOLINS SALA, LLUIS

(+)2,3

-

1up

Tee 14

 

-

(+)3

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

3

ACPP001630

MANZANARES COLL, ANTONI

(+)1,8

-

 

Tee 14

4i3

2

(+)0,2

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP001708

GONZALEZ DORADO, EMILIA

1,5

2

 

Tee 15

2i1

-

0,2

QUERALT RUIZ, JOSE

ACPP004889

ACPP023901

SUREDA ALSINA, PERE

2,4

2

2i1

Tee 15

 

-

1,2

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP005694

PIÑA PRAT, JOAN

2,4

-

1up

Tee 16

 

2

4,3

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP001638

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

3,6

-

 

Tee 16

1up

2

5,5

TERES TOMAS, JOAN

ACPP023445

ACPP006442

HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES

5

-

3i1

Tee 17

 

2,8,7

10,4

ARMENGOL BRASO, JAVIER

ACPP011346

ACPP027786

GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL

5,7

-

2i1

Tee 17

 

2,8

10,5

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 3 - Dimecres 21 de novembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: La Garriga

 

GUALTA

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA B

7,5

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

0,7

-

5i4

Tee 1

 

11

3,3

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

ACPP027266

0,5

ACPP018222

MIQUEL LLADO, JOSEP

1

-

3i2

Tee 1

 

11,7

4,9

COBOS SOLER, ALEJANDRO

ACPP013448

ACPP011191

BRACONS MASDEU, RAFAEL

2,9

-

Empat

Tee 2

Empat

11,7

6,2

COMPTE CORNEY, JOAN

ACPP013818

ACPP025300

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

3,3

-

4i3

Tee 2

 

11,7

7,4

MAYNE BELLERA, JOSEP

ACPP024063

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

3,8

-

4i3

Tee 3

 

11,7

7,9

PIQUER PIÑA, ROBERTO

ACPP012618

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

5,3

-

6i5

Tee 3

 

11,7

9,6

GELADA BLASI, PERE

ACPP016137

ACPP016915

GONZALEZ SANZ, PERE

10,3

-

2i1

Tee 4

 

11,7

13,9

MUÑOZ POLONIO, JOSE

ACPP012832

ACPP025002

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

10,5

-

4i2

Tee 4

 

11,7

14,2

SUAÑA ROJAS, JOAQUIN

ACPP026340

PLATJA D'ARO B

AV

RES

VS

RES

AV

ST.CEBRIA GESPA VERDA

4

ACPP026635

LLOPART PALAU, JULIAN

2,3

-

 

Tee 5

1 up

11,7
15,4

9,5

HURTADO LINARES, AURELIO

ACPP022504

4

ACPP001770

VIANA MARTINEZ, CARMELO

2,4

-

1 up

Tee 5

 

11,7
15,4

11,1

PUIG GRAELLS, CARLES

ACPP019493

ACPP014276

MONTALBAN PICO, PAU

3,5

-

1 up

Tee 6

 

11,7
15,4

11,2

CARRERA ABELLA, JOAQUIM

ACPP021684

ACPP014995

MIQUEL HOSPITAL LLINAS

0,1

-

1 up

Tee 6

 

11,7
15,4

13

FONTANET FEU, ANTONIO

ACPP004572

ACPP023189

TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS

5,6

-

1 up

Tee 7

 

11,7
15,4

14,3

PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO

ACPP019494

ACPP006757

FERNANDEZ SANTOS, JOAN

6,8

-

 

Tee 7

1 up

11,7
15,4

14,4

TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN

ACPP024394

ACPP008551

MASGRAU SERRA, FINETA

7,5

-

 

Tee 8

1 up

11,7
15,4

15,9

LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO

ACPP010721

ACPP027155

PARAYRE XIRINACHS, DAVID

14,8

-

 

Tee 8

1 up

11

16,2

YAGÜE MONFIL, PABLO

ACPP016896

JUBICEC MONTSENY

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA A

2

ACPP004910

VILASECA FERNANDEZ, RAMON

4,1

11,7,15

 

Tee 10

9i8

-

(+)2,1

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

ACPP001450

6

ACPP025054

BISET BUSQUETS, JOSEP

4,5

11,7,15

 

Tee 10

3i2

-

(+)1,2

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

ACPP001449

ACPP001975

CORTES GUERRA, NICOLAS

5,6

11,7,15

9i7,

Tee 11

 

-

(+)0,8

BLAJE GRACIA, ENRIC

ACPP006682

ACPP002161

MARTINEZ MARCO, GREGORIO

6,9

11,7,15

 

Tee 11

1 up

-

1,3

TORRAS PELLEJERO, PERE

ACPP025949

ACPP002479

GASPA TARRAGO, JORDI

7,9

11,7

 

Tee 12

6i5

-

3,1

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

ACPP002485

ACPP025148

CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI

11,5

11,7
15,4

 

Tee 12

4i3

-

3,5

VIDAL SABATA, JOSEP

ACPP023635

ACPP002517

MANUEL MAGRIÑA COSTAN

12,2

11,7
15,4

6i5

Tee 13

 

-

5,3

RODES VERDERA, DAVID

ACPP022342

ACPP022264

GRAU RIVERO, JOSE VICENTE

18,4

11,7,15
4,9,13

 

Tee 13

7i6

-

1,5

JOSE CASTARNADO RUBIO

ACPP011555

AMICS LA GARRIGA

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA A

6

ACPP002249

LLOVERAS SERRA, MIQUEL

(+)1,8

-

4i3

Tee 14

 

-

(+)1,8

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

2

ACPP011959

BOIX BORRELL, JOSEP

2,4

11

6i5

Tee 14

 

-

(+)0,2

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPP020320

BARJUAN BADELL, JUAN

3,3

11,7

 

Tee 15

2i1

-

(+)0,1

IBAÑEZ BORRAS, MANUEL

ACPP004767

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

3,5

11

3i2

Tee 15

 

-

2,2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP026087

MAESTRO GUTIERREZ, JUAN

3,9

-

5i4

Tee 16

 

-

4,7

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP003582

VIÑAS ALMATO, JUAN

5,3

-

 

Tee 16

4i3

11

6,7

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

ACPP027811

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

7,6

-

6i5

Tee 17

 

11

9

DOMENECH FUENTES, MANUEL

ACPP001126

ACPP028840

LAGAR GALAN, RAFAEL

15,1

11,7,15

7i6

Tee 17

 

-

9,6

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC