Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 36059
15.11.2018

JuvenilsHoraris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Horaris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018 que es juga al P&P Sant Cebrià (zona única)
Camp: St.Cebrià Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 50 107 80 84 72 82 76 120 87 65 79 92 71 85 67 74 59 87 1437
Final green 56 113 86 91 79 87 83 128 95 71 84 99 78 90 74 83 66 94  
Entrada green 44 102 74 77 66 77 70 112 80 60 74 85 65 80 60 66 52 80  

Camp: St.Cebrià EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 50 73 80 84 72 56 76 58 65 - - - - - - - - - 614
Final green 56 83 86 91 79 63 83 64 72 - - - - - - - - -  
Entrada green 44 64 74 77 66 50 70 53 59 - - - - - - - - -  


PITCH & PUTT SANT CEBRIA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
CATEGORIA COMPETICIÓ / INICIACIÓ
Horari de sortida dissabte 17/11/18 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)6,1 Competició HCP1 JUVENIL Tee 6
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,1 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO (+)2,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
5 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEX (+)1,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
6 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,9 Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,8 Competició HCP1 JUVENIL
8 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 1,4 Competició INDIVIDUAL
9 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 4,4 Competició HCP1 JUVENIL Tee 4
10 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 5,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP028036 CLARAMUNT TIRVIO, SERGI 11,1 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
13 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,8 Competició INDIVIDUAL Tee 3
14 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 16,2 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
15 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 17,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP028705 FERRER MARGALL, ARNAU 19,7 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
17 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 20,6 Competició GUALTA JUNIOR Tee 2
18 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Competició CANTERA BADALONA
19 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
20 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 8,3 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:00
21 ACPP027704 RIU MILAN, POL 8,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
22 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 5,1 Iniciació HCP1 JUVENIL
23 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 13,1 Iniciació HCP1 JUVENIL
24 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 8,3 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL Tee 1 10:08
25 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 15,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
26 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 13,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,2 Iniciació BADALONA PROMESES
28 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 18,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:16
29 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
30 ACPP028558 HORTA PALLISO, JOEL 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
31 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 20,9 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
32 ACPP028525 GELABERT VALMANYA, TANIA 21 Iniciació GUALTA JUNIOR Tee 1 10:24
33 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
34 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
35 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 20,6 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:32
36 ACPP028682 FERNANDEZ FUENTES, PAU 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
37 ACPP028826 MARTINEZ FRANCH, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
PITCH & PUTT SANT CEBRIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
CATEGORIA INICIACIÓ / COMPETICIÓ
Horari de sortida diumenge 18/11/18 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID (+)1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 9
2 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 0,7 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 1,4 Competició CANTERA BADALONA
4 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 8,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
5 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 9,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 8
6 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 9,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
7 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 9,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
8 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 9,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
9 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 9,8 Competició INDIVIDUAL Tee 7
10 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 9,9 Competició CANTERA BADALONA
11 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 10,4 Competició CANTERA BADALONA
12 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 10,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
13 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 10,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
14 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12 Competició CANTERA BADALONA
15 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 12,5 Competició CANTERA BADALONA
16 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 14,4 Competició CANTERA BADALONA
17 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 16 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 5
18 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17,6 Competició GUALTA JUNIOR
19 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 18,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 19,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
21 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 20,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 4
22 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 20,6 Competició CANTERA BADALONA
23 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Competició CANTERA BADALONA Tee 3
25 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Competició INDIVIDUAL
26 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Competició INDIVIDUAL
27 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 2
28 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Competició GUALTA JUNIOR
29 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Competició GUALTA JUNIOR
30 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:00
31 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 6,1 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
32 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 13 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
33 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 13,4 Iniciació BADALONA PROMESES
34 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 7,8 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:08
35 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 12,8 Iniciació BADALONA PROMESES
36 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 15,5 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
37 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 17,6 Iniciació HCP1 JUVENIL
38 ACPP028532 CUARTERO SANAHUJA, PABLO 16,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:16
39 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 17 Iniciació INDIVIDUAL
40 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 20,5 Iniciació HCP1 JUVENIL
41 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 17 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
42 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 13,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:24
43 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
44 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
45 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,6 Iniciació BADALONA PROMESES
46 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 19,2 Iniciació GUALTA JUNIOR Tee 1 10:32
47 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 17,9 Iniciació BADALONA PROMESES
48 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
49 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
50 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:40
51 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
52 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
53 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
54 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 10:48
55 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
56 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
57 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
58 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:56
59 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
60 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Iniciació GUALTA JUNIOR
61 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 11:02
62 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
63 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 21 Iniciació INDIVIDUAL
PITCH & PUTT SANT CEBRIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
CATEGORIA INICIACIÓ / COMPETICIÓ
Horari de sortida dissabte 24/11/18 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
2 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 0,9 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 3,9 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
4 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 7,4 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
5 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 9:00
6 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
7 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
Comitè de Competició:
Jordi Torrent (Sant Cebrià)
Alan Torner / Pep Puighermanal (àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àribtre de la prova:
Alan Torner (dissabte) / Pep Puighermanal (diumenge)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC