Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants a l'Intercamps Sènior Matxplay zona Est a la 4a final 2017-2018

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 34627
08.05.2018

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants a l'Intercamps Sènior Matxplay zona Est a la 4a final 2017-2018

Horari de Sortides dels jugadors participants a l'Intercamps Sènior Matxplay zona Est el 9 de maig a Hcp 1 i a Sant Cebrià

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada Final 4 - Dimecres 9 de maig de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Hcp 1

 

SANT CEBRIA A

RES

VS

RES

SANT CEBRIA B

 

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

(+)5,1

 

Tee 1

 

(+)0,4

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

ACPP002697

 

ACPP000297

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

(+)1,3

 

Tee 1

 

(+)0,1

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

ACPP008189

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)8,3

 

Tee 2

 

(+)0,3

REQUENA DOMENE, ANTONIO

ACPP024577

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)4,9

 

Tee 2

 

2,1

CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL

ACPP025345

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)3,3

 

Tee 3

 

(+)2,3

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

ACPP027285

ACPP000160

SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES

(+)1,9

 

Tee 3

 

(+)2,6

NIETO ARAGONESES, CARLOS

ACPP009945

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

(+)3,6

 

Tee 4

 

(+)3,4

LLORET ESPINET, FREDERIC

ACPP001344

ACPP000150

PUIGHERMANAL PEREZ, PEP

2

 

Tee 4

 

(+)4,2

MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS

ACPP008211

VALLROMANES A

RES

VS

RES

TEIA D

 

 

 

 

 

Tee 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tee 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Tee 6

 

 

 

 

 

SENSE ALINEACIÓ

 

 

Tee 6

 

 

SENSE ALINEACIÓ

 

 

 

 

 

Tee 7

 

 

 

 

 

 

 

 

Tee 7

 

 

 

 

 

 

 

 

Tee 8

 

 

 

 

 

 

 

 

Tee 8

 

 

 

 

SANT CEBRIA C

RES

VS

RES

VALLROMANES B

 

ACPP021793

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

1,3

 

Tee 10

 

1,9

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

 

ACPP014556

PINEDA PINEDA, VICENTE

7

 

Tee 10

 

2,7

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

ACPP019323

ACPP009787

RUIZ OCHOA, RAFAEL

(+)0,3

 

Tee 11

 

5,2

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP019714

PEÑA MENDEZ, EMILIO

2,4

 

Tee 11

 

5,7

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

ACPP008757

CID PINEDA, JOSE

5,9

 

Tee 12

 

6,3

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP008759

TORT DOMENECH, ALBERT

9,3

 

Tee 12

 

10,4

MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO

ACPP006421

ACPP020278

VIVO GRAU, JAUME

12,7

 

Tee 13

 

9,5

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP021953

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

3,4

 

Tee 13

 

12,8

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

SANT CEBRIA D

RES

VS

RES

SANT CEBRIA E

 

ACPP014100

PARRA JODAR, DIEGO

5,8

 

Tee 14

 

1,8

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

 

ACPP000165

TOLEDO TORRES, MARUJA

0,7

 

Tee 14

 

7,1

SANCHO BUENO, JOSEP

ACPP011051

ACPP004257

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

9,4

 

Tee 15

 

11,3

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

ACPP000258

CARRETERO ROGER, JOSEP

2,1

 

Tee 15

 

0,1

QUERALT RUIZ, JOSE

ACPP004889

ACPP000145

PEARSON -, MERVYN

(+)0,6

 

Tee 16

 

1,8

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP002103

PUIG PUIG, JOSEP

5,9

 

Tee 16

 

1,7

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP023708

VICARIA PASTOR, ALFONSO

12,3

 

Tee 17

 

4,6

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP003510

SOLE SANJUAN, FRANCESC

9,6

 

Tee 17

 

3,2

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada Final 4 - Dimecres 9 de maig de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 2 - Camp: Sant Cebrià

 

BADALONA XL

RES

VS

RES

FORNELLS

 

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

(+)2,7

 

Tee 1

 

6,6

IGLESIAS CARALT, XAVIER

ACPP004973

 

ACPP009265

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

0,1

 

Tee 1

 

3,9

VICH FIGA, XAVIER

ACPP003004

ACPP019004

CONESA MANZANARES, ANTONIO

(+)0,5

 

Tee 2

 

(+)0,2

MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE

ACPP010379

ACPP007284

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

1

 

Tee 2

 

1,3

VERDAGUER TARRATS, LLUIS

ACPP008180

ACPP024701

GIL ARGEMI, JAUME

(+)1,3

 

Tee 3

 

3,3

ENCISO CASABO, JULI

ACPP022277

ACPP016994

VELA LEON, FRANCISCO

(+)0,3

 

Tee 3

 

(+)3

DOMINGUEZ DELGADO, JAIME

ACPP021567

ACPP025949

TORRAS PELLEJERO, PERE

1,6

 

Tee 4

 

(+)0,8

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

ACPP002242

ACPP000201

GIRO CODINA, JORDI

(+)5,4

 

Tee 4

 

1,7

GUELL MASMIQUEL, JOSEP

ACPP015047

SEMAR X

RES

VS

RES

VALLROMANES C

 

ACPP003601

GARCIA MARMOL, JOSE

(+)3

 

Tee 5

 

1,3

SALINAS ISABAL, JUAN

ACPP000831

 

ACPP000116

DIAZ DEL RIO Y DE FORTUNY, EPI

4,7

 

Tee 5

 

7,7

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

ACPP005740

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

(+)7,3

 

Tee 6

 

3,4

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

ACPP000178

ACPP007177

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

(+)1,1

 

Tee 6

 

3,2

PAU AVENTIN, SALVADOR

ACPP001049

ACPP024405

JUBANY CLARET, ANTONIO

0

 

Tee 7

 

2,5

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

ACPP000177

ACPP010783

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

0,3

 

Tee 7

 

8,5

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

ACPP026813

PEREZ CANDIA, PACO

3,7

 

Tee 8

 

11,3

GASSIOT MARTI, JOAQUIM

ACPP001376

ACPP022103

JURADO SALAS, JOSE

0,5

 

Tee 8

 

10

IBAR GONZALO, PABLO

ACPP024363

TENNIS MORA A

RES

VS

RES

AMICS GARRIGA

 

ACPP012763

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

0,7

 

Tee 10

 

4,9

VIÑAS ALMATO, JUAN

ACPP003582

 

ACPP008092

LOPEZ VAZQUEZ, JUAN

6,2

 

Tee 10

 

5,1

FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO

ACPP015181

ACPP000599

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

2,2

 

Tee 11

 

4,4

SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU

ACPP012819

ACPP001933

MARTINEZ SOLER, MANEL

4,7

 

Tee 11

 

4

MAESTRO GUTIERREZ, JUAN

ACPP026087

ACPP010330

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

(+)1,8

 

Tee 12

 

1,8

BOIX BORRELL, JOSEP

ACPP011959

ACPP012149

CASAS GRAUPERA, JOSEP

5,4

 

Tee 12

 

7,8

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

ACPP027811

ACPP013338

KIENZLER -, MICHAEL

7,6

 

Tee 13

 

3

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

ACPP013638

ACPP016056

SAMPEDRO COLL, JOSEP

9,4

 

Tee 13

 

4,5

BARJUAN BADELL, JUAN

ACPP020320

FRANCIAC B

RES

VS

RES

GUALTA

 

ACPP001630

MANZANARES COLL, ANTONI

(+)1,2

 

Tee 14

 

5,5

OLIU REIG, JAUME

ACPP026527

 

ACPP027786

GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL

7,7

 

Tee 14

 

10,7

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

ACPP025002

ACPP006442

HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES

5,5

 

Tee 15

 

4,6

BAÑOS RESA, JORDI

ACPP025996

ACPP001708

GONZALEZ DORADO, EMILIA

2

 

Tee 15

 

2,6

COMAS PAYET, PERE

ACPP026473

ACPP001638

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

4,8

 

Tee 16

 

3,9

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

ACPP025300

ACPP018804

MOLINS SALA, LLUIS

(+)2,3

 

Tee 16

 

4,7

COMAS PAYET, JORDI

ACPP024798

ACPP023901

SUREDA ALSINA, PERE

2,3

 

Tee 17

 

0,6

MIQUEL LLADO, JOSEP

ACPP018222

ACPP009074

PUIG MASNOU, JORDI

2,9

 

Tee 17

 

3,6

DALMAU CANER, JORDI

ACPP025745

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC