Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 1ª prova Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 23240
11.03.2014

JuvenilsInscripcions provisionals a la 1ª prova Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Inscripcions provisionals de la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014 que es juga a Franciac (zona Est) i Bellpuig (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 12 de març
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 6,1 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 14 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,7 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 0,7 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 0,8 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 2,3 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 4 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 3,5 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 8,8 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 9,8 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 13,8 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 14 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP026173 GELETA *, MARGARYTA 21 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 0,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 1,1 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 3,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
18 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 7,6 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 10,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
20 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)2,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
21 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 0,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
22 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 2,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
23 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 2,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
24 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 2,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
25 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 2,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
26 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 2,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
27 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 4,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
28 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
29 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 7,1 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
30 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 13,7 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 0 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 0 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 10,2 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,2 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 19 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,4 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
15 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,7 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
16 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 20,9 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
17 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
18 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
19 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
20 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
21 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
22 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
23 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
24 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
25 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 12,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 17,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 10,8 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 11,2 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 12,5 Categoria Competició HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
8 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 0,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
9 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 5,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
10 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
11 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 20 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
12 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
13 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
14 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
15 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 14 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 15,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 16,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 16,7 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 16,8 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 17,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 18,7 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 20,8 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 5,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
25 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 20,8 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025566 ESPINOSA DURAN, DIANA 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
4 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
5 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
6 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 20,7 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICICIÓ)
7 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 21 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICICIÓ)
8 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 21 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICICIÓ)
9 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 21 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICICIÓ)
10 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 21 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICICIÓ)
11 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
12 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
13 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 21 Categoria Iniciació FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ)
14 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 18,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
15 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
16 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
17 EN TRAMIT JOSEP LEYVA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
18 EN TRAMIT ANNA LEYVA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
19 EN TRAMIT MANUEL SALUDES 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
20 EN TRAMIT MARTINA NADAL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
21 EN TRAMIT BERTA NADAL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
22 EN TRAMIT RUT PALACIOS 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026420 LOPEZ CUYAS, EMMA 0 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 7,0 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 8,2 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA (+)0,7 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 2,4 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 2,4 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 11,3 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 14,8 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 20,6 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 0 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
7 EN TRAMIT ANDER BALBOA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
8 EN TRAMIT ARNAU GUERO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 8,1 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP014684 LLOBET PERERA, NURIA 13,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP020085 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 5,1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021173 ARIMANY GILI, MARIONA 20,4 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP021301 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 12,5 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP022490 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 12,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP022928 MOYA MARTINO, JULIA 13,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP022941 ARIMANY GILI, BERTA 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP024000 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 19,6 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024027 FITO PUNTI, MARC 9,7 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP026031 FRANCES RABANAL, EMMA 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP024025 GAS JIMENEZ, IKER 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP024895 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 10/03/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,7 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025731 PALAFOLL LOPEZ, JOAN POL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 20,6 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 EN TRAMIT MARTA DELGADO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 EN TRAMIT ALEX DELGADO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 EN TRAMIT SEAN GANNON 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC