Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió nord, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 22144
06.10.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió nord, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
4ª divisió nord
7ª jornada , PITCH & PUTT FRANCIAC

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

FRANCIAC PUTT
1MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC52PUJOL CARRERAS, MARGARITA55226
MAUREY, PATRICIA58GONZALEZ DORADO, EMILIA
PUIG MASNOU, JORDI61HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES57
BOSCH FERROMONER, ESTEVE70OLIVERAS MACH, DOLORS
FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
2MAS GUERRERO, ORIOL53PUIG JOU, CARLA53231
DESOI ARTUS, ANNA62TIMOSHENKO, PAVEL
DESOI ROCA, MARIA63DESOI ROCA, LAURA56
DALEMUS ADROHER, SERGI69DESOI ARTUS, JOSEP
PIP.CAT
3SUREDA SANDONIS, ALBERT56BALLESTE GOMEZ, JORDI56233
GIRBAL BRUGADA, EDUARD57COMAS MALTAS, JOAQUIM
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, EDUARD-GREGORI64ARDERIU BOFILL, RAIMON59
ARNAU CASADELLA, JORDI65MALLEU GISPERT, RAMON
FRANCIAC SWING FACTORY
4MASANAS JUAN, JOSEP60DESOI GUITART, MIQUEL55237
GOMEZ SANDONIS, XAVIER61RUANO BOU, JORDI
MASFERRER HOMS, JOSEP61NOGAREDA BURCH, MARIONA57
SUREDA ALSINA, PERE65VIÑOLAS MARIN, DAVID
HAG
5ENCISO CASABO, JULI57MASNOU CANADA, JORDI61237
VERDAGUER TARRATS, LLUIS59CREIXANS VALLS, ALBERT
MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE60AGUILERA DELGADO, MANUEL63
AGUILERA DELGADO, JOSEP Mª64AGUILERA DELGADO, FRANCESC XAVI
ELS DRACS DE FRANCIAC
6CANER VAZQUEZ, ALBERT53MANZANARES COLL, ANTONI53237
MARTIN BOFILL, XAVIER62CAPELLA PALE, MARTI
LOZANO LOZANO, RAMON69SARQUELLA GELI, IGNASI57
REBOLLO SANTOS, JOSEP A.73HUSILLOS PEREZ, JUAN LUIS
SANT CEBRIA GRIS
7PLACIN HOLGUIN, JOSE ANTONIO59LLOVERAS COMAS, JOAN55237
ROVIRA PERA, CARLES60ZUAZOLA DE VAL, FRANCISCO JAVIER
TORRELL PEÑAS, DAVID63PLA VERA, TONI57
GUELL MASMIQUEL, JOSEP78GARCIA PEÑA, JOSE Mª
PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
8RAJA MASSO, VENANCI59PARADEDA VERDAGUER, JUAN59238
MATEU BREA, FRANCESC60GIL FONTRODONA, CARME
CUZZOLIN, FERRUCCIO60MORENO GIRON, DIEGO60
BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL64CAZORLA LOPEZ, MANUEL
PAPALUS B
9SALCEDO RECIO, ANTONIO57TIMOSHENKO, ANATOLY58242
CONDOM GAMEZ, ALEX62DALE, PETER
MARTINEZ PENDON, JOSE65SOJO BORREGO, JOSE ANTONIO61
RIBAS ARTAU, ROMAN70SANCHEZ ALVAREZ, FERNANDO
CLUB GOLF PALAMOS
10FONTANET ANGOSTO, RICARD62HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL55243
ESQUERRA GIMENO, FERNANDO63FORNE FONALLERAS, JOSE MARIA
CABARROCAS ORTEGA, ENRIC63CHICA MONTORO, RAUL61
CAMPRUBI SALA, FELIX64MARTIN ORTEGA, RAFAEL
CAN PASCUAL
11PALANQUES MARTINEZ, CARLES62FARRES FALCO, ROGER50248
MARZAL MONGE, IÑAKI65MAJUA PERIS, GERMAN
FAIXEDAS PORTAS, JOSEP71MARTI CAMPS, JORDI63
DIAZ DIAZ, DANIEL74FORNES MARTI, JORDI
GRAN CAPITAN
12BASCO MASQUEF, FRANCISCO61SANCHEZ HERNANDEZ, JOSE ANTONIO59256
VIANA MARTINEZ, CARMELO63MARTINEZ OVIEDO, BELARMINO
SEMPERE APARICIO, MIGUEL73SUAREZ RUFFINO, RAFAEL60
ARZA AZCONA, JOSE LUIS90SILVA SILVA, JOAQUIN
MAS NOU
13MARQUEZ RITZ, JORDI63RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE59257
RODRIGUEZ BAILON, AMADOR64PLA SELLARES, VICENÇ
PEREZ MORENO, ANTONIO71ROS GARCIA, JUAN73
REGAS CLUSA, FRANCESC90BONJOUR, JACQUELINE
SANT CEBRIA NEGRE
14IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE64VALLES AMILLACH, GABRIEL60261
MATEU BIGAS, FRANCESC68SANTAFE MONTALBAN, XAVIER
SANCHEZ ZAMORA, RAMON69FANDOS VERNET, ALBERT67
MASENELLO CHECCHINO, JORDI85RIBO FRESQUET, FELIX
VOLCANICS DE PERELADA
15FONT SALA, PAU60MAYOLA PRAT, XAVIER60262
GALINDO VICENTE, FRANCESC XAVIER64MERCADER TRIADU, DAVID
TARRES SERRA, JACINT78VERDAGUER JUVANTENY, MODEST66
CORCHERO MOTERA, JOSE ANTONIO81FALGAS CAROL, RAMON
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
16BAENA TRIGUERO, VICENTE66PAJARES MARTINEZ, MANUEL58266
MENDOZA MARTINEZ, RAFAEL69STIERLE ROCA, HERMANN
CASTARNADO RUBIO, JOSE73BUSQUETS NUELL, JOSEP61
MORET MORET, JOSEP75MONTALBAN PICO, PAU

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP004630MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC(+)1,3(+)1(+)1,55253FRANCIAC PUTT
2ACPP017083CANER VAZQUEZ, ALBERT4435349ELS DRACS DE FRANCIAC
3ACPP017619MAS GUERRERO, ORIOL(+)1(+)1(+)15354FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
4ACPP016972SUREDA SANDONIS, ALBERT0,610,65655PIP.CAT
5ACPP022277ENCISO CASABO, JULI3,943,75753HAG
6ACPP019236GIRBAL BRUGADA, EDUARD1,411,45756PIP.CAT
7ACPP011428SALCEDO RECIO, ANTONIO(+)1,6(+)2(+)1,65759PAPALUS B
8ACPP003973MAUREY, PATRICIA1,311,35857FRANCIAC PUTT
9ACPP008180VERDAGUER TARRATS, LLUIS3,643,65955HAG
10ACPP023781PLACIN HOLGUIN, JOSE ANTONIO(+)0,30(+)0,35959SANT CEBRIA GRIS
11ACPP008710RAJA MASSO, VENANCI(+)0,6(+)1(+)0,45960PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
12ACPP025118MASANAS JUAN, JOSEP5556055FRANCIAC SWING FACTORY
13ACPP007357MATEU BREA, FRANCESC1,621,66058PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
14ACPP010379MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE2,322,36058HAG
15ACPP002088FONT SALA, PAU0,810,86059VOLCANICS DE PERELADA
16ACPP020756CUZZOLIN, FERRUCCIO0,610,66059PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
17ACPP011937ROVIRA PERA, CARLES1,111,16059SANT CEBRIA GRIS
18ACPP023803GOMEZ SANDONIS, XAVIER7,687,26153FRANCIAC SWING FACTORY
19ACPP025198BASCO MASQUEF, FRANCISCO7,587,16153GRAN CAPITAN
20ACPP024322MASFERRER HOMS, JOSEP2,632,66158FRANCIAC SWING FACTORY
21ACPP009074PUIG MASNOU, JORDI1,521,56159FRANCIAC PUTT
22ACPP015883MARTIN BOFILL, XAVIER4,854,86257ELS DRACS DE FRANCIAC
23ACPP000517PALANQUES MARTINEZ, CARLES4,244,26258CAN PASCUAL
24ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA2,532,56259FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
25ACPP025405CONDOM GAMEZ, ALEX1,521,76260PAPALUS B
26ACPP020997FONTANET ANGOSTO, RICARD(+)0,7(+)1(+)0,56263CLUB GOLF PALAMOS
27ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI5,965,96357MAS NOU
28ACPP001770VIANA MARTINEZ, CARMELO3,843,86359GRAN CAPITAN
29ACPP022805DESOI ROCA, MARIA2,532,76360FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
30ACPP025503ESQUERRA GIMENO, FERNANDO2,222,46361CLUB GOLF PALAMOS
31ACPP004710TORRELL PEÑAS, DAVID0,710,96362SANT CEBRIA GRIS
32ACPP017781CABARROCAS ORTEGA, ENRIC(+)0,8(+)1(+)0,66364CLUB GOLF PALAMOS
33ACPP017722GALINDO VICENTE, FRANCESC XAVIER9,299,26455VOLCANICS DE PERELADA
34ACPP010637RODRIGUEZ BAILON, AMADOR3,643,86460MAS NOU
35ACPP001719CAMPRUBI SALA, FELIX4,144,36460CLUB GOLF PALAMOS
36ACPP010679RODRIGUEZ RODRIGUEZ, EDUARD-GREGORI2,933,16461PIP.CAT
37ACPP002842AGUILERA DELGADO, JOSEP Mª2,222,46462HAG
38ACPP000129IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE1,111,36463SANT CEBRIA NEGRE
39ACPP004837BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL0,400,66464PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
40ACPP023901SUREDA ALSINA, PERE4,344,56561FRANCIAC SWING FACTORY
41ACPP025200MARZAL MONGE, IÑAKI2,632,86562CAN PASCUAL
42ACPP008879ARNAU CASADELLA, JORDI3,433,66562PIP.CAT
43ACPP010053MARTINEZ PENDON, JOSE1,521,76563PAPALUS B
44ACPP008455BAENA TRIGUERO, VICENTE4,754,96661PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
45ACPP008906MATEU BIGAS, FRANCESC555,26863SANT CEBRIA NEGRE
46ACPP022912DALEMUS ADROHER, SERGI7,687,86961FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
47ACPP020888MENDOZA MARTINEZ, RAFAEL5,665,86963PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
48ACPP006017SANCHEZ ZAMORA, RAMON5,455,66964SANT CEBRIA NEGRE
49ACPP023099LOZANO LOZANO, RAMON2,8336966ELS DRACS DE FRANCIAC
50ACPP001638BOSCH FERROMONER, ESTEVE5,155,37065FRANCIAC PUTT
51ACPP023393RIBAS ARTAU, ROMAN1,621,87068PAPALUS B
52ACPP006396FAIXEDAS PORTAS, JOSEP2,632,87168CAN PASCUAL
53ACPP005867PEREZ MORENO, ANTONIO2,422,67169MAS NOU
54ACPP024029SEMPERE APARICIO, MIGUEL121212,27361GRAN CAPITAN
55ACPP015885REBOLLO SANTOS, JOSEP A.5,665,87367ELS DRACS DE FRANCIAC
56ACPP011555CASTARNADO RUBIO, JOSE5,255,47368PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
57ACPP005923DIAZ DIAZ, DANIEL7,587,77466CAN PASCUAL
58ACPP000580MORET MORET, JOSEP2,122,37573PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
59ACPP015689TARRES SERRA, JACINT7,477,67871VOLCANICS DE PERELADA
60ACPP015047GUELL MASMIQUEL, JOSEP1,311,57877SANT CEBRIA GRIS
61ACPP006851CORCHERO MOTERA, JOSE ANTONIO2,632,88178VOLCANICS DE PERELADA
62ACPP008905MASENELLO CHECCHINO, JORDI888,28577SANT CEBRIA NEGRE
63ACPP022352REGAS CLUSA, FRANCESC15,21515,49075MAS NOU
64ACPP010157ARZA AZCONA, JOSE LUIS10,71110,99079GRAN CAPITAN
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP000738FARRES FALCO, ROGER4,3345046CAN PASCUAL
ACPP006258MAJUA PERIS, GERMAN4,644,3
2ACPP020098PUIG JOU, CARLA2,422,35350FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ACPP023675TIMOSHENKO, PAVEL3,633,5
3ACPP001630MANZANARES COLL, ANTONI(+)0,7(+)1(+)0,75351ELS DRACS DE FRANCIAC
ACPP012868CAPELLA PALE, MARTI4,644,6
4ACPP021459HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL6,956,85550CLUB GOLF PALAMOS
ACPP021141FORNE FONALLERAS, JOSE MARIA7,967,8
5ACPP013691LLOVERAS COMAS, JOAN4,234,25552SANT CEBRIA GRIS
ACPP014392ZUAZOLA DE VAL, FRANCISCO JAVIER4,434,4
6ACPP022545DESOI GUITART, MIQUEL2,922,95553FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP022515RUANO BOU, JORDI3,633,6
7ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA(+)0,40(+)0,45554FRANCIAC PUTT
ACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIA3,223,2
8ACPP016044BALLESTE GOMEZ, JORDI4345653PIP.CAT
ACPP016224COMAS MALTAS, JOAQUIM5,655,6
9ACPP022804DESOI ROCA, LAURA0,100,15654FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ACPP022802DESOI ARTUS, JOSEP5,445,4
10ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA9,889,55746FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP022585VIÑOLAS MARIN, DAVID16,21215,9
11ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES3,323,35753FRANCIAC PUTT
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS5,855,8
12ACPP006279SARQUELLA GELI, IGNASI3,733,75754ELS DRACS DE FRANCIAC
ACPP002422HUSILLOS PEREZ, JUAN LUIS4,644,6
13ACPP011938PLA VERA, TONI3,423,45755SANT CEBRIA GRIS
ACPP007620GARCIA PEÑA, JOSE Mª3,423,4
14ACPP008549PAJARES MARTINEZ, MANUEL4,844,85853PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
ACPP008437STIERLE ROCA, HERMANN7,157,1
15ACPP023679TIMOSHENKO, ANATOLY6,956,95853PAPALUS B
ACPP019091DALE, PETER7,457,4
16ACPP003661PARADEDA VERDAGUER, JUAN5,555,55954PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME6,356,3
17ACPP006885RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE3,123,15955MAS NOU
ACPP013421PLA SELLARES, VICENÇ5,345,3
18ACPP013685ARDERIU BOFILL, RAIMON2,922,95956PIP.CAT
ACPP013028MALLEU GISPERT, RAMON7,157,1
19ACPP010413SANCHEZ HERNANDEZ, JOSE ANTONIO1,111,15957GRAN CAPITAN
ACPP010414MARTINEZ OVIEDO, BELARMINO3,833,8
20ACPP010411MAYOLA PRAT, XAVIER3,933,96054VOLCANICS DE PERELADA
ACPP007385MERCADER TRIADU, DAVID8,468,4
21ACPP018227SUAREZ RUFFINO, RAFAEL6,256,26055GRAN CAPITAN
ACPP023442SILVA SILVA, JOAQUIN7,157,1
22ACPP006015VALLES AMILLACH, GABRIEL3236056SANT CEBRIA NEGRE
ACPP007163SANTAFE MONTALBAN, XAVIER5,855,8
23ACPP002896MORENO GIRON, DIEGO0,710,76058PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
ACPP003662CAZORLA LOPEZ, MANUEL4,434,4
24ACPP010308CHICA MONTORO, RAUL5,445,46156CLUB GOLF PALAMOS
ACPP008139MARTIN ORTEGA, RAFAEL6,256,2
25ACPP018674SOJO BORREGO, JOSE ANTONIO4,544,56156PAPALUS B
ACPP021016SANCHEZ ALVAREZ, FERNANDO6,156,1
26ACPP008279MASNOU CANADA, JORDI5,345,36156HAG
ACPP008376CREIXANS VALLS, ALBERT7,867,8
27ACPP013686BUSQUETS NUELL, JOSEP3,123,16157PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
ACPP014276MONTALBAN PICO, PAU979
28ACPP024268MARTI CAMPS, JORDI3,833,86359CAN PASCUAL
ACPP024512FORNES MARTI, JORDI11,2811,2
29ACPP007594AGUILERA DELGADO, MANUEL2,622,66359HAG
ACPP007593AGUILERA DELGADO, FRANCESC XAVI545
30ACPP001961VERDAGUER JUVANTENY, MODEST4,744,76659VOLCANICS DE PERELADA
ACPP021457FALGAS CAROL, RAMON14,21114,2
31ACPP009926FANDOS VERNET, ALBERT9,589,56758SANT CEBRIA NEGRE
ACPP001843RIBO FRESQUET, FELIX11,5911,5
32ACPP024904ROS GARCIA, JUAN10,7810,77362MAS NOU
ACPP022355BONJOUR, JACQUELINE14,21114,2

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1ELS DRACS DE FRANCIAC1001001007210010056628
2CLUB GOLF PALAMOS649080100726433503
3PIP.CAT90805650569080502
4FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION80644438288090424
5PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT44566490804444422
6PAPALUS B50289028907238396
7SANT CEBRIA GRIS56387264335050363
8HAG72445056115664353
9FRANCIAC PUTT195028335033100313
10CAN PASCUAL3823338064728273
11FRANCIAC SWING FACTORY15152344441972232
12VOLCANICS DE PERELADA2372715383811204
13SANT CEBRIA NEGRE33113823192815167
14GRAN CAPITAN733197151123115
15PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT281915117237110
16MAS NOU1171119231519105

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC