Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 1ª divisió, 6ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 21919
06.09.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 1ª divisió, 6ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
1ª divisió
6ª jornada , SANT JAUME PITCH & PUTT CENTRE

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

PITCH & PUTT GUALTA
1MARTINEZ MARTOS, JOSEP49PAZ ESCOBAR, JUAN49201
MARTINEZ MARTOS, JUAN51COROMINAS FIGUERAS, JORDI
GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL52GURILLO HUETA, JOSEP51
CANO MARTOS, FERNANDO52SANTOS SANCHEZ, JOSE
P&P BADALONA ODYSSEY
2FORTUNY ESPAÑA, MARC50PEÑA ANDALUZ, SERGI49204
BELLA GARCIA, MARC50VILARDELL GRAS, CARLOS
POSILIO HORCAJUELO, JOSE55MOREU GARCIA, SALVADOR50
SANZ RAMON, ENRIC57MOREU GARCIA, ALBERT
SANT JAUME P&P
3AVILES DE DIEGO, JUANJO51SANCHEZ CABELLO, JOSE47206
CASELLAS GARCIA, MARC53BERNAT MUÑOZ, HERIBERT
PONS SEGALA, JORDI55FARRAS SANCHO, MARC54
RODON BERNAL, LUIS56BERTRAN ALBET, JAUME
VALLROMANES A
4NIÑEROLA GALINDO, JORDI50SABORIT FLORETA, JORDI48206
BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL52GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO
RATERA APARICIO, ALEX56POLO GONZALEZ, JORDI56
PEREZ ESPINOSA, MIGUEL57BAGES BADILLO, JAUME
HCP1 JOYERIA AGUSTIN
5TORRUS ROIG, CARLES53PEREZ SALDAÑA, ANDREU50210
PEREZ GELMA, MARC53CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER
SERRA BLANCH, JORDI54REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN51
PEREZ GELMA, CARLES56PEREZ SALDAÑA, JOSE
FRANCIAC
6FONTANET FONTBONA, XAVIER53MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS49210
PUIG JOU, ERIC53POCH VIVOLAS, JOAN
SANMARTIN MULERO, EMILI55GARCIA PINTO, MARC49
SALVA JULIA, JORDI58CORRALES GARCES, JACINT
P&P TEIA
7SOLER BENET, FIDEL52IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI50211
PUNSODA BOU, JOAQUIM54CASQUETE IRIARTE, FERMIN
LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER55ARISA SAEZ, SERGI52
HERMOSO SANCHEZ, SERGIO56PIQUE PARROT, OSCAR
SANT CEBRIA BLANC
8SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO53MARTI ILLAS, JUAN46211
CABRERA BOLLO, ALEJANDRO54PUIGHERMANAL PEREZ, PEP
NAVARRO DE PACO, FRANCISCO58MARTINEZ CENTELLES, OSCAR52
SWEENEY, KENNETH JOSEPH59MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
PORTAL DEL ROC
9SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO50RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO52211
APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO54FERNANDEZ FERNANDEZ, ALFONSO
ALCARAZ GALLEGO, FRANCESC55GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO54
GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN58FANDOS SILVESTRE, JAUME
VENDRELL A
10BETLINSKI COLMENA, RICARDO53LOPEZ GOL, SERGI48211
BLASCO DOVANTE, RAMON55MARCO MARTINEZ, EUGENIO
PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE55PALAU PROS, JOSEP52
ALSINA CLUA, MIGUEL ANGEL61FUENTES FUENTES, CELEDONIO
ROC 3
11MAÑAS PEREZ, LAUREN50RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN48211
SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL55BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
FEBRERO LOPEZ, TEODORO58GILA RODRIGUEZ, ANTONIO53
MARTIN BAO, OSCAR61GILA RODRIGUEZ, JUAN
CAN RAFEL
12PELLICER CASTELLVI, JOAN52JAEN LOPEZ, ENRIQUE47211
AREVALO GARCIA, FRANCISCO55MARIN RUIZ, ANGEL
STUART COLEMAN, DANIEL57ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO56
GRIFE GUIU, LUIS59RAMON LARENA, ROBERT
P&P LLEIDA LA TRATTORIA
13GONZALEZ MAYA, DANIEL53MOLINE TORRENTE, SALVADOR52214
LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON54GONZALEZ MARCHAL, VICTOR
CALABRO, ROCCO ANGELO55DOLCET BOTA, JOSEP55
CODINA FEIXAS, JOAN59POCH BASAS, XAVIER
BADALONA PANTAIBERIC
14ENCISO MONTOYA, TONI52SALAZAR JAEN, ROBERTO52214
VILLODRES RAMOS, EMILIO55TOMAS RUIZ, TOMAS ALBERTO
AMOR ROYO, MANUEL55MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS100
COSTA NOSAS, JORDI56MARTINEZ RIOS, ANTONIO
P&P PERALADA
15BROWN, PAUL54BERENGUEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL49216
ORJUELA PAEZ, MISAEL56VILA ROVIRA, RAMON ANTONI
RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER57MAÑAS REPETTO, JULIO HECTOR51
VILA ROVIRA, RAMON ANTONI62CREUS RIBAS, MARIA
MUNDOGOLF MONTJUÏC
16MIGUEL DE ALMENARA, OSCAR54ARENAS VIGO, JORDI50219
CACERES SORIANO, JAVIER57ROVIROSA REDO, ENRIC
O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP58GANGOSO GUILLO, JOSE MANUEL55
ROS PUIGGROS, RAFAEL63FRIAS HERNANDEZ, CESAR
LLEIDA CARGOLS
17MOSCATEL NACHSHON, JOEL54MOSCATEL NACHSHON, DANIEL51220
JARDI MARTI, RAMON56ARENAS TORNERO, JOAQUIN
NACHSHON MOSCATEL, ABBY59SOLIS NAVARRO, IVAN52
MOSCATEL MENDELSON, VICTOR59JOFRE RUIZ, BLAI
SERRALLONGA TEAM
18PERICH ROMERO, JOAN54MARQUES PLA, CARLES51225
GABARRO VALLS, ALBERT58ROMAN DELGADO, EDUARD
VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª62VIEJO MORO, CARLES100
BONA MASJUAN, JOAQUIM68RECASENS COMES, ANTONI

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP005010MARTINEZ MARTOS, JOSEP(+)4,9(+)5(+)4,94954PITCH & PUTT GUALTA
2ACPP020274MAÑAS PEREZ, LAUREN(+)2,3(+)2(+)2,75052ROC 3
3ACPP003768FORTUNY ESPAÑA, MARC(+)3(+)3(+)3,25053P&P BADALONA ODYSSEY
4ACPP014242BELLA GARCIA, MARC(+)2,8(+)3(+)35053P&P BADALONA ODYSSEY
5ACPP010888NIÑEROLA GALINDO, JORDI(+)3,6(+)4(+)3,65054VALLROMANES A
6ACPP015448AVILES DE DIEGO, JUANJO(+)1,6(+)2(+)1,85153SANT JAUME P&P
7ACPP000440MARTINEZ MARTOS, JUAN(+)3,4(+)3(+)3,45154PITCH & PUTT GUALTA
8ACPP021749BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL(+)3,4(+)3(+)3,45255VALLROMANES A
9ACPP004929GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL(+)3(+)3(+)35255PITCH & PUTT GUALTA
10ACPP005008CANO MARTOS, FERNANDO(+)4,5(+)4(+)4,55256PITCH & PUTT GUALTA
11ACPP023116ENCISO MONTOYA, TONI(+)5,7(+)6(+)5,75258BADALONA PANTAIBERIC
12ACPP003442SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO(+)1,9(+)2(+)1,95355SANT CEBRIA BLANC
13ACPP015640CASELLAS GARCIA, MARC(+)3,4(+)3(+)3,45356SANT JAUME P&P
14ACPP018395FONTANET FONTBONA, XAVIER(+)3,3(+)3(+)3,35356FRANCIAC
15ACPP001752TORRUS ROIG, CARLES(+)4(+)4(+)45357HCP1 JOYERIA AGUSTIN
16ACPP000506BETLINSKI COLMENA, RICARDO(+)5,1(+)5(+)5,15358VENDRELL A
17ACPP015899PUIG JOU, ERIC(+)5,5(+)5(+)5,55358FRANCIAC
18ACPP000285PEREZ GELMA, MARC(+)5,5(+)5(+)5,55358HCP1 JOYERIA AGUSTIN
19ACPP025646BROWN, PAUL(+)0,20(+)0,25454P&P PERALADA
20ACPP024845MIGUEL DE ALMENARA, OSCAR(+)1,5(+)1(+)1,55455MUNDOGOLF MONTJUÏC
21ACPP011461MOSCATEL NACHSHON, JOEL(+)3,1(+)3(+)3,15457LLEIDA CARGOLS
22ACPP001107PERICH ROMERO, JOAN(+)3,1(+)3(+)3,15457SERRALLONGA TEAM
23ACPP000777SERRA BLANCH, JORDI(+)3,5(+)3(+)3,55457HCP1 JOYERIA AGUSTIN
24ACPP018696CABRERA BOLLO, ALEJANDRO(+)3,6(+)4(+)3,65458SANT CEBRIA BLANC
25ACPP001789BLASCO DOVANTE, RAMON(+)2,1(+)2(+)2,15557VENDRELL A
26ACPP003775PONS SEGALA, JORDI(+)3,3(+)3(+)3,35558SANT JAUME P&P
27ACPP005507SANMARTIN MULERO, EMILI(+)3,5(+)3(+)3,55558FRANCIAC
28ACPP008771SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL(+)4,3(+)4(+)4,35559ROC 3
29ACPP004691VILLODRES RAMOS, EMILIO(+)4,1(+)4(+)4,15559BADALONA PANTAIBERIC
30ACPP006312POSILIO HORCAJUELO, JOSE(+)5(+)5(+)4,85560P&P BADALONA ODYSSEY
31ACPP010854AMOR ROYO, MANUEL(+)6,1(+)6(+)5,95561BADALONA PANTAIBERIC
32ACPP002237PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE(+)7,7(+)8(+)7,55563VENDRELL A
33ACPP021779ORJUELA PAEZ, MISAEL0,300,35656P&P PERALADA
34ACPP003474RODON BERNAL, LUIS(+)1,3(+)1(+)1,35657SANT JAUME P&P
35ACPP003673RATERA APARICIO, ALEX(+)2,3(+)2(+)2,35658VALLROMANES A
36ACPP017357COSTA NOSAS, JORDI(+)2,2(+)2(+)2,25658BADALONA PANTAIBERIC
37ACPP007166JARDI MARTI, RAMON(+)4,9(+)5(+)4,75661LLEIDA CARGOLS
38ACPP002873PEREZ GELMA, CARLES(+)7,8(+)8(+)7,65664HCP1 JOYERIA AGUSTIN
39ACPP022557CACERES SORIANO, JAVIER0,200,25757MUNDOGOLF MONTJUÏC
40ACPP019500RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER(+)2,4(+)2(+)2,45759P&P PERALADA
41ACPP006612PEREZ ESPINOSA, MIGUEL(+)4,5(+)4(+)4,35761VALLROMANES A
42ACPP008122SANZ RAMON, ENRIC(+)4,4(+)4(+)4,25761P&P BADALONA ODYSSEY
43ACPP001169GABARRO VALLS, ALBERT(+)1,3(+)1(+)1,35859SERRALLONGA TEAM
44ACPP001021O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP(+)2,7(+)3(+)2,55861MUNDOGOLF MONTJUÏC
45ACPP000404NAVARRO DE PACO, FRANCISCO(+)2,6(+)3(+)2,45861SANT CEBRIA BLANC
46ACPP003344SALVA JULIA, JORDI(+)4,3(+)4(+)4,15862FRANCIAC
47ACPP008984FEBRERO LOPEZ, TEODORO(+)4,7(+)5(+)4,55863ROC 3
48ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)1,7(+)2(+)1,55961LLEIDA CARGOLS
49ACPP006857MOSCATEL MENDELSON, VICTOR(+)2,1(+)2(+)1,95961LLEIDA CARGOLS
50ACPP000164SWEENEY, KENNETH JOSEPH(+)4,8(+)5(+)4,65964SANT CEBRIA BLANC
51ACPP014558MARTIN BAO, OSCAR(+)2(+)2(+)1,86163ROC 3
52ACPP015927ALSINA CLUA, MIGUEL ANGEL(+)4,3(+)4(+)4,16165VENDRELL A
53ACPP022848VILA ROVIRA, RAMON ANTONI0,8116261P&P PERALADA
54ACPP001168VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª(+)2,4(+)2(+)2,26264SERRALLONGA TEAM
55ACPP024763ROS PUIGGROS, RAFAEL1,411,66362MUNDOGOLF MONTJUÏC
56ACPP009018BONA MASJUAN, JOAQUIM666,26862SERRALLONGA TEAM
57ACPP000360SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO(+)5,6(+)6(+)5,65056PORTAL DEL ROC
58ACPP000671PELLICER CASTELLVI, JOAN(+)4,4(+)4(+)4,45256CAN RAFEL
59ACPP008666SOLER BENET, FIDEL(+)5,6(+)6(+)5,65258P&P TEIA
60ACPP006570GONZALEZ MAYA, DANIEL(+)1,6(+)2(+)1,65355P&P LLEIDA LA TRATTORIA
61ACPP000234PUNSODA BOU, JOAQUIM(+)0,30(+)0,35454P&P TEIA
62ACPP015980LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON(+)2,7(+)3(+)2,75457P&P LLEIDA LA TRATTORIA
63ACPP002205APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO(+)6,6(+)7(+)6,45461PORTAL DEL ROC
64ACPP008072CALABRO, ROCCO ANGELO(+)0,20(+)0,25555P&P LLEIDA LA TRATTORIA
65ACPP025172ALCARAZ GALLEGO, FRANCESC(+)0,8(+)1(+)0,85556PORTAL DEL ROC
66ACPP003187LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER(+)3,9(+)4(+)3,95559P&P TEIA
67ACPP005458AREVALO GARCIA, FRANCISCO(+)4,1(+)4(+)4,15559CAN RAFEL
68ACPP008797HERMOSO SANCHEZ, SERGIO(+)2,4(+)2(+)2,45658P&P TEIA
69ACPP008751STUART COLEMAN, DANIEL(+)3,5(+)3(+)3,35760CAN RAFEL
70ACPP001022GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN(+)4,3(+)4(+)4,15862PORTAL DEL ROC
71ACPP013632CODINA FEIXAS, JOAN(+)2,2(+)2(+)25961P&P LLEIDA LA TRATTORIA
72ACPP006280GRIFE GUIU, LUIS(+)4,5(+)4(+)4,35963CAN RAFEL
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP000139MARTI ILLAS, JUAN(+)2,8(+)3(+)34648SANT CEBRIA BLANC
ACPP000150PUIGHERMANAL PEREZ, PEP(+)0,6(+)1(+)0,8
2ACPP004814SANCHEZ CABELLO, JOSE(+)3,3(+)3(+)3,44750SANT JAUME P&P
ACPP010647BERNAT MUÑOZ, HERIBERT(+)3,2(+)3(+)3,3
3ACPP003847JAEN LOPEZ, ENRIQUE(+)4,2(+)4(+)4,34750CAN RAFEL
ACPP014621MARIN RUIZ, ANGEL(+)1,8(+)2(+)1,9
4ACPP014947LOPEZ GOL, SERGI(+)1,1(+)1(+)1,34848VENDRELL A
ACPP002882MARCO MARTINEZ, EUGENIO1,311,1
5ACPP007833RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN(+)2,5(+)2(+)2,64850ROC 3
ACPP023164BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO(+)1,5(+)1(+)1,6
6ACPP000232SABORIT FLORETA, JORDI(+)4,9(+)5(+)4,94851VALLROMANES A
ACPP003854GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO(+)1,6(+)2(+)1,6
7ACPP014200BERENGUEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL0,10(+)0,14948P&P PERALADA
ACPP022848VILA ROVIRA, RAMON ANTONI0,810,6
8ACPP009318PAZ ESCOBAR, JUAN(+)3,4(+)3(+)3,54949PITCH & PUTT GUALTA
ACPP006528COROMINAS FIGUERAS, JORDI(+)0,40(+)0,5
9ACPP008097MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS(+)5(+)5(+)54952FRANCIAC
ACPP006057POCH VIVOLAS, JOAN(+)3,1(+)3(+)3,1
10ACPP006064PEÑA ANDALUZ, SERGI(+)4,6(+)5(+)4,64952P&P BADALONA ODYSSEY
ACPP019398VILARDELL GRAS, CARLOS(+)2(+)2(+)2
11ACPP003172GARCIA PINTO, MARC(+)3,9(+)4(+)3,94953FRANCIAC
ACPP005825CORRALES GARCES, JACINT(+)3,7(+)4(+)3,7
12ACPP008978IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI(+)1,2(+)1(+)1,25051P&P TEIA
ACPP011920CASQUETE IRIARTE, FERMIN(+)0,7(+)1(+)0,7
13ACPP012459ARENAS VIGO, JORDI(+)4,2(+)4(+)4,25052MUNDOGOLF MONTJUÏC
ACPP005554ROVIROSA REDO, ENRIC(+)0,20(+)0,2
14ACPP006781MOREU GARCIA, SALVADOR(+)3,5(+)3(+)3,55053P&P BADALONA ODYSSEY
ACPP005553MOREU GARCIA, ALBERT(+)2,3(+)2(+)2,3
15ACPP000383PEREZ SALDAÑA, ANDREU(+)4(+)4(+)45054HCP1 JOYERIA AGUSTIN
ACPP000272CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER(+)3,6(+)4(+)3,6
16ACPP012245MAÑAS REPETTO, JULIO HECTOR0,710,65150P&P PERALADA
ACPP021423CREUS RIBAS, MARIA1,411,3
17ACPP010791MARQUES PLA, CARLES(+)1,3(+)1(+)1,35151SERRALLONGA TEAM
ACPP000250ROMAN DELGADO, EDUARD1,411,4
18ACPP009566MOSCATEL NACHSHON, DANIEL(+)1,6(+)2(+)1,65151LLEIDA CARGOLS
ACPP021650ARENAS TORNERO, JOAQUIN(+)0,50(+)0,5
19ACPP001045REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN(+)5,4(+)5(+)5,45155HCP1 JOYERIA AGUSTIN
ACPP023358PEREZ SALDAÑA, JOSE(+)2,4(+)2(+)2,4
20ACPP005095GURILLO HUETA, JOSEP(+)3,6(+)4(+)3,65155PITCH & PUTT GUALTA
ACPP008473SANTOS SANCHEZ, JOSE(+)3,4(+)3(+)3,4
21ACPP000222PALAU PROS, JOSEP(+)1,1(+)1(+)1,15252VENDRELL A
ACPP006305FUENTES FUENTES, CELEDONIO(+)0,20(+)0,2
22ACPP008513SOLIS NAVARRO, IVAN(+)3(+)3(+)35253LLEIDA CARGOLS
ACPP007807JOFRE RUIZ, BLAI(+)0,9(+)1(+)0,9
23ACPP016039MARTINEZ CENTELLES, OSCAR(+)2,4(+)2(+)2,45254SANT CEBRIA BLANC
ACPP015182MARTIN MARTIN, JOSE LUIS(+)2(+)2(+)2
24ACPP016469MOLINE TORRENTE, SALVADOR(+)2,5(+)2(+)2,55254P&P LLEIDA LA TRATTORIA
ACPP021509GONZALEZ MARCHAL, VICTOR(+)1,6(+)2(+)1,6
25ACPP008892RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO(+)3,6(+)4(+)3,65255PORTAL DEL ROC
ACPP000184FERNANDEZ FERNANDEZ, ALFONSO(+)2,8(+)3(+)2,8
26ACPP015218SALAZAR JAEN, ROBERTO(+)4,3(+)4(+)4,35256BADALONA PANTAIBERIC
ACPP009822TOMAS RUIZ, TOMAS ALBERTO(+)3,6(+)4(+)3,6
27ACPP009209ARISA SAEZ, SERGI(+)4(+)4(+)45256P&P TEIA
ACPP023317PIQUE PARROT, OSCAR(+)2,4(+)2(+)2,4
28ACPP000693GILA RODRIGUEZ, ANTONIO(+)2,7(+)3(+)2,75352ROC 3
ACPP000783GILA RODRIGUEZ, JUAN0,810,8
29ACPP001368FARRAS SANCHO, MARC(+)1,4(+)1(+)1,45455SANT JAUME P&P
ACPP010015BERTRAN ALBET, JAUME(+)0,9(+)1(+)0,9
30ACPP003781GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO(+)5,3(+)5(+)5,35457PORTAL DEL ROC
ACPP003774FANDOS SILVESTRE, JAUME(+)1(+)1(+)1
31ACPP020672GANGOSO GUILLO, JOSE MANUEL0,810,85553MUNDOGOLF MONTJUÏC
ACPP021712FRIAS HERNANDEZ, CESAR2,822,8
32ACPP013429DOLCET BOTA, JOSEP(+)0,9(+)1(+)0,95554P&P LLEIDA LA TRATTORIA
ACPP014736POCH BASAS, XAVIER1,821,8
33ACPP006844POLO GONZALEZ, JORDI(+)2(+)2(+)25656VALLROMANES A
ACPP004848BAGES BADILLO, JAUME0,510,5
34ACPP005376ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO(+)1,5(+)1(+)1,55657CAN RAFEL
ACPP005556RAMON LARENA, ROBERT(+)1,1(+)1(+)1,1
35ACPP001751VIEJO MORO, CARLES0,200,2100100SERRALLONGA TEAM
ACPP003833RECASENS COMES, ANTONI222
36ACPP009708MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS(+)3,6(+)4(+)3,6100100BADALONA PANTAIBERIC
ACPP014258MARTINEZ RIOS, ANTONIO(+)1,8(+)2(+)1,8

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip123456TOTAL
1FRANCIAC6410090905656456
2PITCH & PUTT GUALTA9044508090100454
3P&P BADALONA ODYSSEY569080726490452
4HCP1 JOYERIA AGUSTIN10033721008064449
5VALLROMANES A5072195610072369
6SANT CEBRIA BLANC806444444444320
7P&P TEIA235056332850240
8BADALONA PANTAIBERIC72803195015239
9SERRALLONGA TEAM33562850720239
10PORTAL DEL ROC2811100381538230
11CAN RAFEL442838153823186
12P&P LLEIDA LA TRATTORIA3364281919136
13SANT JAUME P&P1115157080128
14VENDRELL A1501164333126
15MUNDOGOLF MONTJUÏC7193311337110
16ROC 33823031128103
17LLEIDA CARGOLS197232323398
18P&P PERALADA0387071163

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC