Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior 2ª prova

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 20890
19.04.2013

JuvenilsHoraris de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior 2ª prova

Horaris de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior 2ª prova que es juga a Barcelona Teià (z.Est) i a Can Rafel (z.Oest)

Barcelona Teià (Est)

 

Can Rafel (Oest)

 
   
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Est 2ª prova - Individual Stableford
COMPETICIÓ ZONA EST
Horari de sortida dissabte 20/04/13 a les 09:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 1,3 INDIVIDUAL
2 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 0,6 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
3 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 3,9 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
4 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 14,8 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
5 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 11,9 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 13,8 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIÓ)
7 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 20,6 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIÓ)
8 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 0,5 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
9 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 2,6 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
10 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 2,9 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
11 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 4 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
12 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 5,4 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
13 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 7,4 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
14 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,6 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
15 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 7,6 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
16 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 11,6 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
17 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 13,1 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
18 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 5,4 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIÓ)
19 ACPP024031 RIO *, MATHEO 16 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIÓ)
20 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 19 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIÓ)
21 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIÓ)
22 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIÓ)
23 ACPP025800 ZBINDEN *, JOEY 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIÓ)
24 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 3,1 GUALTA TEAM (COMPETICIÓ)
25 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 3,4 GUALTA TEAM (COMPETICIÓ)
26 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 5,4 GUALTA TEAM (COMPETICIÓ)
27 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 21 GUALTA TEAM (COMPETICIÓ)
28 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 4,8 HCP 1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 11,4 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 13,1 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP021359 GAIXAS PONT, ARNAU 3,8 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 5,9 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP021995 PUIG HERRERA, SERGI 8,6 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
34 ACPP024182 GONZALEZ MOYA, LUCIA 21 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
35 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 21 SANT CEBRIA JUVENIL (COMPETICIO)
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Est 2ª prova - Individual Stableford
INICIACIÓ ZONA EST
Horari de sortida dissabte 20/04/13 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
2 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
3 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
4 ACPP026002 MATILLA CAVA, MARCEL 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
5 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
6 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
7 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
8 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
9 ACPP025807 RIO *, CASSANDRE 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
10 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 GUALTA TEAM (INICIACIÓ)
11 ACPP025707 GONZALEZ BASSOLS, SOFIA 21 GUALTA TEAM (INICIACIÓ)
12 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 GUALTA TEAM (INICIACIÓ)
13 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 21 GUALTA TEAM (INICIACIÓ)
14 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 20,4 HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP025810 VACARISAS GARCIA, ALEXANDRA 21 HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP023006 VERDAGUER BALLO, LLUIS 16,2 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
17 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 19,6 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
18 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 20,1 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
19 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 20,8 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
20 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
21 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
22 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
23 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
24 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
25 ACPP025755 OLIVERAS PREVOSTI, MARC 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
26 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
27 ACPP025814 ISERN LORCA, ANGELA 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
28 ACPP025881 VALLS CASAPONSA, PAU 21 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
29 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 20,8 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
30 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
31 ACPP024135 FERRER AMARASALTA, ANDRES 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
32 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
33 ACPP025232 ALMIRALL PEREZ, MIGUEL 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
34 ACPP025027 PONS JORI, MAR 21 SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIO)
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Est 2ª prova - Individual Stableford
COMPETICIÓ ZONA EST
Horari de sortida diumenge 21/04/13 a les 09:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 8,4 INDIVIDUAL
2 ACPP001811 BAUTISTA IBAÑEZ, LUIS 21 INDIVIDUAL
3 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,3 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
4 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 1,1 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
5 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 1,1 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
6 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 2,9 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
7 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 5,1 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
8 ACPP018603 IBANYEZ TORRES, LAIA 7,9 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
9 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 10,5 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
10 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 11,3 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
11 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 16 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
12 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 17,8 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
13 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 19,8 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
14 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 20,3 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
15 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 21 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 14,2 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP020247 GIBRAT OLLER, EDUARD 21 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 13,4 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIÓ)
19 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 15 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIÓ)
20 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIÓ)
21 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 2,2 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
22 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)0,9 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
23 ACPP025735 REDONDO PEARCE, ADAN 21 GUALTA TEAM (COMPETICIÓ)
24 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 12 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 13,6 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 15,7 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Est 2ª prova - Individual Stableford
INICIACIÓ ZONA EST
Horari de sortida diumenge 21/04/13 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 19,6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
2 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 20,6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
3 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 20,9 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
4 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
5 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
6 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
7 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
8 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
9 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 21 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
14 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
15 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
16 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOSEL JOEL 21 GUALTA TEAM (INICIACIÓ)
17 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP024077 ARAN SEGURA, POL 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP026007 MARIN CARBAJO, ALEJANDRO 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 8,5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 10,1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 19,1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 19,6 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
25 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
27 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
28 ACPP025376 TRUSHINSKAJA *, POLINA 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
29 ACPP025377 TRUSHINSKAJA *, VANESSA 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
30 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
31 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMILIANO 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
32 ACPP025741 CASANOVA DOMINGUEZ, ALEJANDRO 21 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT CAN RAFEL
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Oest 2ª prova - Individual Stableford
COMPETICIÓ ZONA OEST
Horari de sortida dissabte 20/04/13 a les 09:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP014628 BELTRAN POMEDIO, MANEL 5,2 EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
2 ACPP017829 ALBA SILES, VICTOR 7,8 EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
3 ACPP021475 CALVO MOLINA, CARLES 12,4 EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
4 ACPP024704 CANET VIDAL, JAN 13,8 EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
5 ACPP024592 BELTRAN POMEDIO, ERNEST 16,2 EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
6 ACPP025641 CANET VIDAL, MARIA 21 EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
7 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 5,2 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
8 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 6,7 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
9 ACPP025064 DIAZ OLMO, DANIEL 20,8 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
10 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 0,1 P&P URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 1,1 P&P URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 2,5 P&P URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 11,9 P&P URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 12,5 P&P URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 16,8 P&P URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 20,4 P&P URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 10 PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE (+)0,6 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
19 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,9 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
20 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 2,3 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
21 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 2,5 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
22 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 3,1 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
23 ACPP015792 CLOS SALDON, VICTOR 3,4 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
24 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 9,2 SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
25 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 12,1 SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
26 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 16,4 SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
27 ACPP020277 CAMACHO RAMONET, EUDALD 18 SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
28 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 12 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT CAN RAFEL
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Oest 2ª prova - Individual Stableford
INICIACIÓ ZONA OEST
Horari de sortida dissabte 20/04/13 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP025815 ALVAREZ HERNANDEZ, ALICIA 0,2 INDIVIDUAL
2 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 11,9 INDIVIDUAL
3 ACPP025975 HITA CASAS, SERGI 21 INDIVIDUAL
4 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 20,9 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
5 ACPP025802 ANTOLI OLVERA, BERTA 21 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
6 ACPP021833 VIDE FANDOS, XAVIER 21 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
7 ACPP024102 VIDE FANDOS, LIA 21 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
8 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 21 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
9 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 21 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
10 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 P&P URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 21 P&P URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
13 ACPP025314 PEREZ BALDERAS, HUGO 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
14 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
15 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
16 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
17 ACPP025759 GARATACHEA HIDALGA, UNAI 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
18 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 20,7 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
19 ACPP024966 AMILBURU DIEZ, MARIA 21 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
20 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 21 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT CAN RAFEL
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Oest 2ª prova - Individual Stableford
COMPETICIÓ ZONA OEST
Horari de sortida dissabte 20/04/13 a les 15:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 5,2 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP025155 FERRERO REY, POL 12,8 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 13,5 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 16 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 21 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 21 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 21 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 1,8 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
9 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 0,7 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
10 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 1,3 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
11 ACPP023558 RIOS ALIAGA, MARC 3,8 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
12 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 8 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT CAN RAFEL
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Oest 2ª prova - Individual Stableford
COMPETICIÓ ZONA OEST
Horari de sortida diumenge 21/04/13 a les 09:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP026009 LAPORTA GRANADOS, MIQUEL BERNAT 0 CAN RAFEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP020079 DOMINGUEZ CAMARA, VICTOR 12,1 CAN RAFEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP020078 CIRERA BOSCH, ARNAU 21 CAN RAFEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 13,2 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 13,3 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 19,6 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 21 EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP019935 MARTINEZ ANGUITA, IVET 4,8 EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
9 ACPP021826 BONETA CAMI, ALBERT 4 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
10 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 6,3 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
11 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 11,4 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
12 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 20,8 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
13 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 21 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
14 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 21 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
15 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 4,5 P&P LLEIDA JUVENIL
16 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 5,9 P&P LLEIDA JUVENIL
17 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 17,6 P&P LLEIDA JUVENIL
18 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 17,2 PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 7 ROC 3 (COMPETICIÓ)
20 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 12,6 ROC 3 (COMPETICIÓ)
21 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 14,4 ROC 3 (COMPETICIÓ)
22 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 19,4 ROC 3 (COMPETICIÓ)
23 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 6,3 SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
24 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 6,2 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,4 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 12,2 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 14,4 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 18,7 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 18,9 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 19,6 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 21 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 21 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT CAN RAFEL
Rànquing FCPP / Interclubs ACPP Juvenil Oest 2ª prova - Individual Stableford
INICIACIÓ ZONA OEST
Horari de sortida diumenge 21/04/13 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP EQUIP
1 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 0 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP020081 COLOMER ALFAGEME, BIEL 20,7 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026010 VIDAL-RIBAS ROLDAN, ALEJANDRO 21 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
4 ACPP026011 VILASECA BERENGUER, LUCAS 21 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
5 ACPP025876 TORRES PUIGVERT, ALBERTO 21 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
6 ACPP025875 TORRES PUIGVERT, ANA 21 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
7 ACPP025874 THRELKELD FERRER, KATHERINE 21 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
8 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 21 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
9 ACPP024969 MARQUEZ JAIME, PEDRO 21 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
10 ACPP024040 APARICIO GALLARDO, CELIA 21 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP024042 HERNANDEZ CLEDIC, DIEGO 21 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP024071 PEIRO BOZA, CARMEN 21 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP025043 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 21 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
15 ACPP025731 PALAFOLL LOPEZ, JOAN POL 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
16 ACPP025065 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
17 ACPP025066 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
18 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
19 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 21 ROC 3 (INICIACIÓ)
20 ACPP025023 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 21 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
21 ACPP024238 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 21 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
22 ACPP025081 HERRERA MARTIN DE ARRIVA, CARLOTA 21 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
23 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP022957 GONZALEZ PLANELLA, JAUME 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
25 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
27 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
28 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
29 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
30 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
31 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
32 ACPP024989 GONZALEZ PLANELLA, CLARA 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
33 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
34 ACPP025572 GALES PERAL, PAULA 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
35 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
36 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC