Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida al Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2013 (prova aplaçada)

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 20589
08.03.2013

JuvenilsHoraris de sortida al Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2013 (prova aplaçada)

Horaris de sortida de la prova aplaçada al Rànquing Juvenil i Júnior FCPP i Interclubs Juvenil i Júnior ACPP que es juga a Fornells (zona Est) i al Roc 3 (zona Oest)

Fornells - Zona Est




Roc 3 - Zona Oest

 

 

PITCH & PUTT FORNELLS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
CATEGORIA INICIACIÓ - Horari de sortida dissabte 09/03/13 a les 13:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM (INICIACIÓ)
2 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 0 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM (INICIACIÓ)
3 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 Categoria Iniciació (9 forats) HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025810 VACARISAS GARCIA, ALEXANDRA 21 Categoria Iniciació (9 forats) HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 9,3 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 11,5 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 19,1 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 20 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP025377 TRUSHINSKAJA *, VANESSA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP025376 TRUSHINSKAJA *, POLINA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP025741 CASANOVA DOMINGUEZ, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMILIANO 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 19,6 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
17 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 20,3 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
18 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
19 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
20 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
21 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
22 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
23 ACPP025881 VALLS CASAPONSA, PAU 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
24 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 0 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
25 ACPP025814 ISERN LORCA, ANGELA 0 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
26 ACPP025755 OLIVERAS PREVOSTI, MARC 0 Categoria Iniciació (9 forats) P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)
27 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 19,8 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
28 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 20,6 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
29 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 20,9 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
30 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT FORNELLS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
CATEGORIA COMPETICIÓ - Horari de sortida dissabte 09/03/13 a les 15:15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023278 PONS AMILLS, VALENTI 3,6 Categoria Competició (18 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 3,3 Categoria Competició (18 forats) GUALTA TEAM (COMPETICIÓ)
3 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 6,3 Categoria Competició (18 forats) GUALTA TEAM (COMPETICIÓ)
4 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 16 Categoria Competició (18 forats) BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
5 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 20,9 Categoria Competició (18 forats) BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
6 ACPP023675 DESOI ROCA, LAURA 0,3 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
7 ACPP023670 PUIG JOU, CARLA 2,7 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
8 ACPP023669 DESOI ROCA, MARIA 3,2 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
9 ACPP022805 TIMOSHENKO *, PAVEL 3,8 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
10 ACPP022804 DESOI ARTUS, ANNA 5 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
11 ACPP022803 ORESCHENKO *, DANIEL 5,2 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
12 ACPP020996 DARBOIS NAVARRO, RENE 7,4 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
13 ACPP020098 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 8,4 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
14 ACPP013278 ORESCHENKO *, ALEXANDER 11,7 Categoria Competició (18 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
Comitè de Competició:
David Bataller ( Fornells)
Jaume Busquets (Àrbitre)
Lluís Fernanadez (ACPP)
Àrbitre de la prova:
Jaume Busquets
ROC 3 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
CATEGORIA INICIACIÓ - Horari de sortida diumenge 10/03/13 a les 13:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 13 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 20,9 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
6 ACPP024810 EGEA MIRO, DANIEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
7 ACPP024811 EGEA MIRO, MARTA 21 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
8 ACPP024818 EGEA MIRO, MARIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
9 ACPP021833 VIDE FANDOS, XAVIER 21 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
10 ACPP025802 ANTOLI OLVERA, BERTA 21 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
11 ACPP024168 FORT BORRAS, JAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
12 ACPP024102 VIDE FANDOS, LIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) EPGA VILALBA (INICIACIÓ)
13 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
14 ACPP025474 VIDAL GARCIA, CARLA 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
15 ACPP025476 FERNANDEZ MIYAHARA, ANTONIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
16 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 20,7 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
17 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)
18 ACPP022957 GONZALEZ PLANELLA, JAUME 21 Categoria Iniciació (9 forats) VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP024989 GONZALEZ PLANELLA, CLARA 21 Categoria Iniciació (9 forats) VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP025878 PRATS RUEDI, DANIEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
22 ACPP025877 PRATS RUEDI, ENRIQUE 21 Categoria Iniciació (9 forats) JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
23 ACPP025876 TORRES PUIGVERT, ALBERTO 21 Categoria Iniciació (9 forats) JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
24 ACPP025875 TORRES PUIGVERT, ANA 21 Categoria Iniciació (9 forats) JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
25 ACPP025874 THRELKELD FERRER, KATHERINE 21 Categoria Iniciació (9 forats) JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
26 ACPP025873 TORRES PUIGVERT, FELIX 21 Categoria Iniciació (9 forats) JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)
ROC 3 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
CATEGORIA COMPETICIÓ - Horari de sortida diumenge 10/03/13 a les 15:15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019935 MARTINEZ ANGUITA, IVET 4,8 Categoria Competició (18 forats) EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
2 ACPP017829 ALBA SILES, VICTOR 7,6 Categoria Competició (18 forats) EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
3 ACPP021475 CALVO MOLINA, CARLES 12,2 Categoria Competició (18 forats) EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
4 ACPP021921 FORT BORRAS, ORIOL 13,7 Categoria Competició (18 forats) EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
5 ACPP024592 BELTRAN POMEDIO, ERNEST 16 Categoria Competició (18 forats) EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
6 ACPP024704 CANET VIDAL, JAN 16,8 Categoria Competició (18 forats) EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
7 ACPP025641 CANET VIDAL, MARIA 21 Categoria Competició (18 forats) EPGA VILALBA (COMPETICIÓ)
8 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 1,8 Categoria Competició (18 forats) P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
9 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 5,2 Categoria Competició (18 forats) P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
10 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 6,7 Categoria Competició (18 forats) P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
11 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 20,8 Categoria Competició (18 forats) P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
12 ACPP025064 DIAZ OLMO, DANIEL 20,8 Categoria Competició (18 forats) P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
13 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 21 Categoria Competició (18 forats) P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
14 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,7 Categoria Competició (18 forats) SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
15 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 1,3 Categoria Competició (18 forats) SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
16 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 2,3 Categoria Competició (18 forats) SANT JOAN P&P A (COMPETICIÓ)
17 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 11,9 Categoria Competició (18 forats) SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
18 ACPP025691 GALLARDO PICHER, IRIA 17 Categoria Competició (18 forats) SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
19 ACPP020277 CAMACHO RAMONET, EUDALD 17,8 Categoria Competició (18 forats) SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
20 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 21 Categoria Competició (18 forats) SANT JOAN P&P B (COMPETICIÓ)
21 ACPP015741 YAÑEZ PEREZ, ENRIC (+)2,8 Categoria Competició (18 forats) P&P VALLES JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP023526 BRAVO CARMONA, JOSEP 1,4 Categoria Competició (18 forats) P&P VALLES JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP024250 MONTANER ROVIRA, ERIC 11,6 Categoria Competició (18 forats) P&P VALLES JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 13,1 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP025155 FERRERO REY, POL 13,2 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 13,6 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 15,8 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 19,6 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 21 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 21 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 21 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 21 Categoria Competició (18 forats) EL VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
34 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 12 Categoria Competició (18 forats) VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
35 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 14,6 Categoria Competició (18 forats) VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
36 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 11,6 Categoria Competició (18 forats) PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
37 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 17,2 Categoria Competició (18 forats) PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
Comitè de Competició:
Pedro Campos (Roc 3)
Pep Prat (Àrbitre)
Lluís Fernanadez (ACPP)
Àrbitre de la prova:
Pep Prat

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC