Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Daniel Moscatel guanya el Rànquing Juvenil Competició

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 19840
18.11.2012

JuvenilsDaniel Moscatel guanya el Rànquing Juvenil Competició

Daniel Moscatel guanya el Rànquing Juvenil - Categoria Competició FCPP 2012
JUGADOR/ES PREMIATS
RÀNQUING FCPP JUVENIL (Competició)
RÀNQUING COMPETICIÓ 1er clasf DANIEL MOSCATEL
RÀNQUING COMPETICIÓ 2on clasf JOSE CLOS
JUNIOR 1er clasf LLUÍS CUCURULL
JUNIOR 2on clasf SERGI MARIN
JUNIOR 1era clasf MARTA FARRES
JUNIOR 2ona clasf MARTA PEREZ
CADET 1er clasf JOAN RIOS
CADET 2on clasf IVAN ALCALA
INFANTIL 1er clasf JORDI TORRECILLA
INFANTIL 2on clasf MARC IBANYEZ
CADET, INFANTIL (catg. unif) 1era clasf LAURA DESOI
CADET, INFANTIL (catg. unif) 2ona clasf MARIA DESOI
ALEVÍ 1er clasf CARLOS VARGAS
ALEVÍ 2on clasf ALEJANDRO COGOLLO
BENJAMÍ 1er clasf MAX MEZQUITA
BENJAMÍ 2on clasf DANIEL ORESCHENKO
ALEVÍ, PREBENJAMÍ, BENJAMÍ (catg. unif) 1era clasf GRISELDA BAETA
ALEVÍ, PREBENJAMÍ, BENJAMÍ (catg. unif) 2ona clasf MARIA BLASCO
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat.
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc St.Cebrià
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL 220 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 32 37 39 36 35 39 34
2 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE 219 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 29 39 37 38 32 32 41
3 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 215 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   31 34 37 34 42 37
4 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 211 SANT JOAN B (COMPETICIO)   37 33 38 35 37 31
5 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 210 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 36 37 35 31 37 34
5 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 210 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 29 34 33 39 34 36 34
5 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 210 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 37 36 35 32
8 ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS 209 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 33 39 34 35 38 31 32
9 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 208 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31 33 38 36 38
9 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 208 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37 32 35 35 38
11 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 203 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29 34 32 32 34
11 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 203 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   29 33 37 29 42 33
13 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 202 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)   33 30 31 37 36 35
13 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 202 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 34 31 39 35 30 32
15 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 201 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33 27 36 35 32
16 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 198 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37 34 35 36 27
17 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 194 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28 32 35 32 32
17 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 194 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 25 33 36 32 30 37 26
19 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 189 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37 28 31 37 22
20 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 188 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34 32 29 37 18
21 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 186 SENSE EQUIP 37 27 27 29 32 33 28
22 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 185 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)   32 30 29 33 31 30
23 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 183 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34 26 32 29 26
24 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 180 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29 32 32 18 32
25 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 178 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23 23 34 38 29
25 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 178 SANT JOAN B (COMPETICIO) 21 30 29 33 34 26 26
27 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 177 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 28 20 25 27 33 36 28
28 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 176 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 24 34 21 28 31 30
28 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 176 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24 28 30 34 29
28 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 176 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26 35 34 29 29
31 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 174 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30 34 21 26 29
31 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 174 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34 26 26 27 24
33 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 173 CASTELLO JUVENIL 37 33 33 35 34 34  
34 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 170 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26 25 30 25 35
34 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 170 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24 23 35 31 28
36 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 169 SENSE EQUIP 24 28 26 28 26 29 32
36 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 169 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29 25 30 30 24
38 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 168 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29 31 27 27 27
39 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 167 SANT JOAN B (COMPETICIO) 26 25 21 29 27 30 30
40 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 165 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 33 22 34   37 33
41 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 161 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35 25 35 31  
42 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 160 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21 27 25 29 25
43 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 159 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 27 28 34 29   40 28
44 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 156 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29 29 27 25 21
44 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 156 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30 28 31 31  
46 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 151 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30 33 32 27  
47 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 147 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26 23 30 31   30 30
48 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 146 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30 32   34 20
49 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 145 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38 42   31  
50 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 143 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30 20 28 29 16
51 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 142 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20 25 23 23 27
51 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 142 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 25 21 27 23 22 24
53 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 140 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28 28 30   28
54 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 139 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32     38  
55 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 138 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33     32 35 38
55 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 138 SANT JOAN B (COMPETICIO)   22 26 25 26 22 17
55 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 138 SANT JOAN B (COMPETICIO) 16 21 25 29 32 21 10
58 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28     32 22
59 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 134 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 15 19 26 27 20 25 17
59 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 134 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29 23 29 27  
61 ACPP018303 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 133 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 32   30  
62 ACPP014953 GUIU SOLER, DAVID 131 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 34 38 32   27  
63 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 130 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)     37 34   29 30
63 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 130 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21 20 27 22 19
65 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 129 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33 31 38   27  
66 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 127 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10 25 27 21 20
66 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 127 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32 34 32    
68 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 123 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26 37 25    
69 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 122 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24 17 20 22 23
70 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 121 ROC 3 (COMPETICIO)   21 20 28 28 24  
71 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 120 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36       30
71 ACPP015792 CLOS SALDON, VICTOR 120 SANT JOAN B (COMPETICIO)     23 34   36 27
71 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 120 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15 17 23 25 19
71 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 120 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 29 32 28     31  
75 ACPP017192 SERRA FERRE, ERIC 119 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 25 32 33     26
76 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 118 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31   26    
77 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 115 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26 26   31   32
77 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 115 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27 18 24 19  
77 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 115 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28   29    
80 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 113 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 14 14 14 24 23 22 16
81 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 112 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27 13 25 26  
82 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 107 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 25 30 31   21  
83 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 105 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14 13 25 21 13
84 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 104 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19 18 22 21 4
85 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 103 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37 37   29  
85 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 103 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23   27 24 29  
87 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 100 MONTJUIC (COMPETICIO) 27 26 30 24     17
88 ACPP020991 BARRACHINA FARRAS, JORDINA 99 SANT JOAN C (COMPETICIO) 15 19 9 23 20 20 2
89 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 96 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25   26   18  
90 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 94 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 22 18 21   18 15
91 ACPP024031 RIO *, MATHEO 92 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24 20 17   17
91 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 92 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 18 19 20   19 16
93 ACPP016035 MORTON VIZCAY, IÑAKI 88 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 31 25   32      
94 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 87 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 9 9 22 20 27  
94 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 87 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29 31      
96 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 85 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19 19 20 13  
96 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29        
98 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 84 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10   21 18 17 3
99 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 82 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12 20 12 19  
99 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 82 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10   15 21 18  
99 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 82 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28   29      
102 ACPP021129 LOPEZ CALVET, GABRIEL 80 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 26 26         28
102 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 80 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14 22 18    
104 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 78 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15 14 19 13  
104 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26        
106 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 77 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14 15   18 10
106 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 77 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16     30  
106 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 77 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20   18 22    
109 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 76 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 12 15 8 21   21 7
109 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 76 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22 23   21  
111 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 75 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 15 10 18 13 19  
111 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 75 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22   19 17    
113 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 73 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10 13   22 18
113 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 73 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13 22 18 20  
113 ACPP017164 TEMPORAL DIAZ, FERRAN 73 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 20 24 23 26      
113 ACPP023954 ZEKRYA SAVOINI, ORIANA 73 SANT JOAN C (COMPETICIO)   21 19 20 13    
117 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 72 VENDRELL B (COMPETICIO)   10 12 24   26  
118 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 71 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22 26      
119 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 69 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8       33 28  
120 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19 18      
121 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28        
121 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 66 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18     25    
123 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 65 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 17 21       27  
123 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 65 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12   18 21    
123 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 65 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 10 16 16 20    
126 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25 18      
126 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 64 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18 18      
128 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 63 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26         37
128 ACPP025155 FERRERO REY, POL 63 VENDRELL B (COMPETICIO)     16 22   25  
128 ACPP024069 GUERRA PEIRO, ADRIA 63 MONTJUIC (COMPETICIO) 7 17 19 27      
131 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 60 SANT JOAN C (COMPETICIO) 10 18 11 15   16  
131 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 60 ROC 3 (COMPETICIO) 17 23 18 19      
131 ACPP022986 GRAU DE LA RICA, ANTONI 60 MONTJUIC (COMPETICIO) 21 21 18        
134 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23        
135 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 58 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15   12 19    
136 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 57 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 15 18 11 15   9  
137 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 56 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12   14 14 0
138 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22 12      
139 ACPP024805 RESTOY CAMACHO, EDUARD 54 EL VALLES G. (COMPETICIO) 18 15 21        
140 ACPP020136 CIRIA ESPINOSA, ELENA 53 SANT JOAN C (COMPETICIO) 16 18 15 19      
140 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 53 VENDRELL B (COMPETICIO) 12 16 25        
140 ACPP024054 TEIXIDO CAPDEVILA, MARC 53 ROC 3 (COMPETICIO) 14 20 19        
143 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 51 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9 13 17    
143 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20 12      
143 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29        
143 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20          
147 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14        
148 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 49 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 8 10 11     20  
149 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 48 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12 15      
150 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 47 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10 7 10 9 0
151 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8 12   13  
151 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 46 ROC 3 (COMPETICIO) 9 10 14     13  
151 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14     7  
154 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 45 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12     19    
155 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 43 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14 6     10
155 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 43 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6 4 17 16  
155 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 43 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 1 9 8 7 8 11  
155 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 43 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10 12 12    
159 ACPP020333 CARTAÑA CASELLAS, ALEJANDRO 42 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18   24        
160 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 41 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13 14      
161 ACPP015768 SANCHEZ FERNANDEZ, SONIA 40 INDIVIDUAL             40
161 ACPP022506 NEBOT MONTULL, SERGI 40 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   20   20      
161 ACPP025050 CARBONELL RETAMAL, MARC 40 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 17 9 14        
164 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11        
165 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 37 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6     12    
166 ACPP023926 AMILBURU DIEZ, MANUEL 36 SANT JOAN C (COMPETICIO) 7 14       15  
166 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22        
166 ACPP023964 LOPEZ ESTEBAN, SERGI 36 MONTJUIC (COMPETICIO)   19 17        
166 ACPP014082 ALEGRE ORDUNA, ALEIX 36 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   36          
170 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 35 ROC 3 (COMPETICIO) 4 10 14     7  
170 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12        
172 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 34 INDIVIDUAL             34
172 ACPP021826 BONETA CAMI, ALBERT 34 INDIVIDUAL             34
172 ACPP025506 MARTINEZ MARCO, ORIOL 34 INDIVIDUAL             34
172 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18          
172 ACPP020079 DOMINGUEZ CAMARA, VICTOR 34 CAN RAFEL (COMPETICIO) 8 26          
177 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6   8 8  
178 ACPP023278 PONS AMILLS, VALENTI 32 INDIVIDUAL             32
178 ACPP024804 RESTOY CAMACHO, ALBERT 32 EL VALLES G. (COMPETICIO) 11 8 13        
180 ACPP018392 CLAVERIA ESPUIS, CARLOS 31 INDIVIDUAL             31
180 ACPP017270 SANCHEZ FERNANDEZ, ELISENDA 31 INDIVIDUAL             31
180 ACPP017829 ALBA SILES, VICTOR 31 INDIVIDUAL             31
180 ACPP025505 MARTINEZ MARCO, MARINA 31 INDIVIDUAL             31
180 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 31 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)       5 10 13 3
180 ACPP023058 HERRERA REDONDO, GUILLEM 31 INDIVIDUAL           31  
180 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 31 VENDRELL B (COMPETICIO) 5   13 13      
187 ACPP014846 ROMERO CIRAUQUI, LAURA 30 INDIVIDUAL             30
187 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 30 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9 9 8 4 0
187 ACPP020277 CAMACHO RAMONET, EUDALD 30 SANT JOAN C (COMPETICIO) 9     21      
187 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 30 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14 13      
187 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 30 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)   10 10 10      
187 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15        
187 ACPP014628 BELTRAN POMEDIO, MANEL 30 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   30          
187 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 30 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30            
195 ACPP018524 SAN SATURNINO SOTES, JOSE VICENTE 29 INDIVIDUAL             29
195 ACPP015741 YAÑEZ PEREZ, ENRIC 29 INDIVIDUAL             29
195 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 29 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11 7      
195 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17          
199 ACPP024626 BOIRA LOPEZ, ARES 28 INDIVIDUAL             28
199 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18        
199 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16          
202 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)       27      
202 ACPP023011 NATES MATA, OSCAR 27 INDIVIDUAL     12 15      
202 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13        
202 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13          
202 ACPP022340 CHECA IBAÑEZ, MARIO 27 EL VALLES G. (COMPETICIO)   27          
207 ACPP024623 BOIRA LOPEZ, MARIA JESUS 26 INDIVIDUAL             26
207 ACPP024891 CORIHUELA ROIG, ANNA 26 VENDRELL B (COMPETICIO) 7 10 9        
207 ACPP020331 ORTEU IRURRE, ROGER 26 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26          
207 ACPP015552 RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT 26 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26            
211 ACPP024715 RISSI MIOZZO, NINA 25 INDIVIDUAL             25
211 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14        
211 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 25 EL VALLES G. (COMPETICIO)   25          
214 ACPP021621 PARRA GONZALEZ, NADIA 24 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)       24      
214 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 24 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 6 10 8        
216 ACPP021603 ARAGUNDEZ SABATER, ADRIA 23 INDIVIDUAL             23
216 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 23 INDIVIDUAL             23
216 ACPP021174 PLANA ALDOMA, BRONTE 23 SANT JOAN C (COMPETICIO)       23      
216 ACPP020332 ORTEU IRURRE, ELISENDA 23 SANT JOAN B (COMPETICIO)   23          
220 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 22 VENDRELL B (COMPETICIO) 11   3 8      
220 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22        
220 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16        
220 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9          
220 ACPP022341 CHECA IBAÑEZ, AGUSTIN 22 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   22          
225 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15        
225 ACPP024893 POZO CIBRIAN, MARIA 20 VENDRELL B (COMPETICIO) 11 7 2        
225 ACPP024250 MONTANER ROVIRA, ERIC 20 INDIVIDUAL   20          
228 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 18 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4 1 4 3 0
228 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5        
228 ACPP021821 NAVARRO SANCHO, NIL 18 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18            
228 ACPP025381 JURRI *, ERIK 18 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)         18    
232 ACPP025379 BALASCH GOMEZ, GERARD 17 INDIVIDUAL             17
232 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 17 VENDRELL B (COMPETICIO) 3 7       7  
232 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6        
235 ACPP025109 NOCEDA CIURO, MARTI 16 INDIVIDUAL   16          
236 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 15 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7     8      
236 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3          
236 ACPP017257 GARRIDO VILCHES, MANUEL 15 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   15          
236 ACPP023550 MUNDET LOPEZ, ORIOL 15 EL VALLES G. (COMPETICIO) 5 10          
236 ACPP016344 SALA COLLADO, GUILLEM 15 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 15            
241 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 14 INDIVIDUAL       14      
241 ACPP023860 GONZALEZ LUMBIERRES, OSCAR 14 SANT JOAN C (COMPETICIO)       14      
241 ACPP022885 RUEDA DE VICENTE, JACOBO 14 EL VALLES G. (COMPETICIO)   14   0      
241 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14        
241 ACPP025102 PONSA ESPINET, MIREIA 14 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)   14          
241 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 14 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)         14    
247 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13          
247 ACPP025053 POMBO CANO, ALBERT 13 INDIVIDUAL   13          
249 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5        
249 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5        
251 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9        
251 ACPP022248 VIVES VILLORIA, ALBERT 9 EL VALLES G. (COMPETICIO)   9          
253 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7            
254 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3            
255 ACPP025062 GONZALEZ MARCHAL, LAURA 2 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 2            
256 ACPP024126 CESPEDES GIRONA, MIREIA 0 ROC 3 (COMPETICIO) 0            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Júnior Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat.
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc St.Cebrià
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL 220 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 32 37 39 36 35 39 34
2 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE 219 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 29 39 37 38 32 32 41
3 ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS 209 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 33 39 34 35 38 31 32
4 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 198 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37 34 35 36 27
5 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 173 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 37 33 33 35 34 34  
6 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 161 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35 25 35 31  
7 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 160 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21 27 25 29 25
8 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 146 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30 32   34 20
9 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 145 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38 42   31  
10 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 139 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32     38  
11 ACPP018303 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 133 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 32   30  
12 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 120 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 29 32 28     31  
13 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 103 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37 37   29  
14 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 96 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25   26   18  
15 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29        
16 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 82 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28   29      
17 ACPP017164 TEMPORAL DIAZ, FERRAN 73 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 20 24 23 26      
18 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28        
19 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29        
19 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20          
21 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 49 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 8 10 11     20  
22 ACPP018524 SAN SATURNINO SOTES, JOSE VICENTE 29 INDIVIDUAL             29
22 ACPP015741 YAÑEZ PEREZ, ENRIC 29 INDIVIDUAL             29
24 ACPP020332 ORTEU IRURRE, ELISENDA 23 SANT JOAN B (COMPETICIO)   23          
25 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22        
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Cadet Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat.
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc St.Cebrià
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 210 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 36 37 35 31 37 34
1 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 210 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 29 34 33 39 34 36 34
3 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 208 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31 33 38 36 38
3 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 208 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37 32 35 35 38
5 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 202 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 34 31 39 35 30 32
6 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 201 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33 27 36 35 32
7 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 194 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 25 33 36 32 30 37 26
8 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 189 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37 28 31 37 22
9 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 188 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34 32 29 37 18
10 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 186 SENSE EQUIP 37 27 27 29 32 33 28
11 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 183 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34 26 32 29 26
12 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 180 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29 32 32 18 32
13 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 169 SENSE EQUIP 24 28 26 28 26 29 32
14 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 165 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 33 22 34   37 33
15 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 159 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 27 28 34 29   40 28
16 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 156 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29 29 27 25 21
17 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 147 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26 23 30 31   30 30
18 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 134 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29 23 29 27  
19 ACPP014953 GUIU SOLER, DAVID 131 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 34 38 32   27  
20 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 130 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)     37 34   29 30
21 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 129 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33 31 38   27  
22 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 127 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32 34 32    
23 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 123 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26 37 25    
24 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 120 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36       30
24 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 120 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15 17 23 25 19
26 ACPP017192 SERRA FERRE, ERIC 119 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 25 32 33     26
27 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 115 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27 18 24 19  
27 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 115 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28   29    
29 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 107 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 25 30 31   21  
30 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 103 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23   27 24 29  
31 ACPP016035 MORTON VIZCAY, IÑAKI 88 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 31 25   32      
32 ACPP021129 LOPEZ CALVET, GABRIEL 80 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 26 26         28
33 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26        
34 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 75 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22   19 17    
35 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 66 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18     25    
36 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 65 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 17 21       27  
37 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25 18      
38 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 51 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9 13 17    
39 ACPP015768 SANCHEZ FERNANDEZ, SONIA 40 INDIVIDUAL             40
39 ACPP022506 NEBOT MONTULL, SERGI 40 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   20   20      
41 ACPP014082 ALEGRE ORDUNA, ALEIX 36 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   36          
42 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18          
43 ACPP023278 PONS AMILLS, VALENTI 32 INDIVIDUAL             32
44 ACPP018392 CLAVERIA ESPUIS, CARLOS 31 INDIVIDUAL             31
45 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 30 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30            
46 ACPP024626 BOIRA LOPEZ, ARES 28 INDIVIDUAL             28
47 ACPP020331 ORTEU IRURRE, ROGER 26 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26          
47 ACPP015552 RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT 26 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26            
49 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9          
49 ACPP022341 CHECA IBAÑEZ, AGUSTIN 22 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   22          
51 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6        
52 ACPP025109 NOCEDA CIURO, MARTI 16 INDIVIDUAL   16          
53 ACPP017257 GARRIDO VILCHES, MANUEL 15 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   15          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Infantil Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat.
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc St.Cebrià
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 215 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   31 34 37 34 42 37
2 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 210 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 37 36 35 32
3 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 203 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29 34 32 32 34
3 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 203 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   29 33 37 29 42 33
5 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 194 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28 32 35 32 32
6 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 178 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23 23 34 38 29
6 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 178 SANT JOAN B (COMPETICIO) 21 30 29 33 34 26 26
8 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 177 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 28 20 25 27 33 36 28
9 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 174 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34 26 26 27 24
10 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 170 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26 25 30 25 35
11 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 169 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29 25 30 30 24
12 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 168 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29 31 27 27 27
13 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 156 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30 28 31 31  
14 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 151 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30 33 32 27  
15 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 143 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30 20 28 29 16
16 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 142 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 25 21 27 23 22 24
17 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 138 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33     32 35 38
18 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 130 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21 20 27 22 19
19 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 127 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10 25 27 21 20
20 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 121 ROC 3 (COMPETICIO)   21 20 28 28 24  
21 ACPP015792 CLOS SALDON, VICTOR 120 SANT JOAN B (COMPETICIO)     23 34   36 27
22 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 118 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31   26    
23 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 113 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 14 14 14 24 23 22 16
24 ACPP020991 BARRACHINA FARRAS, JORDINA 99 SANT JOAN C (COMPETICIO) 15 19 9 23 20 20 2
25 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 84 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10   21 18 17 3
26 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 77 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16     30  
27 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 73 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10 13   22 18
28 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 69 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8       33 28  
29 ACPP024069 GUERRA PEIRO, ADRIA 63 MONTJUIC (COMPETICIO) 7 17 19 27      
30 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 60 ROC 3 (COMPETICIO) 17 23 18 19      
30 ACPP022986 GRAU DE LA RICA, ANTONI 60 MONTJUIC (COMPETICIO) 21 21 18        
32 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23        
33 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 58 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15   12 19    
34 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22 12      
35 ACPP024805 RESTOY CAMACHO, EDUARD 54 EL VALLES G. (COMPETICIO) 18 15 21        
36 ACPP020136 CIRIA ESPINOSA, ELENA 53 SANT JOAN C (COMPETICIO) 16 18 15 19      
36 ACPP024054 TEIXIDO CAPDEVILA, MARC 53 ROC 3 (COMPETICIO) 14 20 19        
38 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20 12      
39 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14        
40 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 48 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12 15      
41 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 46 ROC 3 (COMPETICIO) 9 10 14     13  
42 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 43 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10 12 12    
43 ACPP020333 CARTAÑA CASELLAS, ALEJANDRO 42 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18   24        
44 ACPP025050 CARBONELL RETAMAL, MARC 40 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 17 9 14        
45 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11        
46 ACPP023926 AMILBURU DIEZ, MANUEL 36 SANT JOAN C (COMPETICIO) 7 14       15  
46 ACPP023964 LOPEZ ESTEBAN, SERGI 36 MONTJUIC (COMPETICIO)   19 17        
48 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 35 ROC 3 (COMPETICIO) 4 10 14     7  
48 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12        
50 ACPP017270 SANCHEZ FERNANDEZ, ELISENDA 31 INDIVIDUAL             31
50 ACPP017829 ALBA SILES, VICTOR 31 INDIVIDUAL             31
50 ACPP023058 HERRERA REDONDO, GUILLEM 31 INDIVIDUAL           31  
53 ACPP014846 ROMERO CIRAUQUI, LAURA 30 INDIVIDUAL             30
53 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 30 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9 9 8 4 0
53 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 30 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14 13      
53 ACPP014628 BELTRAN POMEDIO, MANEL 30 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   30          
57 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 29 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11 7      
57 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17          
59 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16          
60 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)       27      
60 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13          
60 ACPP023011 NATES MATA, OSCAR 27 INDIVIDUAL     12 15      
63 ACPP024623 BOIRA LOPEZ, MARIA JESUS 26 INDIVIDUAL             26
64 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 24 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 6 10 8        
65 ACPP021603 ARAGUNDEZ SABATER, ADRIA 23 INDIVIDUAL             23
65 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 23 INDIVIDUAL             23
65 ACPP021174 PLANA ALDOMA, BRONTE 23 SANT JOAN C (COMPETICIO)       23      
68 ACPP024250 MONTANER ROVIRA, ERIC 20 INDIVIDUAL   20          
69 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5        
69 ACPP021821 NAVARRO SANCHO, NIL 18 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18            
71 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 14 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)         14    
72 ACPP025053 POMBO CANO, ALBERT 13 INDIVIDUAL   13          
73 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Aleví Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat.
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc St.Cebrià
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 211 SANT JOAN B (COMPETICIO)   37 33 38 35 37 31
2 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 202 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)   33 30 31 37 36 35
3 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 185 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)   32 30 29 33 31 30
4 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 176 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 24 34 21 28 31 30
5 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 174 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30 34 21 26 29
6 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 167 SANT JOAN B (COMPETICIO) 26 25 21 29 27 30 30
7 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 140 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28 28 30   28
8 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 138 SANT JOAN B (COMPETICIO)   22 26 25 26 22 17
8 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 138 SANT JOAN B (COMPETICIO) 16 21 25 29 32 21 10
10 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28     32 22
11 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 134 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 15 19 26 27 20 25 17
12 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 122 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24 17 20 22 23
13 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 115 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26 26   31   32
14 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 112 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27 13 25 26  
15 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 104 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19 18 22 21 4
16 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 100 MONTJUIC (COMPETICIO) 27 26 30 24     17
17 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 94 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 22 18 21   18 15
18 ACPP024031 RIO *, MATHEO 92 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24 20 17   17
18 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 92 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 18 19 20   19 16
20 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 87 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 9 9 22 20 27  
20 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 87 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29 31      
22 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 85 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19 19 20 13  
23 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 82 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10   15 21 18  
24 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 80 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14 22 18    
25 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 78 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15 14 19 13  
26 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 77 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14 15   18 10
26 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 77 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20   18 22    
28 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 76 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 12 15 8 21   21 7
28 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 76 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22 23   21  
30 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 75 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 15 10 18 13 19  
31 ACPP023954 ZEKRYA SAVOINI, ORIANA 73 SANT JOAN C (COMPETICIO)   21 19 20 13    
32 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 72 VENDRELL B (COMPETICIO)   10 12 24   26  
33 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19 18      
34 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 65 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12   18 21    
34 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 65 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 10 16 16 20    
36 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 64 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18 18      
37 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 63 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26         37
38 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 60 SANT JOAN C (COMPETICIO) 10 18 11 15   16  
39 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 57 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 15 18 11 15   9  
40 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 56 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12   14 14 0
41 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 47 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10 7 10 9 0
42 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8 12   13  
42 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14     7  
44 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 45 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12     19    
45 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 43 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14 6     10
45 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 43 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 1 9 8 7 8 11  
47 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 41 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13 14      
48 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 37 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6     12    
49 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 34 INDIVIDUAL             34
49 ACPP021826 BONETA CAMI, ALBERT 34 INDIVIDUAL             34
49 ACPP020079 DOMINGUEZ CAMARA, VICTOR 34 CAN RAFEL (COMPETICIO) 8 26          
52 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6   8 8  
53 ACPP024804 RESTOY CAMACHO, ALBERT 32 EL VALLES G. (COMPETICIO) 11 8 13        
54 ACPP025505 MARTINEZ MARCO, MARINA 31 INDIVIDUAL             31
54 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 31 VENDRELL B (COMPETICIO) 5   13 13      
56 ACPP020277 CAMACHO RAMONET, EUDALD 30 SANT JOAN C (COMPETICIO) 9     21      
57 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13        
57 ACPP022340 CHECA IBAÑEZ, MARIO 27 EL VALLES G. (COMPETICIO)   27          
59 ACPP024891 CORIHUELA ROIG, ANNA 26 VENDRELL B (COMPETICIO) 7 10 9        
60 ACPP024715 RISSI MIOZZO, NINA 25 INDIVIDUAL             25
60 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14        
60 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 25 EL VALLES G. (COMPETICIO)   25          
63 ACPP021621 PARRA GONZALEZ, NADIA 24 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)       24      
64 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16        
64 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 22 VENDRELL B (COMPETICIO) 11   3 8      
66 ACPP024893 POZO CIBRIAN, MARIA 20 VENDRELL B (COMPETICIO) 11 7 2        
67 ACPP025379 BALASCH GOMEZ, GERARD 17 INDIVIDUAL             17
67 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 17 VENDRELL B (COMPETICIO) 3 7       7  
69 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 15 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7     8      
69 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3          
69 ACPP023550 MUNDET LOPEZ, ORIOL 15 EL VALLES G. (COMPETICIO) 5 10          
69 ACPP016344 SALA COLLADO, GUILLEM 15 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 15            
73 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14        
73 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 14 INDIVIDUAL       14      
73 ACPP023860 GONZALEZ LUMBIERRES, OSCAR 14 SANT JOAN C (COMPETICIO)       14      
76 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13          
77 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5        
78 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3            
79 ACPP025062 GONZALEZ MARCHAL, LAURA 2 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 2            
80 ACPP024126 CESPEDES GIRONA, MIREIA 0 ROC 3 (COMPETICIO) 0            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat.
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc St.Cebrià
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 176 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24 28 30 34 29
1 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 176 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26 35 34 29 29
3 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 170 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24 23 35 31 28
4 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 142 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20 25 23 23 27
5 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 105 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14 13 25 21 13
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 82 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12 20 12 19  
7 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 73 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13 22 18 20  
8 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 71 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22 26      
9 ACPP025155 FERRERO REY, POL 63 INDIVIDUAL     16 22   25  
10 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 53 VENDRELL B (COMPETICIO) 12 16 25        
11 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 43 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6 4 17 16  
12 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22        
13 ACPP025506 MARTINEZ MARCO, ORIOL 34 INDIVIDUAL             34
14 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 31 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)       5 10 13 3
15 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15        
16 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18        
17 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15        
18 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 18 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4 1 4 3 0
18 ACPP025381 JURRI *, ERIK 18 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)         18    
20 ACPP022885 RUEDA DE VICENTE, JACOBO 14 EL VALLES G. (COMPETICIO)   14   0      
21 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5        
22 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9        
22 ACPP022248 VIVES VILLORIA, ALBERT 9 EL VALLES G. (COMPETICIO)   9          

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC