Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 19594
17.10.2012

JuvenilsInscripcions provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Inscripcions provisionals a la 5ena prova (aplaçada) del Rànquing i Interclubs Juvenil a Castelló Empuriabrava (zona única). Inscripcions fins dimecres 17 d'octubre
CASTELLÓ EMPURIABRAVA PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 20/10/12 a les 10:00 (prova aplaçada)
Inscripcions provisionals fins el 17/10/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP021170 VENDRELL ALDOMA, ANIOL 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
2 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICIACIO)
3 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 19,9 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
4 ACPP025377 TRUSHINSKAJA *, VANESSA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
5 ACPP025376 TRUSHINSKAJA *, POLINA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
6 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
7 ACPP024996 VYSOKOVSKIY *, GLEB 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
8 ACPP024468 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
10 ACPP024474 ROCA TANYA, JAN 21 Categoria Iniciació MAS PAGES JUVENIL (INICIACIO)
11 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
12 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,2 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
13 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
14 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
15 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
16 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
17 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
18 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
19 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 21 Categoria Iniciació GOLFESTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
20 ACPP023973 TRECCAGNOLI ROMERO, DANIEL 21 Categoria Iniciació FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
21 ACPP025155 FERRERO REY, POL 14,9 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
22 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 15,8 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
23 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
24 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 17,4 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
25 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 8,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
26 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 10,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
27 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 13,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
28 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 13,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 17,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 18,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
31 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 20,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
32 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
33 ACPP025381 JURRI *, ERIK 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
34 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 19,4 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
35 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
36 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 2,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
37 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 6,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
38 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
39 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
40 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 16,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
41 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
42 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 13,4 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
43 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 20,2 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
44 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 8,4 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
45 ACPP024031 RIO *, MATHEO 15 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
46 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 18,2 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
47 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
48 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
49 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 2,2 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
50 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 5,2 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
51 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 7,7 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
52 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 14,5 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
53 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 1,9 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
54 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 5,6 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
55 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 9,2 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
56 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI (+)1,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
57 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 3,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
58 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 4,9 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
59 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 5,6 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
60 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 5,9 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
61 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 0,9 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
62 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 1,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
63 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 2,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
64 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 8,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
65 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 11,4 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
66 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 12,9 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
67 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 11,6 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
68 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 1,6 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
69 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 1,7 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
70 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 3,9 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
CASTELLÓ EMPURIABRAVA PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 20/10/12 a les 10:00 (prova aplaçada)
Inscripcions provisionals fins el 17/10/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 8,4 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
2 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 2 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
3 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 4,4 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
4 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 5,6 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
5 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 10 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
6 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 11 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
7 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 12,5 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
8 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 16,6 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
9 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 2,1 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
10 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 6,3 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
11 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 10,1 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC