Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificació juvenils 2ª prova rànquing competició zona est

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18174
22.04.2012

JuvenilsClassificació juvenils 2ª prova rànquing competició zona est

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició Rànquing 1 Rànquing 2
  Hcp 1 Franciac
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts
1 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 71 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37
2 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 70 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37
2 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 70 CASTELLO JUVENIL 37 33
4 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 69 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33
4 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 69 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33
6 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 67 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34
7 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 66 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34
8 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 65 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35
9 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33
9 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 64 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32
9 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 64 SENSE EQUIP 37 27
12 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 63 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35
12 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 63 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32
14 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 62 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34
14 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 62 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32
16 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 61 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26
17 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 60 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31
17 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 60 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28
19 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 58 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30
19 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 58 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27
21 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 56 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28
21 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 56 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27
21 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 56 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27
24 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 55 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24
25 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 54 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27
25 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 54 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26
25 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 54 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26
28 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 53 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29
28 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 53 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28
28 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 53 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28
28 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 53 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23
32 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 52 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30
32 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 52 SENSE EQUIP 24 28
32 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 52 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26
32 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 52 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25
32 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 52 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21
37 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 51 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29
37 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 51 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27
37 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20
40 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 50 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21
41 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 49 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25
42 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 48 SENSE EQUIP 23 25
43 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 46 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25
43 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 46 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23
45 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 44 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20
46 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 41 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28
46 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 41 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18
48 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 39 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22
49 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 38 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21
49 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 38 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20
51 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 37 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26
51 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 37 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20
51 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 37 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17
54 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20
54 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 36 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17
54 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 36 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17
57 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 35 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35
58 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 34 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19
58 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18
58 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 34 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13
61 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 33 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21
61 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 33 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16
61 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 33 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15
64 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 32 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23
65 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 31 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19
65 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 31 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17
65 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 31 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15
65 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 31 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13
69 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17
69 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 29 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29  
71 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 28 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19
71 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16
71 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 28 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10
74 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 27 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27
74 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15
74 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15
74 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13
78 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26
78 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12
78 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12
81 ACPP024031 RIO *, MATHEO 25 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14
81 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11
81 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 25 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10
81 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6
85 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 24 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14
85 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 24 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14
87 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 23 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23
87 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 23 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9
89 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9
89 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 22 SENSE EQUIP 22  
91 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 21 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21
92 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12
92 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 20 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20  
94 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 19 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10
94 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 19 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6
96 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 17 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6
96 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 17 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17  
98 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 16 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4
99 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3
99 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15  
101 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 14 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14
101 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14  
103 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 13 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13
103 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13
103 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3
106 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 11 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11
106 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 11 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11
106 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 11 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8
106 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 11 SENSE EQUIP 11  
110 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 10 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)   10
110 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 10 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10
110 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 10 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10
113 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 9 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9
114 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8  
115 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 7 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6
115 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 7 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2
115 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1
115 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 7 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7  
115 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7  
120 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 6 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6
121 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 5 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5
121 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 5 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2
123 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3  
124 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 0 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Júnior Competició Rànquing 1 Rànquing 2
  Hcp 1 Franciac
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts
1 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 70 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 37 33
2 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 69 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33
3 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 67 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34
4 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 60 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31
5 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 56 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28
6 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 54 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26
7 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 53 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29
7 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 53 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28
7 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 53 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23
10 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 52 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25
11 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20
12 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 38 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20
13 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 22 SENSE EQUIP 22  
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Cadet Competició Rànquing 1 Rànquing 2
  Hcp 1 Franciac
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts
1 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 70 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37
2 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 66 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34
3 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 65 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35
4 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 64 SENSE EQUIP 37 27
5 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 62 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34
5 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 62 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32
7 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 60 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28
8 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 58 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30
8 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 58 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27
10 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 54 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26
11 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 52 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30
11 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 52 SENSE EQUIP 24 28
13 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 49 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25
14 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 46 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25
15 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 41 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18
16 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 39 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22
17 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 36 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17
18 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 35 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35
19 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18
20 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 29 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29  
21 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 27 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27
22 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 23 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23
23 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9
24 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 21 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21
25 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12
26 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 11 SENSE EQUIP 11  
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Infantil Competició Rànquing 1 Rànquing 2
  Hcp 1 Franciac
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts
1 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 71 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37
2 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 69 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33
3 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 64 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32
4 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 63 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35
4 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 63 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32
6 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 61 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26
7 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 56 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27
7 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 56 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27
9 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 52 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21
10 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 51 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29
10 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 51 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27
12 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 38 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21
13 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20
13 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 36 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17
15 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 34 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13
16 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 33 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16
16 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 33 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15
18 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 31 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19
18 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 31 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13
20 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17
21 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16
22 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15
22 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15
22 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13
25 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 25 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10
26 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 23 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9
27 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 20 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20  
28 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 19 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10
29 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3
30 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 11 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11
31 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 9 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9
32 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8  
33 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7  
34 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 5 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2
35 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 0 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Aleví Competició Rànquing 1 Rànquing 2
  Hcp 1 Franciac
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts
1 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33
2 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 54 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27
3 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 53 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28
4 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 52 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26
5 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 48 SENSE EQUIP 23 25
6 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 41 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28
7 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 37 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26
7 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 37 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20
7 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 37 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17
10 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 34 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19
11 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 33 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21
12 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 31 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15
13 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 28 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10
14 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26
14 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12
14 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12
17 ACPP024031 RIO *, MATHEO 25 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14
17 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11
17 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6
20 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 24 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14
20 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 24 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14
22 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 19 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6
23 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 17 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6
23 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 17 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17  
25 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 16 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4
26 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3
27 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14  
28 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 13 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13
28 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13
30 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 11 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11
30 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 11 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8
32 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 10 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10
33 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1
33 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 7 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7  
35 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 6 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6
36 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3  
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1 Rànquing 2
  Hcp 1 Franciac
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 55 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24
2 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 50 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21
3 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 46 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23
4 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 44 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20
5 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 32 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 31 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17
7 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 28 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19
8 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15  
9 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 14 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14
10 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 10 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10
11 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 7 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6
11 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 7 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2
13 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 5 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC