Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 478
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

20.10.2008

Llista dels 331 handicaps positius.

MARC LLORET DALMAU (+)6,7
MANUEL PEREZ PEÑA (+)6,2
JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)5,9
AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,5
JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)5,4
FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)5,3
FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)5,2
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)5,1
JORDI SALVA JULIA (+)5,1
10º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)5
11º BARTO JIMENEZ FELIU (+)4,9
12º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,7
12º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)4,7
14º ENRIC ROVIROSA REDO (+)4,6
15º ENRIC SANZ RAMON (+)4,4
15º JORDI SERRA BLANCH (+)4,4
17º CARLES PEREZ GELMA (+)4,3
18º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)4,1
18º AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)4,1
18º ALBERT MOREU GARCIA (+)4,1
21º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)4
21º MANUEL MELLADO CABALLERO (+)4
23º DANIEL STUART COLEMAN (+)3,9
23º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)3,9
25º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)3,8
26º JORDI SABORIT FLORETA (+)3,7
26º JUAN JOSE BERRIO GAYO (+)3,7
26º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
26º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,7
26º RAMON JARDI MARTI (+)3,7
31º JOAN PALOMER MASGRAU (+)3,6
32º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3,5
32º JAUME PALLARES CALVO (+)3,5
32º JORDI PONS SEGALA (+)3,5
32º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,5
32º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,5
32º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)3,5
38º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,4
38º DAVID SOLE MARZO (+)3,4
40º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,3
41º JUAN MARTI ILLAS (+)3,2
41º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)3,2
43º JOAN MOLINA ORENCH (+)3,1
43º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
43º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,1
43º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,1
43º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)3,1
43º JORDI POLO GONZALEZ (+)3,1
49º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)3
49º JORDI GARCIA PINTO (+)3
49º JOAN POCH VIVOLAS (+)3
52º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)2,8
52º EDUARDO Mª GARCIA MALDONADO (+)2,8
52º CARLES TORRUS ROIG (+)2,8
52º MIGUEL MEDINA OLID (+)2,8
52º JOSEP GARCIA FERRAS (+)2,8
57º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)2,7
57º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)2,7
57º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,7
57º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)2,7
57º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,7
62º TOMAS ALBERTO TOMAS RUIZ (+)2,6
62º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)2,6
62º PEPE GARCIA GARCIA (+)2,6
62º JOSEP SUAREZ ALSINA (+)2,6
62º JORDI PLANAS GRANDE (+)2,6
67º MIGUEL MONDARAY PEREZ (+)2,5
67º ALBERT GIRONES STIERLE (+)2,5
67º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)2,5
67º JOAN PERICH ROMERO (+)2,5
67º MARÇAL MORE VIDAL (+)2,5
67º JOSEP GURILLO HUETA (+)2,5
67º FRANK GELABERT CARANDELL (+)2,5
67º JACINT CORRALES GARCES (+)2,5
67º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)2,5
67º EMILI SANMARTIN MULERO (+)2,5
67º CONRAD LLADO PLA (+)2,5
67º SALVADOR MOREU GARCIA (+)2,5
79º ROGER STILLWELL (+)2,4
79º IÑAKI IRUSKIETA ARROJO (+)2,4
79º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)2,4
79º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)2,4
79º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,4
79º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)2,4
79º DAVID RIERA VALLCORBA (+)2,4
86º GALO GASCO FERNANDEZ (+)2,3
86º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2,3
86º MARC GARCIA PINTO (+)2,3
86º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)2,3
90º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)2,2
90º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,2
90º XAVIER BARNILS GARCIA (+)2,2
90º TONI ARMENGOL NAUDI (+)2,2
90º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,2
90º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,2
90º ANTONIO GARCIA AVILA (+)2,2
90º OSCAR VALVERDE GARCIA (+)2,2
90º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)2,2
99º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)2,1
99º RAMON CORRAL PRIETO (+)2,1
99º PEP ANGLES ROS (+)2,1
99º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
99º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,1
99º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,1
99º LUIS GRIFE GUIU (+)2,1
99º ALAN WEIR (+)2,1
99º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2,1
108º KIKU ARGEMI CARBONELL (+)2
108º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)2
108º JOSEP SEGURA PONCE (+)2
108º JOSEP GASULL BONAFONT (+)2
108º DAVID PERONA MEDINA (+)2
108º DIEGO ENRIQUE SANTILLAN (+)2
114º ANTONIO MARTINEZ RIOS (+)1,9
114º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)1,9
114º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)1,9
114º SALVADOR PAREJA LAREDO (+)1,9
114º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,9
114º CARLOS CAMACHO CERRO (+)1,9
114º JESUS SEGUI FUENTES (+)1,9
121º MIQUEL MARIN RAMOS (+)1,8
121º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)1,8
121º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)1,8
121º POL SERRATOSA FANDOS (+)1,8
121º CLAUDIO LUENGO VILLAZAN (+)1,8
121º FRANCESC PEREZ GELMA (+)1,8
121º OSCAR GARCIA VALERA (+)1,8
128º KEVIN JOE MOK CHACON (+)1,7
128º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,7
128º GUILLEM ESCABROS NOVES (+)1,7
128º GINES FERNANDEZ CORBALAN (+)1,7
128º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)1,7
133º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)1,6
133º JAUME BERTRAN ALBET (+)1,6
133º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,6
133º ANTONIO GILA RODRIGUEZ (+)1,6
133º JOAN SALA PIELLA (+)1,6
133º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,6
133º JORDI CLOTET RIFE (+)1,6
133º ALBERT GABARRO VALLS (+)1,6
133º JUAN GIL FONTANALS (+)1,6
133º CARLOS POLEY GARCIA (+)1,6
143º RICARD DIAZ CARRERAS (+)1,5
143º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)1,5
143º RAFAEL RAMOS MERINO (+)1,5
143º JAUME COLL RIGAU (+)1,5
143º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
143º CARLOS CASTELL SALVANES (+)1,5
143º JAUME GUARDIOLA GALCERAN (+)1,5
143º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,5
143º NIL LARSERIC CAMACHO RAMONET (+)1,5
143º LLUIS ESPINALT VILA (+)1,5
143º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,5
154º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,4
154º RAMON JIMENEZ MAESO (+)1,4
154º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1,4
154º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)1,4
154º JORDI MARTINEZ NOYA (+)1,4
154º ANTONIO PEREZ QUERO (+)1,4
154º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)1,4
154º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)1,4
154º JOAN FRANCESC ALONSO SANS (+)1,4
154º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)1,4
164º MANUEL AMOR ROYO (+)1,3
164º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)1,3
164º ANTONIO MONGE RODRIGUEZ (+)1,3
164º JOSEP Mª MARTI BARRACHINA (+)1,3
164º JORDI CANTO GARCIA (+)1,3
164º JOSE LUIS ARCOS CABALLERO (+)1,3
164º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)1,3
164º EMILIO BORREGO PRADOS (+)1,3
164º ANTONIO GOMEZ SANCHEZ (+)1,3
164º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)1,3
164º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,3
164º FRANCISCO JAVIER REDEL ENRICH (+)1,3
164º JUAN JOSE POZO ALCANTARA (+)1,3
164º OSCAR DAVID BUENDIA PEREGRINA (+)1,3
178º ENRIC PUJOL BLANCH (+)1,2
178º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)1,2
178º JOSEP ESCABROS DURO (+)1,2
178º SALVADOR PEREZ GONZALEZ (+)1,2
178º XAVIER ROCA DESCAMPS (+)1,2
178º ANGEL MARTINEZ CHICO (+)1,2
184º FRANCISCO RAFAEL GARRIGA POMAR (+)1,1
184º COLIN PAUL KELLY (+)1,1
184º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,1
184º JUAN PAZ ESCOBAR (+)1,1
184º SERGI ARISA SAEZ (+)1,1
184º JAUME TORRENTS TOMOS (+)1,1
184º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)1,1
184º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,1
192º EMILIO SANCHEZ ESTARLI (+)1
192º ANTONIO NAVARRO LUNA (+)1
192º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)1
192º ALBERT CARNE BABIA (+)1
192º LUCIANO PEÑAS LEAL (+)1
192º MEDIN GIRALT JORDI (+)1
192º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1
192º ADAN LOPEZ CALONGE (+)1
192º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)1
192º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1
192º VALENTI RIBA VILANOVA (+)1
203º ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)0,9
203º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)0,9
203º JOSEP LOPEZ OLIVA (+)0,9
203º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)0,9
203º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)0,9
203º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)0,9
203º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)0,9
203º PEDRO JOSE CAVERO RELANCID (+)0,9
203º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)0,9
203º MIQUEL ROGER PUJOL (+)0,9
203º MARC SOLER BLASCO (+)0,9
203º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)0,9
203º MIGUEL ANGEL ALSINA CLUA (+)0,9
216º JORDI CANO VICENTE (+)0,8
216º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)0,8
216º ANGEL LLOPIS BARCELO (+)0,8
216º OLEGARIO ARNAU REDON (+)0,8
216º ENRIC MARTIN MOYA (+)0,8
216º PERE CURTO ESCARDO (+)0,8
222º RICHARD CORDEN (+)0,7
222º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)0,7
222º JOSE CASTRO ESPEJO (+)0,7
222º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)0,7
222º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,7
222º ENRIC PLANAS BERTRAN (+)0,7
222º LUIS RODON BERNAL (+)0,7
222º - PERALVAREZ FERNANDEZ (+)0,7
222º FRANCESC MORE SERRA (+)0,7
222º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)0,7
222º ANGEL PEREZ FARELL (+)0,7
222º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)0,7
234º POL SAURA TURON (+)0,6
234º RAMON SABRIA MESTRES (+)0,6
234º MARC RULL FERRIZ (+)0,6
234º DANI MAÑER VILA (+)0,6
234º ALBERT CODINA COLLADO (+)0,6
234º EDUARD ROMAN DELGADO (+)0,6
234º FRANCISCO MARTINEZ GARCIA (+)0,6
234º LLUIS VEGA RODRIGUEZ (+)0,6
234º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)0,6
234º DIEGO CANO MARTOS (+)0,6
234º GERARD ROSELLO MOYA (+)0,6
234º ANGEL GRANADOS MAYNOU (+)0,6
234º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)0,6
234º JUAN ANTONIO RUBIO GONZALEZ (+)0,6
234º XAVIER JOUNOU TOMAS (+)0,6
234º GUILLERMO GABAS CANELA (+)0,6
234º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)0,6
251º XAVIER MONLEON EDO (+)0,5
251º JAVIER VERGES BUENO (+)0,5
251º ANGEL LAGUNAS MORA (+)0,5
251º ORIOL YMBERT JUBANY (+)0,5
251º MARC FARRAS SANCHO (+)0,5
251º SALVADOR SOLA RABASSA (+)0,5
251º FRANCISCO MONLEON SANCHEZ (+)0,5
251º JOSE LIANES CORTES (+)0,5
251º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)0,5
251º JESUS BUJEDA LOPEZ (+)0,5
251º JAUME JIMENEZ RECUERDA (+)0,5
251º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)0,5
251º HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA (+)0,5
251º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)0,5
251º DAVID SANCHEZ ROCA (+)0,5
266º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)0,4
266º JOSEP RIBAS ALONSO (+)0,4
266º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)0,4
266º JOSEP BARJUAN GURI (+)0,4
266º JAUME BAGES BADILLO (+)0,4
266º MANUEL IBAÑEZ BORRAS (+)0,4
266º BLAI JOFRE RUIZ (+)0,4
266º IRAT-TI CRUXENT VILASAU (+)0,4
266º FRANCISCO OLLER NAVARRO (+)0,4
266º BERTA FOLCH SOLA (+)0,4
266º BERENGUER ORTI MARES (+)0,4
266º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)0,4
266º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)0,4
266º XAVIER NOGUEROL SASANEDAS (+)0,4
266º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)0,4
266º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)0,4
266º JORDI COSTA NOSAS (+)0,4
283º JOSE MANUEL VILCHEZ MARTIN (+)0,3
283º JOSEP MARIA DALMAU DUCH (+)0,3
283º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)0,3
283º PERE SALLENT COSTAJUSSA (+)0,3
283º PEP PUIGHERMANAL PEREZ (+)0,3
283º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)0,3
283º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)0,3
283º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)0,3
283º MIQUEL PAGES PRAT (+)0,3
283º EDUARD SANCHEZ BOU (+)0,3
283º SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)0,3
283º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,3
283º RAUL MARMOL DE LA VEGA (+)0,3
296º MARC BELLA GARCIA (+)0,2
296º ROGER MONTAÑOLA BUSQUETS (+)0,2
296º MIQUEL JAQUES MALET (+)0,2
296º ALBERTO PETEIRO FERRO (+)0,2
296º IGNASI FARRES FALCO (+)0,2
296º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)0,2
296º MARC PUIG ESTEVA (+)0,2
296º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)0,2
296º ROBERT BANYERES GASOLS (+)0,2
296º ALBERT ANDRES AZNAR (+)0,2
296º JOAN CANAL DESCARREGA (+)0,2
296º PERE MANEL VILASECA ARROYO (+)0,2
296º FERRAN LAFITA URRACA (+)0,2
296º XAVIER TOSCA VILA (+)0,2
296º GERALD FERNANDEZ CLOCHEY (+)0,2
296º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)0,2
296º JULIA CASAS BORRAS (+)0,2
296º JORDI SERRANO CAMPS (+)0,2
296º ROSENDO MENTA SALA (+)0,2
296º RAMON ZUFERRI OSET (+)0,2
316º IVAN SANZ MARTINEZ (+)0,1
316º ALBERT DELOR MUNS (+)0,1
316º LUCIA TEROL FORTUNY (+)0,1
316º AGUSTI QUINQUILLA FERNANDEZ (+)0,1
316º IVAN SOLIS NAVARRO (+)0,1
316º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)0,1
316º JOSEP PALAU PROS (+)0,1
316º JORDI GIRO CODINA (+)0,1
316º EDUARD PERA DOMINGO (+)0,1
316º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,1
316º JORDI ECHEVARRIA MAS (+)0,1
316º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)0,1
316º JOSE MARIA MOYANO CEDO (+)0,1
316º PAU MASANA PRECIADO (+)0,1
316º JAUME VIDAL SERRAT (+)0,1
316º MANUEL PEÑA CONEJO (+)0,1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC