Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25471
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

12.11.2019

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,2
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,3
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
CARLA PUIG JOU (+)2,1
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,9
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
11º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
12º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)1,2
12º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,2
14º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)1
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,9
16º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,8
17º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,6
17º JULIE MAISONGROSSE (+)0,6
19º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,5
19º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,5
21º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
21º MERCEDES PRIO SEGUI (+)0,4
21º ISABEL LUQUE CANO (+)0,4
24º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,3
24º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
24º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
27º BERTA FOLCH SOLA 0
28º MARILYN HOLMES 0,1
28º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,1
30º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,2
30º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,2
30º SORAYA LASSAL DAIA 0,2
33º PATRICIA MAUREY 0,3
34º CARMEN LACALLE BUENO 0,5
34º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
36º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,6
36º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,6
38º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 0,7
39º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
39º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
39º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
39º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
43º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1
43º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
45º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
45º LAURA DESOI ROCA 1,1
47º DOLORS COLL ROMANS 1,2
47º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,2
47º MARUJA TOLEDO TORRES 1,2
47º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1,2
47º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,1
JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,8
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,3
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,1
10º PAU ANDRES CANAL 0
11º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
12º GUILLE ALBACAR OBESO 1
13º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
14º ADRIA GIL MONTECELO 2,1
15º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
16º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,3
17º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
18º EDUARD PACHECO CANO 2,8
19º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3,1
19º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
21º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
22º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,4
23º ANNA SANCHEZ CANAL 3,5
23º ALEX VERGES VILA 3,5
25º HUGO PEREZ CASTAÑO 3,6
25º JON JULIA COMAS 3,6
27º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
27º ENRIQUE SILVA SILVA 3,8
29º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
29º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
31º JAVIER ALBACAR OBESO 4
31º MARINA MITJANS BARDALET 4
31º ERIC DIAZ MIÑON 4
31º MAX RICART CENDRA 4
35º MARTI LUJA PASCUAL 4,3
36º POL RIU MILAN 4,4
37º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
37º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
37º ALBERT ANDRES CANAL 4,5
40º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
41º MARINA JOYCE MORENO 4,9
42º IGNACIO BEREA CELLIER 5
43º JAN VOLTAS MORENO 5,1
43º JAN FARRE ARIÑO 5,1
45º YAGO IZQUIERDO RUIZ 5,2
46º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
47º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
48º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,8
49º VADIM SLYVA 6,3
50º YAGO CASTRO SCHMID 6,4

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,3
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,2
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,1
JORDI SERRA BLANCH (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,4
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,4
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,3
10º JOHN FREDERICK EVANS (+)6,2
11º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6,1
11º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
13º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
13º CONRAD LLADO PLA (+)6
13º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
16º FIDEL SOLER BENET (+)5,8
17º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,7
18º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,6
19º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5,5
19º JOSEP SURROCA CORET (+)5,5
19º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
22º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
22º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
24º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,2
25º LUIS GRIFE GUIU (+)5,1
25º JOSE ATERO LORCA (+)5,1
27º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
28º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4,9
28º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,9
28º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
31º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,8
31º JUAN MARTI ILLAS (+)4,8
31º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
31º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
31º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
36º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,7
37º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
37º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
37º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
37º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,6
41º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
41º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
41º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,5
41º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,5
41º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
41º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,5
41º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
41º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
41º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,5
50º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,4
50º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
50º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
50º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,4
50º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,4

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC