Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25392
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

06.08.2019

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2
ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,3
MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
12º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)0,9
12º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,9
14º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,6
14º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,6
16º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,5
17º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
17º MERCEDES PRIO SEGUI (+)0,4
19º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,3
19º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
19º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
22º ISABEL LUQUE CANO (+)0,2
22º JULIE MAISONGROSSE (+)0,2
24º MARILYN HOLMES (+)0,1
25º BERTA FOLCH SOLA 0
26º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,2
26º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,2
28º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,5
28º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,5
28º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
28º SORAYA LASSAL DAIA 0,5
28º ANNA SELVA VILARDELL 0,5
33º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,6
33º CONSUELO FLORES GUTARRA 0,6
35º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
35º PATRICIA MAUREY 0,8
35º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
35º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
40º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,9
41º EMILIA GONZALEZ DORADO 1
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
43º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
43º LAURA DESOI ROCA 1,1
45º CARMEN LACALLE BUENO 1,2
45º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1,2
45º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
48º ESTER CASTANY BOU 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
JAN BOFILL COLOMES (+)2,1
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,6
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
PAU ANDRES CANAL 0
PAU SANCHEZ MARIN 0,2
10º LLUIS PALOMO MATEOS 0,3
11º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
12º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
13º ADRIA GIL MONTECELO 1,7
14º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
15º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,3
16º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
17º EDUARD PACHECO CANO 2,8
18º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
19º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
20º HUGO PEREZ CASTAÑO 3,4
20º JON JULIA COMAS 3,4
20º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3,4
23º ALEX VERGES VILA 3,5
24º ANNA SANCHEZ CANAL 3,6
24º ENRIQUE SILVA SILVA 3,6
26º ADRIA PRAT LAMAS 3,7
27º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
28º XAVI SAMBOLA PRATS 4
28º GENIS ALVAREZ PIZARRO 4
28º JAVIER ALBACAR OBESO 4
28º MARINA MITJANS BARDALET 4
28º ERIC DIAZ MIÑON 4
33º MARTI LUJA PASCUAL 4,3
34º POL RIU MILAN 4,4
35º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
35º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
35º ALBERT ANDRES CANAL 4,5
38º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
39º IGNACIO BEREA CELLIER 5
40º JAN VOLTAS MORENO 5,1
40º MARINA JOYCE MORENO 5,1
42º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
43º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
44º VADIM SLYVA 5,8
45º JAN FARRE ARIÑO 6,3
46º ERIK JURRI 6,5
47º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,2
47º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
47º YAGO IZQUIERDO RUIZ 7,2
47º MARC LLORENS SOLA 7,2

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,6
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
JORDI SERRA BLANCH (+)6,6
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,5
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,3
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6,1
10º CONRAD LLADO PLA (+)6
11º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
12º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,6
12º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,6
14º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,5
15º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,3
16º LUIS GRIFE GUIU (+)5,2
16º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,2
18º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,1
19º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
19º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5
19º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
19º JOSE ATERO LORCA (+)5
19º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5
24º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,9
24º FIDEL SOLER BENET (+)4,9
24º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
27º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)4,8
27º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
27º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
30º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
30º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
30º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,7
30º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,7
34º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,6
34º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,6
34º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
34º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
34º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,6
34º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
40º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
40º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
42º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
42º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
42º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,4
45º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
45º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,3
45º TOMAS LLORET BOLDU (+)4,3
48º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)4,2
48º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,2
48º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC