Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25378
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

22.07.2019

Llista dels 820 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,6
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,2
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7
ORIOL MAS GUERRERO (+)6,7
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,7
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,6
MANUEL AMOR ROYO (+)6,6
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,5
10º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,4
11º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
11º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,3
11º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
14º JORDI SERRA BLANCH (+)6,2
15º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
15º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,1
15º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6,1
15º BARRY ROBERT COOMBER (+)6,1
19º CONRAD LLADO PLA (+)6
20º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,9
20º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)5,9
22º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,8
22º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,8
22º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,8
25º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
25º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,7
25º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,7
25º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
25º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,7
30º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,6
30º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,6
30º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
33º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,5
34º JORDI CANTO GARCIA (+)5,4
34º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,4
34º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
37º BERENGUER ORTI MARES (+)5,3
37º CARLES PEREZ GELMA (+)5,3
37º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
37º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
37º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
42º MARC PEREZ GELMA (+)5,2
43º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
43º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
43º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
46º LUIS GRIFE GUIU (+)5
46º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5
46º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
46º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)5
46º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5
46º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
46º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5
53º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
53º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)4,9
53º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
56º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,8
56º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
56º JOSE ATERO LORCA (+)4,8
56º ENRIC SANZ RAMON (+)4,8
56º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,8
56º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
56º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,8
63º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
63º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,7
63º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
66º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,6
66º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,6
66º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
66º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
66º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,6
66º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
66º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,6
66º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,6
66º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,6
66º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,6
66º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
77º DAVID SOLE MARZO (+)4,5
77º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
77º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,5
77º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
77º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,5
77º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
83º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,4
83º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
83º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
83º FIDEL SOLER BENET (+)4,4
83º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,4
83º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
83º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,4
90º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
90º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
90º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,3
90º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
90º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
90º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
90º TOMAS LLORET BOLDU (+)4,3
97º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
97º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,2
97º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)4,2
97º DAVID VILASECA CASALS (+)4,2
97º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4,2
97º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
103º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,1
103º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,1
103º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
103º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,1
103º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
108º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
108º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4
108º JOAN CODINA FEIXAS (+)4
111º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,9
111º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,9
111º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
111º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
111º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
111º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)3,9
111º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
111º ERIC PUIG JOU (+)3,9
111º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
111º JAVIER CACERES SORIANO (+)3,9
111º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
111º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
123º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,8
123º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
123º DAVID DIAZ CORTES (+)3,8
123º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,8
123º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,8
123º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
123º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,8
123º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
123º JUAN MARTI ILLAS (+)3,8
123º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
123º SERGI ARISA SAEZ (+)3,8
123º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,8
123º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,8
123º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,8
123º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,8
123º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,8
139º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
139º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,7
139º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
139º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)3,7
139º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
139º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,7
139º PEP ANGLES ROS (+)3,7
139º PERE CURTO ESCARDO (+)3,7
139º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
139º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,7
139º OSCAR PIQUE PARROT (+)3,7
150º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,6
150º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,6
150º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3,6
150º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,6
150º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
150º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
150º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
150º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,6
150º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
150º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,6
160º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,5
160º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,5
160º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,5
160º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,5
160º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
160º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
160º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,5
160º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,5
168º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,4
168º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
168º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
168º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,4
168º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,4
168º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,4
168º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
168º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
168º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,4
168º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,4
168º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
179º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
179º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
179º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,3
179º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,3
179º ENRIC SERRANO GIL (+)3,3
179º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
179º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,3
179º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)3,3
179º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,3
179º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,3
189º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)3,2
189º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
189º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,2
189º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
189º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,2
189º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3,2
189º POL SAURA TURON (+)3,2
189º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,2
189º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)3,2
189º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
189º JORDI RUIZ REALES (+)3,2
189º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
189º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
202º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,1
202º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,1
202º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,1
202º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3,1
202º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
202º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
202º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
202º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
202º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,1
202º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
202º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
202º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
214º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
214º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3
214º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
214º DANIEL RIUS DUARTE (+)3
214º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3
214º MARC IBANYEZ TORRES (+)3
214º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)3
221º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,9
221º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,9
221º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)2,9
221º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
221º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
221º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
227º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,8
227º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,8
227º RAMON BONVILA BONET (+)2,8
227º RICARD DIAZ CARRERAS (+)2,8
227º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,8
227º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
227º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
227º PABLO FOSALBA VELA (+)2,8
227º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
227º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,8
237º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,7
237º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
237º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
237º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
237º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,7
237º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
237º NICULAE BALTES (+)2,7
237º RICARD MORAT CARDONA (+)2,7
237º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
237º EDUARD PAGES VILA (+)2,7
247º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
247º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,6
247º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,6
247º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
247º JORDI PONS SEGALA (+)2,6
247º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
247º JOAN PERICH ROMERO (+)2,6
247º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,6
247º SANTI CANADELL BOIX (+)2,6
247º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,6
247º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,6
247º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,6
247º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,6
247º JOSEP BOADA AURICH (+)2,6
247º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
247º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,6
263º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
263º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,5
263º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,5
263º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,5
263º MARC FORT LOPEZ (+)2,5
263º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
263º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,5
263º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
263º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
263º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,5
263º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
263º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
263º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,5
263º CARLES MARQUES PLA (+)2,5
263º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
263º IVAN CERRATO CLAR (+)2,5
263º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,5
263º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
263º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,5
263º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,5
263º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
263º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
285º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
285º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,4
285º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,4
285º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
285º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,4
285º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
285º VALENTI PUIG CERETO (+)2,4
285º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
285º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
285º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,4
285º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
285º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,4
297º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,3
297º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2,3
297º MARTI MORENO COLL (+)2,3
297º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
297º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,3
297º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
297º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
297º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,3
297º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
297º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
297º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,3
297º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,3
297º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,3
297º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
297º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,3
297º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
297º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,3
297º MARC ISLA MATEU (+)2,3
297º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,3
297º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
297º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,3
297º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,3
297º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,3
297º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,3
321º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
321º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
321º DIEGO MIER CAMPO (+)2,2
321º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
321º RICARD RIPOLL PI (+)2,2
321º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
321º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
321º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
321º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,2
321º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,2
321º HUSEIN ALKASAB (+)2,2
321º ROGER GARCIA RIBO (+)2,2
321º GREGO LOPEZ LEON (+)2,2
321º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
321º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
336º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,1
336º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
336º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,1
336º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,1
336º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
336º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
336º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
336º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,1
336º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
336º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,1
336º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,1
336º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,1
336º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
336º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
336º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
336º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,1
336º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
336º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
336º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,1
336º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,1
336º JAN BOFILL COLOMES (+)2,1
336º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
358º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
358º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
358º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
358º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2
358º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
358º PAU PEREZ SIERRA (+)2
358º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
358º JOSEP ESCABROS DURO (+)2
358º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2
358º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
358º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2
358º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
358º JORDI MAS LLOVERAS (+)2
358º CARLA PUIG JOU (+)2
358º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
358º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
358º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
358º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2
376º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
376º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,9
376º CARLES TORRUS ROIG (+)1,9
376º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,9
376º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
376º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)1,9
376º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
376º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
376º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,9
376º RICARD REY INFANTE (+)1,9
376º CARLOS OLIVER VERA (+)1,9
376º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
376º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
376º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
376º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
376º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,9
376º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,9
376º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,9
376º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)1,9
376º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
396º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)1,8
396º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,8
396º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
396º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,8
396º IGNASI FARRES FALCO (+)1,8
396º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,8
396º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
396º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
396º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
396º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,8
396º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
396º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,8
396º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
396º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
396º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,8
396º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
396º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,8
396º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,8
396º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
396º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,8
396º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,8
417º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,7
417º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,7
417º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
417º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
417º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,7
417º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
417º PEDRO SIN CIRES (+)1,7
417º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,7
417º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
417º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
417º RAMON VILA CORRAL (+)1,7
417º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
417º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
417º JAUME GIL ARGEMI (+)1,7
417º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
417º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
433º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
433º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
433º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
433º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,6
433º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
433º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
433º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,6
433º ANTONI RECASENS COMES (+)1,6
433º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
433º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,6
433º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
433º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
433º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,6
433º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,6
433º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
433º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
433º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
433º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,6
433º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
433º JORGE BAQUES PASCUAL (+)1,6
433º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,6
454º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,5
454º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
454º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,5
454º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
454º ALAN WEIR (+)1,5
454º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
454º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)1,5
454º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,5
454º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
454º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,5
454º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
454º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)1,5
454º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
454º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,5
454º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,5
454º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)1,5
454º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
454º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,5
454º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
454º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
454º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,5
454º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
454º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
477º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
477º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1,4
477º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
477º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
477º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
477º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
477º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,4
477º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,4
477º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
477º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,4
477º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,4
477º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,4
477º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,4
477º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
477º RICHARD CORDEN (+)1,4
477º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,4
477º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,4
477º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
477º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,4
477º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
477º JOSE ANTONIO PLACIN HOLGUIN (+)1,4
477º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
477º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
500º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
500º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,3
500º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
500º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
500º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
500º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
500º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
500º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
500º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
500º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,3
500º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,3
500º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
500º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
500º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
500º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
500º PERE COLOMER LLACH (+)1,3
500º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,3
500º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,3
500º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,3
500º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
500º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,3
500º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
500º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,3
500º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1,3
500º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,3
500º BORJA PONT PURTI (+)1,3
526º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
526º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,2
526º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
526º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,2
526º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,2
526º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)1,2
526º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
526º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,2
526º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
526º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,2
526º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,2
526º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
526º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,2
526º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,2
526º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
526º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
526º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,2
526º ADOLFO MARTINEZ IZQUIERDO (+)1,2
526º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
526º RICARDO MATEO PEREZ (+)1,2
526º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
526º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,2
526º JUAN RAMON VICO CABRERIZO (+)1,2
549º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
549º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
549º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
549º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,1
549º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)1,1
549º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
549º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1,1
549º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
549º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,1
549º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,1
549º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,1
549º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,1
549º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
549º FRANCISCO JIMENEZ DIAZ (+)1,1
549º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
564º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1
564º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
564º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
564º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1
564º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1
564º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
564º JORDI MIR ALBERTI (+)1
564º JORDI SOLA ALSINA (+)1
564º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1
564º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1
564º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
564º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1
564º TONI BESORA PALOU (+)1
564º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
564º DAVID VALERA TROYA (+)1
564º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
564º DAVID TENES GARCIA (+)1
564º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
564º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
583º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,9
583º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
583º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
583º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
583º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)0,9
583º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
583º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
583º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
583º JOAQUIM PUNSODA BOU (+)0,9
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC