Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 195
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

19.11.2007

Llista dels 285 handicaps positius.

SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)6,3
MARC LLORET DALMAU (+)6,2
BARTO JIMENEZ FELIU (+)5,7
MANUEL PEREZ PEÑA (+)5,4
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)5,4
JORDI SERRA BLANCH (+)5,2
JAUME PALLARES CALVO (+)5,2
DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)5,1
ENRIC ROVIROSA REDO (+)5
10º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4,9
10º JORDI SALVA JULIA (+)4,9
10º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)4,9
13º ENRIC SANZ RAMON (+)4,7
13º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,7
13º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)4,7
16º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,6
16º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
18º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,5
19º DAVID SOLE MARZO (+)4,4
20º CARLES PEREZ GELMA (+)4,3
20º LUIS GRIFE GUIU (+)4,3
22º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)4,2
23º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,1
23º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)4,1
25º DANIEL STUART COLEMAN (+)4
25º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4
25º FERNANDO CANO MARTOS (+)4
25º MANUEL MELLADO CABALLERO (+)4
29º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)3,9
29º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)3,9
29º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,9
32º RAMON JARDI MARTI (+)3,8
32º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
32º JORDI POLO GONZALEZ (+)3,8
35º RAMON CORRAL PRIETO (+)3,7
35º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)3,7
35º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)3,7
38º JUAN JOSE BERRIO GAYO (+)3,6
38º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,6
38º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)3,6
38º JORDI PONS SEGALA (+)3,6
42º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,5
42º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)3,5
42º JOAN PERICH ROMERO (+)3,5
42º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)3,5
42º CARLES TORRUS ROIG (+)3,5
47º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)3,4
47º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
47º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)3,4
47º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,4
51º JACINT CORRALES GARCES (+)3,2
51º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,2
53º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)3,1
54º MARÇAL MORE VIDAL (+)3
54º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3
54º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)3
54º JORDI GARCIA PINTO (+)3
54º JESUS SEGUI FUENTES (+)3
54º ALBERT MOREU GARCIA (+)3
60º MIGUEL MONDARAY PEREZ (+)2,9
60º JORDI CLOTET RIFE (+)2,9
60º EDUARDO Mª GARCIA MALDONADO (+)2,9
63º GINES FERNANDEZ CORBALAN (+)2,8
63º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
63º ALAN WEIR (+)2,8
63º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)2,8
67º IÑAKI IRUSKIETA ARROJO (+)2,7
67º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)2,7
67º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)2,7
67º JUAN MARTI ILLAS (+)2,7
67º OSCAR GARCIA VALERA (+)2,7
72º TONI ARMENGOL NAUDI (+)2,6
73º ALBERT GIRONES STIERLE (+)2,5
73º JOSE LUIS ARCOS CABALLERO (+)2,5
73º FRANK GELABERT CARANDELL (+)2,5
73º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,5
77º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)2,4
77º JOAN MOLINA ORENCH (+)2,4
77º ROGER STILLWELL (+)2,4
77º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,4
77º JOSEP GURILLO HUETA (+)2,4
77º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,4
77º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,4
77º MARC GARCIA PINTO (+)2,4
77º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,4
86º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)2,3
86º JOAN PALOMER MASGRAU (+)2,3
86º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)2,3
86º CLAUDIO LUENGO VILLAZAN (+)2,3
86º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)2,3
86º FRANCISCO ARGEMI CARBONELL (+)2,3
86º CARLES MILLAN BOSCH (+)2,3
86º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
86º DAVID PERONA MEDINA (+)2,3
86º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
96º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)2,2
96º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,2
96º SALVADOR PAREJA LAREDO (+)2,2
96º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)2,2
96º JOSEP GASULL BONAFONT (+)2,2
101º JAUME BERTRAN ALBET (+)2,1
101º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
101º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,1
101º ALBERT GABARRO VALLS (+)2,1
101º LLUIS ESPINALT VILA (+)2,1
106º KEVIN JOE MOK CHACON (+)2
106º TOMAS ALBERTO TOMAS RUIZ (+)2
106º ANTONIO NAVARRO LUNA (+)2
106º JUAN GIL FONTANALS (+)2
106º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)2
111º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)1,9
111º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)1,9
111º ANTONIO GILA RODRIGUEZ (+)1,9
111º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)1,9
111º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)1,9
111º RAFAEL RAMOS MERINO (+)1,9
111º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,9
111º ANTONIO GARCIA AVILA (+)1,9
119º FRANCISCO RAFAEL GARRIGA POMAR (+)1,8
119º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)1,8
119º ANTONIO MONGE RODRIGUEZ (+)1,8
119º POL SERRATOSA FANDOS (+)1,8
119º FRANCESC PEREZ GELMA (+)1,8
119º OSCAR VALVERDE GARCIA (+)1,8
119º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)1,8
119º JOSEP GARCIA FERRAS (+)1,8
127º PEP ANGLES ROS (+)1,7
127º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,7
127º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,7
127º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,7
127º JAUME COLL RIGAU (+)1,7
132º EMILIO SANCHEZ ESTARLI (+)1,6
132º JOAN SALA PIELLA (+)1,6
132º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)1,6
132º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)1,6
132º DAVID RIERA VALLCORBA (+)1,6
132º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
132º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)1,6
132º ADAN LOPEZ CALONGE (+)1,6
140º RAMON SABRIA MESTRES (+)1,5
140º JOSE CASTRO ESPEJO (+)1,5
140º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,5
140º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)1,5
140º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,5
145º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,4
145º JOSEP SUAREZ ALSINA (+)1,4
145º RAMON JIMENEZ MAESO (+)1,4
145º ANGEL LLOPIS BARCELO (+)1,4
145º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
145º JORDI MARTINEZ NOYA (+)1,4
145º JAUME GUARDIOLA GALCERAN (+)1,4
152º ANTONIO MARTINEZ RIOS (+)1,3
152º JOSE ANDRES BERGES DOMENE (+)1,3
152º MANUEL AMOR ROYO (+)1,3
152º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)1,3
152º - PERALVAREZ FERNANDEZ (+)1,3
152º EDUARD SANCHEZ BOU (+)1,3
152º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,3
152º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,3
160º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)1,2
160º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,2
160º FRANCISCO MONLEON SANCHEZ (+)1,2
160º MIQUEL DE MARCOS HERNANDEZ (+)1,2
160º JAUME JIMENEZ RECUERDA (+)1,2
160º XAVIER ROCA DESCAMPS (+)1,2
160º FRANCESC MORE SERRA (+)1,2
167º EMILIO BORREGO PRADOS (+)1,1
167º JAUME TORRENTS TOMOS (+)1,1
167º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,1
167º FRANCISCO OLLER NAVARRO (+)1,1
167º CARLOS CAMACHO CERRO (+)1,1
167º JUAN JOSE POZO ALCANTARA (+)1,1
173º RAUL BICARDI TRESERRAS (+)1
173º ALBERT CARNE BABIA (+)1
173º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)1
173º AMADEU PUIG BOADA (+)1
173º MIQUEL PAGES PRAT (+)1
173º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1
173º ISIDRO CISTARE VIÑALS (+)1
173º NIL LARSERIC CAMACHO RAMONET (+)1
181º ENRIC PUJOL BLANCH (+)0,9
181º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)0,9
181º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)0,9
181º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)0,9
181º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)0,9
181º JOSEP SEGURA PONCE (+)0,9
181º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)0,9
181º PEDRO JOSE CAVERO RELANCID (+)0,9
181º CARLOS CASTELL SALVANES (+)0,9
181º JOAN FRANCESC ALONSO SANS (+)0,9
191º ALBERTO PETEIRO FERRO (+)0,8
191º FCO.JAVIER FORNELLS CAMPANINS (+)0,8
191º JOSE LIANES CORTES (+)0,8
191º DIEGO CANO MARTOS (+)0,8
191º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)0,8
191º HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA (+)0,8
191º GUILLERMO GABAS CANELA (+)0,8
198º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)0,7
198º EDUARD ROMAN DELGADO (+)0,7
198º MARC SOLER BLASCO (+)0,7
198º JOSE MARIA MOYANO CEDO (+)0,7
198º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)0,7
203º MARC RULL FERRIZ (+)0,6
203º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)0,6
203º JORDI GAVARA BOFARULL (+)0,6
203º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)0,6
203º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)0,6
203º RICARD DIAZ CARRERAS (+)0,6
203º XAVIER BARNILS GARCIA (+)0,6
203º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)0,6
203º LLUIS VEGA RODRIGUEZ (+)0,6
203º LUIS RODON BERNAL (+)0,6
203º MANUEL IBAÑEZ BORRAS (+)0,6
203º JESUS BUJEDA LOPEZ (+)0,6
203º GERARD ROSELLO MOYA (+)0,6
203º ANGEL GRANADOS MAYNOU (+)0,6
203º JOSE MANUEL NAVARRO GONZALEZ (+)0,6
203º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)0,6
203º JOAN BALDILLOU VALLS (+)0,6
203º OSCAR DAVID BUENDIA PEREGRINA (+)0,6
221º JAVIER VERGES BUENO (+)0,5
221º DANI MAÑER VILA (+)0,5
221º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)0,5
221º PERE SALLENT COSTAJUSSA (+)0,5
221º GALO GASCO FERNANDEZ (+)0,5
221º ANGEL LAGUNAS MORA (+)0,5
221º EDUARD PERA DOMINGO (+)0,5
221º ORIOL YMBERT JUBANY (+)0,5
221º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)0,5
221º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,5
221º RAMON RUIZ GALISTEO (+)0,5
221º XAVIER TOSCA VILA (+)0,5
221º DAVID SANCHEZ ROCA (+)0,5
234º JORDI CANO VICENTE (+)0,4
234º CARLOS NIETO ARAGONES (+)0,4
234º MANUEL OJEDA ROMERO (+)0,4
234º JOSEP BARJUAN GURI (+)0,4
234º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)0,4
234º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)0,4
234º CAYETANO HERRERO PEREZ (+)0,4
234º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)0,4
234º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)0,4
234º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)0,4
234º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)0,4
234º JORDI PLANAS GRANDE (+)0,4
234º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)0,4
247º ROGER MONTAÑOLA BUSQUETS (+)0,3
247º JOAN VIGAS BONANY (+)0,3
247º JAVIER PEREZ MARTINEZ (+)0,3
247º JOSEP MARIA DALMAU DUCH (+)0,3
247º SERGI ARISA SAEZ (+)0,3
247º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)0,3
247º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)0,3
247º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)0,3
247º ANTONIO YUSTE ROSAL (+)0,3
247º ANTONIO LOUREIRO GRANDE (+)0,3
247º ANTON JOUNOU TOMAS (+)0,3
247º MIQUEL ROGER PUJOL (+)0,3
247º JOAQUIM PRAT GRAU (+)0,3
247º BERENGUER ORTI MARES (+)0,3
261º PEDRO LUIS ARROJO RAMOS (+)0,2
261º ENRIC PLANAS BERTRAN (+)0,2
261º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)0,2
261º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)0,2
261º MARC PUIG ESTEVA (+)0,2
261º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)0,2
261º JAUME BAGES BADILLO (+)0,2
261º ROBERT BANYERES GASOLS (+)0,2
261º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)0,2
261º MIQUEL BARNES NICOLAU (+)0,2
261º MARILYN HOLMES (+)0,2
261º JOAN CANAL DESCARREGA (+)0,2
261º GERALD FERNANDEZ CLOCHEY (+)0,2
261º RUBEN PEREZ CUIT (+)0,2
261º JOAN PEIRO LOPEZ (+)0,2
276º POL SAURA TURON (+)0,1
276º ANTONIO GOMEZ SANCHEZ (+)0,1
276º JOSEP SERRATOSA MIÑARRO (+)0,1
276º JORDI ECHEVARRIA MAS (+)0,1
276º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)0,1
276º ENRIC MARTIN MOYA (+)0,1
276º CARLES VIEJO MORO (+)0,1
276º PERE FERRET MIRABENT (+)0,1
276º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)0,1
276º EMILI SANMARTIN MULERO (+)0,1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC